Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan most is van neki. Max menni nem tud vele sokat.
Nademilyen......!
Nyah.....tiz mp MZP után aszt látom crowa teszt.....
Valamilyen mindenképpen kell, amíg fel tud mászni rá az ember.
A cigit se, mégis veszed
(Leginkább már semmilyet nem kéne - de azt meg nem élném túl.)
Fasszt,elassuk a gecibe. 🤐
Köszönöm! 😊
Bogyó bá! Olyan motort vegyél magadnak, amilyen neked tetszik. Bármit választasz is, mi ugyanúgy sok szerencsés kilómétert fogunk kívánni neked. 😉
De nem marad! 😍
Zzr rol konnyu dumalni. 😂
Nesze egy szerszam teszt. 🤔

http://youtu.be/sbK9m4gucAk
Dobja neki a faccom. Vót péze dohánycsomagos rötyóra fityesz hatalom alatt, akkor ha marad minden így a válosztások után, akkor lesz neki nyócados nyenyőcére is! 😋
Lófaszt...... döntsél......
Ikszelj ki, na! 😘
Még mindig csak ötletelés / álmodozás, de tavasszal vagy nyáron (a járvány után) tényleg eladom az öreget, utána meg meg is tudom venni a görhokedlit. Akár azonnal is.
Baszki.még mindig itt tartotok? Dobjuk már össze annak a csoffadt 125-nek az árát, mer ugy van ezzel is mint a koviddal meg a kormányváltással mig nem kapja meg addig itt ajvékol hónapokat. Sőt éveket 😄
A kis gyerekcsoppert sem az erdélyi hágókra fejlesztették, oszt' mégis felment meg le is jött onnan. Lefelé határozottan kevesebb idő alatt. 😂
Ja,csak a variohajtasnak a vesztesege is nagyobb.
Ami abbol a tizenvalahany lobol.....ezeket varoson belul pizzafutiknak talaltak ki.
Nem domboshegyes utakra videken.
Vehetne inkabb egy elektromos robogot,NIU-t.
vsetko jedno
A PCX kicsit jobban gyorsul: 11 mp alatt éri el a valós, GPS szerinti 80-at, a kis csopperemnek meg 13-14 másodperc kellett ehhez.
Papirforma szerint kb. secko jedno.
Sulyra, teljesitmenyre, nyomatekra is majdnem ugyanaz a ketto.
Én ott kint szeretem meg a motorozást, és éppen azzal a kis szarral.
Egy mai 125-ös robesz annál csak kényelmesebb lehet, úgy gondolom. És biztosan nem lassabb.
ezt érti mindenki, de kb olyan mint gumi nélkül dugni valami fesztiválon
nem sok esélyed van hogy megszívd, de azért mindig ott lebeg az ember szeme előtt a lehetőség, persze csak a kijózanodás után 😁