Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat neki nem ilyen van 😂
Ez még a gagyi kategória....
Szivatsz. Ennyire hülye azért te sem vagy 😂
Én csak a slagvízmértékben bízom,mint a digitális tolómérő,bármikor hibázhat,de az analóg soha.Egy újonnan vásárolt szintező lézert,főleg a gagyi kategóriásat valahogy letesztelném.
Döcögött a lézer.
Egyedi minta?Gotikus pipi?
😂😂😂
Apóséknak volt ipari cucc, lécek hozzá ami kiírta hogy mennyi az eltérés pl aljzatbetonnál
De 50-70 méteren az is tudott csalni ha szarul állították be
Na az első burkolási próbát megcsináltam(kezeit széttáró)
szerintem nem lett olyan gáz de mint ha ugrálna 1 kicsit a lézer(gondolkodós)
Az ja.
Az egyetlen agysejt hűlt helye?
Akkor az a feketeLIK lesz 😆
Szóval azt mondod, hogy olyan sötét vagy, hogy görbíted a teret? 😝
vízszintes fugát bemértem vizimértékkel. Az halál jó. Azért raktam rá a kersztlézert, pontos a lelkem(meghajlós)
van ebbe egy giro. Önbeáll ha a vízszintestől nincs 4 foknál nagyobb eltérés(kezeit széttáró) elbaxni sem nagyon lehet. Ha nagyobb eltéréssel van akkor villogva figyelmeztet, hogy balfasz vagy. Azért ezt a bost vettem mert a másikra az volt írva, hogy 2 méteren belül eltérés +- 6 mm-er(fetrengős)
az ilyen hokikkal az alap beállítás a nehéz
én azért egy slag vizimértékkel ellenőrizném a fényt
na látom legalább nem libáért kaptad a diplomád (meghajlós)
meg a térkő is(kacagós)
A léckerítésed teteje is....
te állítólag valami mérnök ember féle vagy vagy legalább is annak mondod magad(gondolkodós)
Tudhatnád, hogy a tér is görbül(kezeit széttáró)
Hogyan bírtad lézerrel olyan xarul lerakni a gyephézag téglákat? Görbült a fénysugár? 😆
Kár, hogy így gondolod(kezeit széttáró) pedig direkt vettem ilyen lézer cumót mint tibi haverodnak is van, ezzel már egy képet biztosan vízszintbe szögelnék a falra pláne, ha egy felfogató pontja van középütt 😂
10 év múlva már lehet 180 cm se leszel (gondolkodós) Miért nem vársz még akkor kisebb autó is elég lesz(kezeit széttáró)
Kitűnő! 😆
Erre annyit szoktam mondani, hogy mennyit akarsz alkudni? Ha sokat, akkor sokat teszek rá és nagyot alkudhatsz 😂