Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebbe ott a fahrenek nem egy 2 személyes padnak kéne lennie?
Kamera fasza,kinai,pici occo,de a lom dobozosban,akkora hogy latni kene hogy elemkorical a nyanya biciklivel vagy sem.
Mivel kinai picit nehezen lat ejszaka esoben,de nappal fasza.
Most be lett rakva egy balosbol atalakitott ules,vegre nem doglik meg a jobbosban ulo dereka 50 km utan.
Nekem is van ilyen radaros segéd - de sokszor inkább ne lenne... fütyül, rinyál, kiszállok, nézem, van még 40 centi... e nélküli autóval simán kifordulok, de ezzel így, hogy visít, elbizonytalanít - pedig általában kifért volna 😄
A tolató kamera viszont jó, mert az oda lát, ahova te biztos nem, jól lehet centizni, pl. ufóra ráálláskor.
Akkor neked több van. :)
hál istennek nincs (fetrengős)
egyébként nekem van egy fél szimóm(kezeit széttáró)
😂
Talán van tolatóradaros passatod ?nem tudom ez a migráns mit bénázik,de nálunk tökéletesen szinkronba van a monitor a hangjelzés a valós terepviszonyokkal.
Rád is ha már... te köcsög motortalan impó vén faszkalap! :-D
te Mekkelek. Pocsecs komáddal mi van? már hónapok óta nem volt itt hiányoznak a kajás képei(kezeit széttáró)
mindegyik így működik(kezeit széttáró) Blődikém hidd el egy passzátnak nem a tolatóradar a legnagyobb baja ha már itt tartunk(fetrengős)
tekiageci vagy, hogy rám célozgacc köcsög a 3 hónapos tagságoddal???
Tudod a sztorit vagy csak pofázol te "okos gyerek" ???
Akkor ott valami nem kerek.Ne hidd azt hogy ez a normális és mindegyik így működik.
Mostanra meg már megvehetö árban is vannak a Bimoták.:
https://www.willhaben.at/iad/g...
Úgy is lehet mondani...korábban leírtam már, letolattam vele egy oszlopot...nyilván az én hibám, de hogy minek van benn tolatássegéd (radar), azt nem tudom, mert ha csak utána csippan elöször miután már koppant, akkor nem sok haszna van...
Látom, vannak erre felé is okos gyerekek...
Sose voltam az, ráadásul most éppen nincs is motorom. :-S
Á, csak pipi szokásos kretén trollkodása 😂
Motorosok vagyunk, vagy mi a tököm!? 😆
Megy a f@sz méregetés itt is. :)
De dísznek sem rossz ! Elhiheted ! 🙃
te csak dísznek vetted a 2-at még el sem váltottad rajta(gondolkodós) Neked valóban elég lenne egy linda babetta, szépen kiglancolva arról is lehet jó képeket csinálni a pápai mig 21 körforgalomba 😅
A 90-es években volt szerencsém egy YB10-eshez , sajna nem sajátként , na ott azért meghatározó élmények maradtak , még ha nem is a lóerő volt a fő erőssége ! 😍
Hát az után elég nehéz , találni ! 😛
Neked már egy Babetta is meghaladja a motoros képességeidet. 😆