Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennél ez egy kicsit bonyolultabb történet volt - de beszéltünk már erről... már hogy kinek a felelőssége volt. Segítek: azóta sem ül börtönben 🙁 sőt, újra tényező lesz a választáson.
😂 akinek volt esze…
meg a hitelesek ugye, aktuális árfolyamon 😂 minden hónapban “vették” 😂
Arra is gondolni kell,hogy kik voltak akik közben felvásárolták a svájci frankot.Valszeg akik kitalálták a legális pilótajátékot.
ő se volt hülye, ő vezette be a deviza alapú hitelt… mekkorát kaszált a forintositason?! 😆
Igeeeeeeen,és O1G. 😆
Kaptak hitelt? Igen…. Elolvasták a feltételeket? Nem… Tudták hogy fizetni kell, ráadásul árfolyam függő? Igen… akkor a bank volt a hülye? 😂
Volt, hohy csak az egyiket cseréltem ki a 2 210ah-közül mondván a másik jó, másnap fuvar közben rámérve kiderült, hogy a régi alig 12.5 míg az újat 18v fölött töltötte, a régi nem vette úgy a töltést, gyorsan vettem még egyet és azzal már kiegyenlített volt és örültem, hogy nem robbant fel az új, amúgy azóta lehet kapni ilyen esetekre töltéskiegyenlítőt amit a 2 akksi közé kell beépíteni és úgy jó lesz, de ezt akkor még nem tudtam és olyan 13000huf körüli az ára.
Csaknem.
A sitten akkor lehet szabadfoglalkozás. 🙄
a svájci frank hitel jó volt nekem is volt
minden hónapban jött a csekk 160 frankról, a frank x összeg és ennek szorzata volt a csekken
fix kamat fix futamidő
egyetlen rizikó az árfolyam változás
a thm kb negyede volt a frank hitelnek mint a forint hitelnek
ilyen 140-160 között volt akkor a frank, sokkal jobban megérte mint a forint
ellenben a svájci frank ALAPÚ hitel már átbaszásra lett kitalálva
Annak idején inkább egy személyi hitelt vettem fel 12,9 százalékos THM - el a ház építéshez.Én voltam a hülye,a svájcisok szemében.Egy nyomorult számlát nem kellett mutogatni.A svájci lakáshiteleseknek mindenről számlát kellett mutatni,hogy kapják a további adagot.
meg 2 ezerért tankolni 😂
Na de 2-3 évig milyen jó volt a szomszédnak mutogatni!
Utána vitte is a bank,nem nyert!!!
Egészen addig amíg ki nem pukkant a svájcifrank hitel lufi.
A legtöbb ingatlan és új auto, meg nagy tv vasarlas GyuriFeri alatt volt a válság előtt…. Tehát akkor o volt a legkirályabb? 😆
Minimálbérre adtak új lakast. személyire Suzukit 😂
Jogos 😂
Dehát orbánnak köszönheted személyesen, MarkiZaj el akarja venni 😋
Azért a "mindenhova maciban" meg a "nyakkendő" közt elég sok lépcsőfok van! 😅
Pontosan ezt tette - mielőtt eladta 😅 neki jó volt közben tele ganyéval is - igényes, mint tudjuk... 😂
nekem 3 lépcsőfok már sportnak számít 😂
Inkább a feltét,de kis üvegszálas gitt és polír után mint az új.
Nem, az nagyon nem jó. Az új autó és új motor az viszont jó! 😆
Klíma töltés és polír, azt má' mehet is