Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak az urizálás 😂
birka jobb egy fokkal
pl a kamerumi kivitelt nem kell nyírni és faszán is néz ki
az csak akkor rág vastagabb kérget ha nincs más kaja
Lehetne nekem is,de tudom,hogy megragnak mást is.Igy marad a fűnyíró gép. 😰
olyan is van
de az csak egy 20x16 méteres területen van működtetve
köcsög jószág lerágja az összes fáról a kérget, nem lehet kiengedni
6x5 10db + hátul a konyháknál is van még vagy 90m2,Mondjuk saccra 400,Középen is van 250-300,Kb 8-900 az eladótér meg hátul a raktár.3-400,de sose mértem.Valahol megvan az alaprajz.
Négylábút? 😁
nekem van erdő is meg mező is a portán 😂
asszony nem győzte nyírni, azért kapott egy önjárós fűnyírót
Az enyém csak 13,5x20 méteres..... Ja, és bőven elég is. 😆
nekünk a 40x60 as porta még több is 😉
1400 m2??? Akkor az nem 600 m3, hanem 10 000... 😁 Biztos 1400? az 37*37m... a portánk nincs akkora...
Na, megkönyörült rajtam az áramszolgáltató: megjött a vellany, beindult a fűtés! 😍
mindenképp 240 hossz kell
Ez kisebb, de jónak tűnik:
https://www.koze.hu/birka-gyap...
kinézet nem érdekel
lehet akár győzike stílus is
csak nem találok sehol
Romániából hozzál csergét. Ágytakarónak itthon is divat volt húsz évvel ezelőtt.
van itt egy rakás pro egyed
találkozott valaki vastag takaróval 240 hosszban? szélessége 180-220 ig kb mindegy
régen a törököktől hordták be az ilyeneket de már senki sem árulja
kb 2 centi vastag fasza puha takarók voltak
Kezdenek aggasztóvá válni a munkahelyi körülmények: 19,5 fok! 😫
Coop,baszhatom.
Nem jó,a fűtöttből kirohangálni nagyobb szívás mint simán lenni.Próbáltam.Mire hátraérek jobban vacogok ha 23-ból hirtelen esem az 5 fokba.És 8-10 mindig van.
Jobb így.
De legalább közel a bolt.
gyerekként a 20 fokos csatornában annxit ugráltunk hogy a szám széle nem piros volt hanem kék, meg a kezem is
de mi kemények voltunk mindig is
pl katonaságnál februárban minden nap zuhanyoztam hideg vízben a kitört ablakú vizes blokkban
a pöcsöm kb akkora volt mint kisgyerekként amikor a csatornában ugráltunk 😃
Kalocsán a 2 nagyobb bútorboltban csak az irodát fűtik - másutt semmi nincsen csak a mínuszok meg a fagyos pára.
A harmadikban (a legkisebben) van valamiféle fűtés. A Jysk meg valamikor tavasszal fog nyitni, ott fűtött lesz az egész eladótér.
A gondot 14 ilyen csodasan szigeteletlen üveg okozza meg a 6-7 meter belmagassag,es az elavult regiszteres gravitacios futes.
Gázkazán,és 3x2,5 méteres radiátor,meg a siesta.