Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lovaszheteny-mecseknadasd fele mentem haza a megpakolt furgonnal,azzal se volt elmenyszint a ralli,vagyishozy egyfajta elmeny.
Hidd el alulmotorizalt a 125. 😆
van egy mód hogy ne toljon le, a sáv közepén kell menni
igaz nem szabályos, de kivitelezhető
én a robogóval mindig ott mentem mert örökké úgy előztek hogy simán rámhúzták a kormányt aztán pattoghattam a padkán
Ki szeretném próbálni valamikor tavasszal. De a kis 125-ös Honda csopperemnek kb. 95-96 volt a vége GPS szerint, de azért Erdélyt kétszer körbe jártam vele baj nélkül. Ezután viszont már nincsenek ilyen nagy terveim, csak itthoni gurulgatások a Mecsek vagy a Bakony irányába.

https://bogyofoto.hu/motorral_... Középtől lefelé, 2014 és 2015.
Nekem volt 250 es robogóm. Attól kisebbet biztos nem vennék ha külterületen akarom használni. Bár az én véleményem valószínûleg nem sokat jelent,ebben az esetben.
Mindenképpen próbáld ki.
Kevés lesz,105km végsebesség.......letolnak a teherautók.Tapasztalat.Olyan verdával,ami nem tud 110 utazót,életveszély kimenni az utakra.
Azér' van a kapaszkodósáv.... 😆
Megdögleni unalomban jo a 125,nem sokkal jobb mint egy 2t 50 es.De hogy furkotelpnel nem megy fel az emelkedon csak lepesben az is fix. 😆
Megöregedtem, lehiggadtam, jó lesz ez szerintem. Nem is egészen ismeretlen előttem a 80-90-nel motorkászás... Na meg feltétlenül vadiújat szeretnék, azok közül meg csak ezt (meg a legolcsóbb váltós 125-öket) tudnám megfizetni, de erre meg sokkal könnyebb felszállni, meg minimális időjárásvédelme is van. Ja, és 1 napra el tudok vele majd menni tanktáska meg teletömött kabátzsebek nélkül is.
250est venne legalább. Basszad agyon a lapáttal. 😆
Ezt a faszom 125 os maniat nem ertem.
Végülis lehetne - nem kell a kuplunggal baszkódni menet közben..... 😊
Az ülés alá még egy 3 megawattos mélynyomó is befér! 😂
Meg vasuti hamutálat. 😂
Tudsz majd ra hifit tenni? :)
Határozottan buzis mind a kettő.
Ha bírjátok még (felirattal, magyar fordítással tessék!):
http://youtu.be/CHkEp5E75a0;ab_channel=MotoSportPortugal

Szóval a 100 ezerrel olcsóbb kis Honda lesz a befutó - és nekem az is tetszik jobban. Sokkal jobban.
Meg, plane hogy gyakran latom olyan motorokon, amin a szelvedelem nulla es 70 felett tuti a szelzajt hallgatod, nem a Balazs Palit. :D
Még egy 0-át igazán megérdemelt vón ez a hangreccer. 😆
1000W P.M.P.O :D
Hirtelen csak annyi jut eszembe hogy mi a szar?! 😂😂😂
Nagyon kell a "cigány-HiFi" a motorra, amikor átdöngetsz a városokon.... ....ennél műmájerebb dolog azért nem sok van. 😆
Pedig van ebből normális is 😂
Mondjuk azt gyárilag bele építik a motorba 😆
Az a "hifi", basszus. Keves kiegeszito baszarintja ki nalam ennyire a biztositekot :)