Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kössz, én is szeretlek! 😍
Jaaaa, mar aszittem' elve hamvasztod inkabb :)
Az ugyanaz....
Inkabb a lakoproject. 😄
Szóval az udvari pottyantós budidban is lesz melegvizes kézmosó? Nagyon derék! 😂
Ez a kinai gazbojlehez kell,elotte leforrazom. 😆
Ahh,a tomitettseget is öngyujtoval nezem. 😆
Ez az egy vót a cegnel.
Na hogy te mekkora ügyeskedő vagy, bakker!

28-30 mbaros reduktorról volt szó, erre - ahelyett hogy "döntést" hoztál volna, jó "középutas" politikusként vettél egy 29-est?! 😍
Tűzoltó topiktársaknak szóljál, mielőtt összeszereled és kipróbálod! 😆
Na varjal. Egesz eddig lapatrol volt szo, nem egetesrol. :)
Bogyooooo,helyzetjelentes. 😆
Pont te akarsz flancolni? 🤔
Van egy mitutoyo dobozában lemerült elemmel,kb ötször használtam.Analógból van órás,2 százados,öt százados.Még látom a nóniuszt szerencsére. 😃
flancolás (kezeit széttáró)
van egy régi magyar is de azt érte egy kis sarokcsiszolós baleset és bár látszik, de inkább vettem újat
zavaró a sok beleégett kis pötty
Aztán ez minek hozzá? Elég egy vízmérték, meg egyszer az elején benézni.
ez biztos, hogy jó valamikor rég nekem is volt csak elhagytam valamerre. Most meg kellett egy digit vettem(kezeit széttáró)
Nekem egy hasonló ruszki: ha jól emléxem, kéccáz forint volt a lengyelpiacon 30 éve.... 😂

(Na jó, van egy ötezer forintos Lidl-es digitális is, de abban már megint elemet kellene cserélnem).
nekem ilyen tolómérő van
https://perfektszerszam.hu/MIT...
bármitől jobb 😄
a tokjában tárold és nincs gond
vagy a falon 2 szögre akasztva
én nagyon utálom a digitálist
hol lemerül az elem hol fázik
sokkal jobb a hagyományos
volt annó olyan is amin óra az sem volt rossz csak fura....
amit kell mérni egy tolómérővel arra pont elég , nem kell századokat mérni vele
3-4 századot már akkor elmegy ha nagyobb erővel van nyomva....
Jó hát azt sejtettük hogy a digitális tolómérő neked már túl bonyolult 😂

Először is úgy kezdem, hogy nekem a gyári dobozában van tárolva, és nem baszom be az ömlesztett szerszámok közé.
Meg amikor használom akkor is vigyázok rá, mert ez műszer.
Így pedig nekem soha nem volt ilyen gondom.
A bekapcsolás/kikapcsolás meg automata. Legfeljebb a nullázást szoktam használni.
vettem én is digitális tolómérőt. De nyomógombos a kapcsolója. Azt kell kitalálnom, hogy tároljam, hogy ne érjen hozzá valami ami bekapcsolja. (kezeit széttáró) meg figyelni, hogy nehogy véletlenül átváltsam incsre mert a múltkor is nézegettem nagyokat nem értettem hirtelen mit akar ez mutatni valószínűtlen volt a szám 😂
No igen. A víz mindig tudja a vízszintest 😁
Analóg tolómérővel az a bajom, hogy romlik a szemem és macerás így leolvasni a nóniuszt.
Ezért vettem digitálist és nagyon kellemesen csalódtam benne.
Abszolút mérőléces, így nem nagyon tud hibázni. Volt hogy elkoszolódott és egy ponton elkezdtek ugrálni a számok, de többi helyen pontos volt, és miután kipucoltam hibátlanul lett újra.

Ezek a lézeres szintezők is jók, mert baromira felgyorsítják a munkát, de tényleg tisztában kell lenni a korlátaival és a hibalehetőségekkel.