Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eskuszom hogy megnyuvasztalak ha meg egyszer beteszed ennek a filmnek a bemutatojat! Kurva jonak tunek, nem birom kivarni, amig megjelenik !
Köszönöm
Keressetek rá az executive producer nevére...és egyből nem is off egy motoros fórumon
http://youtu.be/2goj9tiZi68
Tudom hogy nagyon sznobul es nagykepuen hangzik majd, de en meg eppen az ellenkezo oldalon vagyok: 3 motor all a kertben, el kene mar adni parat... Most lecsereltem a kocsikat is, nem volt veszelytelen mutatvany, de jol kijottem belole.
Szia!
Persze,megnezem neked,sot megadom majd hogy honnan lehet jo aron szerezni es amrlyikre ramutatsz,azt lefoglalozom neked.
De a tobbit majd privat megbeszeljuk.
Multkor fogtam a fejem,lemaradtam egy 2006-os, 250-es sxf-rol, sracnak nagyon kellett volna a penz, 360.000 Ft-ert adta..
Andris!

Körbenéznél nekem hogy mennyiért lehetne szerezni egy 2004 2005-ös suzuki rmz-t ? Motorom eladtam, de valami olcsó motor azért csak kéne... Egy napja nincs motorom de rosszul vagyok hogy üres a garázsom..... aludni sem tudok.....
en drz bantam meg de keso kovit amit magamnak veszek nem addom ell
egesz Sved ilyen nokel van teli gyere el legy szalag avatora :D
Nem érdekel milyen hideg van ott, én rögtön kivándorlok svédbe
Ismerem Nagy Ferit,és elég sokat kint van pályán,a telószámát holnapra meg tudom.
Motorokat nem eladni, később még nagyon meg fogjátok bánni!

Jó,jó...tudom, mindenkinek kell a pénz, de én pl. nagyon megbántam hogy annak idején eladtam a 2T gasgas 250-esemet...
Azt szeretném kérdezni tőled ,hogy mivel csabai vagy és jársz ki a krosszpályára , nem ismered - e véletlen a Nagy Ferit? Elég általános név , de valamikor a 90 -es években ő is közte volt annak a néhány motorosnak , akik megépítették a pályát. Itt lakott felénk , össze haverkodtunk , és most vissza költözött Csabára. Írj ide , ha tudsz valamit róla , légyszi. Biztosan kijár a pályára.Köszi
Nem könnyű mostanában motort eladni főleg így télvízidején,de én ki is tartom az árát olcsóbban nem adom,ez a moci igazán jó gép és szép állapotú is .A tm-ek pedig tényleg jó vasak,a cél 1fiatalabb lenne de persze ahoz ezt elkel adnom.Petit mindenki ismeri B.csabán,nagyon rendes srác és érti a motorszerelést rendesen.
B.csabán elég sokan vagyunk motocrossok a pályánk jó,taktikás enne sx és mx egyaránt,jó a társaság és családias a hangulat.Tavaly okt 23-án volt háziversenyünk/fakupa/elég jól sikerült 30induló volt.... krosszozol a tm-el?Be vállt a márka?
Axo:Szia!Nincs érdeklődő a tm-re elég régóta árulod már.gondolom most elég nehéz eladni bármilyen motort.Sokat jártam Békéscsabára mikor még meg volt a kawasaki klr 600-om Hadobás Peti javította a motoromat biztos ismered.Maszek gumi szerelőműhelybe dolgozik és Békéscsabai lakos.Békéscsaba nagyon szép hely szeretem oda járni.
Szívesen!
Kösz szépen már fel is hívtam őket és van náluk .
Mesterszállás Krosszmotorbontó,ott fogsz találni Tm Powert!
Tel:06703859600
Parillának is írtam árajánlat ügyben kíváncsiságból h ők menyiért tudnák beszerezni és h van-e náluk raktáron. De még ők sem válaszoltak.
Csak e-mail cím van megadva én is ott értem el. Egyszer majd biztos válaszol.
Áh értem.Elérhetősége van?
Már 2emailt dobtam neki kipufogó ügyben de válasz nem érkezett.
Esetleg telószáma meg van neked?
Fel vettem vele a kapcsolatot de sajna 125-ös vázba épített 80-as a gép, és ráadásul 98 kiadású!
Nekem egy Tm-em 125-ös motorom van.Megszeretném kérdezni tőletek hogy ez a poverszelep sűrűn tönkre megy a tm-be.
szep...
Ez történt a power szeleppel!