Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt árultak egyet a 2 falubal arrébb, sokkal faszábbul nézett ki mint a sógoré, annak van egy lyuk a küszöbön amibe belefér a kezem
hahu már nem nagyon érdemes nézni, ami épeszű áron van viszik a nepperek, ki sem kerül már megvették, és ugyanazt teszik fel sokkal drágábban
vagy elő kell fizetni hogy küldje az értesítést, és ahogy csippan a teló már indulni is
pecás havernak rövid van 80as évek elejéről
múlt évben lett komplett futómű főjavítás+új gumik, teljes kasztni javítás kívül-belül festve atomkemény 2k festékkel, új vezetékek, fékjavítás plusz apróságok
idén belső kárpit generál és valami más motort építenek be mert elég szar ami benne van
azt mondja nincs értelme másikat venni mert az elaósorban lévőkből 10ből 10 szar még a fele annyi idős is, inkább rendbetette
Hát megnézném, milyen Vitarát fogsz te 800-é... a hahu 9-ér hoz egy szétfosott dízelt, az is 23 éves... a másik meg egy putriból, hasonló állapotú, de már az is 1,1.
Benyások 1,4-től indulnak, szintén 22 évesek...
Azok a d Pajerók a világ legjobb autói... kár, hogy most már csak szart lehet belőle szerezni, akkoriban meg nem tudtam megfizetni. Haveromnak abban az időben egy rövid 3000d Nissan Patrol volt, azt is agyonverhetetlen.
A legjobb volt, hogy a 90-es években a helyi fóccvágen márkaszerviz tulaja is rövid Pajeróval járt 😅
Pedig egy kis alku mindig jó. 😇
Meg se hirdettem, úgy vittek el, hogy nem is volt alku 😂
Egen,csont nelkul lecsuktam ket heverőre a hatso ajtot.
ETZ 170centi.
Ezért mondtam hogy az F Astra 170 centi körül van.
És az ülőlapot ki sem szedtem ehhez.

Opel Omegára írtam a 2 métert, az meg egy baszom nagy autó volt az Astrához képest annak idején.
A C8 elég nagy alapból 7 személyes a scenicből a grand scenic ami jó lehet.
Én drágáért adtam, azonos évjáratú, persze sokkal több km-el, olyan már volt a feléért is.
Aki vitte az pontosan tudta, hogy hogyan használom, mondtam a túlzó árat és egy forintot sem alkudott.
az biztos hogy 190 centi vagyok, ha az első ülés támlához hozzáér a lábam akkor a hátsó ajtó és a fejem között lehet kb 20 centi
Etz valszeg nem 2 meter.
Gyakorlatban csinaltam.2x0,6x0,6 os konyhai álloszekreny csak ugy fer el hogy kicsit sregen elso ules mindene elore,ülőlap kivéve es ha jol emlekszem labas kivitel,labak leszedve,ami 190 centi.
Es a gastra belul nagyobb mint a fastra.
úgy kezdődött hogy másikat kellet volna venni valamiért, aztán azt felújítani
nem nagyon érdekelt a dolog azért nem jegyeztem meg
csak annyi maradt meg bennem hogy 800 lett volna a generál az üzemanyag ellátó rendszernek
inkább vett egy merci valamit helyette
ETZ elfért benne 😄
És igazából első kerékkel együtt is éppen be lehetett paszirozni.
azt a 8kilót elég barokkos túlzásnak érzem még akkor is , ha 3.2es did volt, mert azoknak a legtöbb a zexel-adagoló felújítás, de az is megáll 450be a sima soros adagoló meg lófasz. nekem van még itt a patrol meg a defender mellett egy hosszú 2.8-as régebbi pajero , svácból való. 8 éve nálam van 380e van benne, egy rugásra indul, lófasz baja sincs se a motornak se a hajtásnak, csak egy ideje porlad a váz meg a bódé.
én nem bánom
amit el is akartam adni az első ember vitte, és gyorsan
a ktm ki volt tartva meg egy kicsit a sok érdeklődő eléggé megviselte a szervezetem, inkább adom olcsóbban de ne basztassanak
En egy nap alatt adtam el a 143 ezret futott Hiace-t...
Kicsit banom is.
l300 durván elment árban
2 milla alatt nincs olyan ami elfogadható állapotú
felénk is volt egy egész patent, de 2,3 milla volt az ára, na ennyit nem nem pecázok hogy megérje, évente 40-60 éjszaka a maximum
sztem nézd meg ezt, ott van a közeledbe, ha nincs szétbaszva a motor v a hajtás, egy hét alatt eladja
ha nincs szétrohadva simán megér ennyit, csak ez olyan mint az orosz rulett, a szomszéd azért adta el a pajero-t mert 800 körül lett volna egy adagoló generál, aztán pusztult is elég rendesen és ment a háztól
ha nem kellene aludni a benzines vitara is megtenné, sógornak van, nem olyan béna mint gondoltam azokat ki lehet fogni 800 körül is ami mérsékelten pusztul
persze, ami hadrafogható és nem kokainárban van 4x4kocsi, azt viszik. te a pecapartra kimégy valahogy egy bármilyen kocsival, ha meg nem , visszafordulsz, aszt annyi, de akinek a melója miatt menni kell , mert favágó v gsm- tornyot szerel, dombos/hegyes helyen lakik , az nem fogja tudni egy sima 2kerekessel megoldani sehogy a járkálását , egyből lecsap egy régi lomra is
ha vennék csak ilyet, a pajero-tól jóval olcsóbb és tiszta pajero minden része
szomszédnak lemértem a pajero-t de 180nál több teret csak úgy lehet összehozni a beltérben hogy ki kell szedni az első ülést
30 évesen még elvoltam a peca székben éjszakákon át, de most már nem megy
így a kocsiban alszok, aztán fő szempont a legalább 2 méter egyenes hely, de inkább 220 cm
2 nap?
egy este találtam egy l300 pesten, havernak elküldtem meg kellene nézni másnap
aztán reggel 7 felé mér nem volt meg
pedig azalatt nem hiszem , h kap 4kerekes kocsit v nagy szerencse kell. tavaly volt egy e2200 mazda busz kapcsolható összkerékkel, felezővel, lejárt műszakival 8kilóba. valami gyümölcsös gazda öreg faszi hirdette gönc környékén, gondoltam bebótolom, mert jól pakolható, hát 2 nap alatt eladta, még oda se értem.
Szerintem ini nem akar egymillaert venni pecakocsit,de kehet tevedek.