Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na...hol van mindenki? Semmi erdemleges nem tortenik otthon?

hallottam hogy nehol -19 fok van....tele a tokom az itteni allando felhos eggel es esovel, de ilyenkor orulok hogy jelenleg is hajnalban csak +2 fok van, napkozben meg +7 vagy + 10
Na, mennyi TM tulajdonos került elő...
Ez jó!
Az enyém egy 530 - as enduro , és én is Tm rajongó vagyok. Ne is engedj az árából , láttam , hogy nagyon szép állapotban van és a Feri mondta , hogy nagyon zsír is.
Hali!
igen én árulom a Tm-et,nagyon jó gép és csak azért válok meg tőle mert fiatalabbat szeretnék,tökéletes állapotban van és nagy rajongója is vok a Tm-eknek.Az árát kitartom 300000ft ha nem megy el akkor sebaj meg marad,költeni nem kell rá.Neked milyen géped van?
Köszönöm a számot , már beszéltem is vele.
Te árulod a Tm - ed? Tegnap tette fel a hírdetést valaki Csabáról! Miért?
Ok. Köszi
Biztositas nelkul 1 metert sem mehetsz, mert ott, a helyszinen azonnal elkobozza a rendor az autot, az sem erdekli ha 200 km-re laksz onnan.
Eddig tolem 3 autot foglalt re emiatt a Garda.
Vigyazz,nem szarakodnak...ja + birosagi targyalas, akar 1000-1500 euros buntetes+ az elvontatasi dij (120€)+ napi 30€ koruli tarolasi dij...
A taxot 30 napig toleraljak,utana 60€ buntetes ha elkap.Ha NCT (muszaki) nincs, akkor is 60€ vagy elkobzas.
Mouse McCoy (elírtam, nem ex. prod., hanem "sima"+rendező)
betartatjak a rendet,az biztos


hasznalt auto vasarlasnal,meddig mehetsz bizt nelkul?4-5 nap?
ja, és azt sem fogadják el hogyha a két biztosítás között több mint fél év telt el...magyarán ha az előző biztosítás tavaly májusban járt le, akkor buktad a dolgot..
Nekem annó a mocskok nem fogadták el a nagymotor biztosításomat, azt mondták csak autó biztosítást tudnak elfogadni...
Ja igen, az nem árt ha van, akkor jóval kevesebb a biztosítás..

Én eddig a Hibernian Aviva-nal voltam, de pár napja láttam hogy az 123.ie fele annyiban biztosít...

Én motorra a Carole Nash-t tudom
a bnom kint van 4 eve,de most vennek egy autot neki,de vmi magyar igazolast hajtok,h 5 evig balesetmentes volt itt mo.n


a black top motor van benne?
Szia, köszönöm!

Már 3 éve van biztosításom. Az elején nehéz volt, mert nagyon drága volt a biztosítás és csak 1 biztosító akart foglalkozni velem...aztán megláttam hogy a bank, ahol voltam/vagyok is foglalkozik vele, azóta náluk vagyok.
De most átmegyek egy másikhoz mert pont fele árban biztosítanak.

ha fiatal vezető vagy, akkor nagyon nehéz biztosítót találni, pl csak 1.6-os motorú autóig biztosítanak..

ja, és a biztosítók nem foglalkoznak motor biztosítással, tudtommal csak egy csinál, az 450 eurót kér tőlem évente a GasGas-ért...
Hello!


Szep a mr,gratula.
Te hogy intezed a biztositast ott kint?milyen kategoriaban vagy?
Legújabb szerzemény...

de többet már nem teszek fel, mert valaki felnyom az itteni APEH-nál..
Szia,

Utánanéztem de jelenleg sajnos nincsen...
Ok köszi..
melyikre keressek rá, merthogy 3 is van:
Michael Mailis, Jason Clark, Benjamin Statler
Ez nem bemutató, hanem werkfilm

Amúgy rájöttél hogy kire gondoltam és hogy jön ő ide
A személyes adataim közt megtalálod , köszi
Andris!
Egyik krosszos haveromnak Rmz 250 2008 évjárat,váltó tönkrement,itthon új komplett váltó 120000ft,használt is jó lenne neki de itthon nincs,esetleg tudnál-e szerezni hozzá bontottat csak a 2008-as évjárat jó.
Várom válaszod.
Adj emailcímet oda elküldöm Feri telószámát.