Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

osztrák tengeri kikötőbe még nem állt meg 1 tanker sem(fetrengős)
Ja,es a kazah olaj is csak azert mert a szallito csovezetek orosz kezen van,azt mikor allitanad le es hozatnad oroszmentes tankhajon osztrak kikotobe?
Ez a marha is migráns,persze hogy szopkodja a többi migrit.
https://www.trendingtopics.eu/...

9,9%-a az olajnak származik Oroszországból :-)
kazahstan és irak a legnagyobb szálítók.
Mondj mar nagyobbat,milliok,erted,milliok............. 😂
Bizony , nagyon jól járnánk...bár a legtöbb már évek óta itt van..sok-sok százezer embernek lett már tele a fasza és lépett le magától...
Igen, ezt gondolod te...a valóság meg egészen más. Konkrétan tudom honnan jön hozzánk az üzemanyag. Nagyrészt innen.:
https://goo.gl/maps/T8MTA1YrhdBqQhvw8 (nem orosz olajat dolgoznak fel)
És innen.:
https://goo.gl/maps/vHur6nZj1PjWxxJb7 (itt orosz olajat dolgoznak fel, de csak fütöolaj és gázolaj jön innen, kis mennyiségben, a gyár átalakítás alatt áll, északi olajra)
tulajdonképen a legjobb megoldás az lenne, ha bevagoníroznánk Őket és elküldenénk nektek ti az ilyet úgy is tárt karokkal fogadjátok(fetrengős) Nem kell megijedni szerencsére nincsenek túl sokan 😆
Majd amikor a cigányainkat küldjük az nektek egy kicsit nagyobb falat lesz(gondolkodós) De annyi szemét közé a mi szemetünk is elfér nem? 😂
😄
pajti egyenlőre vityának köszönheted, hogy egyáltalán van mit tankolni a szarjaidba mind1 mennyiért is 😅 szopóágra akkor kerültök amikor elengedjük a kezeteket és hagyjuk, hogy a megvásárolt vezetőitek végrehajtsák az amerikai döntéseket. Na akkor lesztek igazán szarba 😂
Mondjuk nem lepne meg, ha ebben is külön utat járna és Magyarország kormánya nem minden Magyar ember kormánya lenne...(most sem az)...a gondolatmenetedet követve viszont a listázott ellenzékiek akkor adót se fizessenek, ha már nem az ö kormányuk, akkor se ne adjon, se ne vegyen el...
tulajdon képen neked nem járna(ujjával nemet mutató) Az a baj, hogy jut(gondolkodós) Én a fidesz helyében listáznám az ellenzéket és azoknak nem juttatnék rezsicsökkentett áron sem energiát sem üzemanyagot sem olcsó étolajat mert hát miért is? Ti az ellenkezőjébe hisztek még jót is tennék veletek(gondolkodós)
érdekes, mi még áprilisban fázunk, szerintem ők is akkor fűtöttek vele 😆
fűts vele
medencét 😆
egész nap otthon vagy és csak 3-4 órát megy a klíma? Mi itthon sem vagyunk és 1 hete le se állítottuk(gondolkodós)
Az is fix 😅 oda van kötve az ablakhoz 😁
nincs 250 ezred egy fix klímára?
hát pajtás az nem csinál hideget de ámítsad magad 😅
180
Hát.... túl sok következetesség nincs a bogyóba.Nála egy a biztos,hogy a fidesz csak szar dolgot csinál.
Bogyó meggyőződéses hülye, nem agymosott. Ha a döntése következményeivel szembesíted akkor is más lesz a hibás. Jelenleg és még hosszú évekig o1g. Ha már nem lesz hatalmon akkor is. Igaz uralkodásának előnyeit maximálisan élvezi, de majd ha libsi szopóágra kerül akkor se fogja belátni.
Az értelmes ember hasonlóan gondolkodik. A vaj az hogy napról napra több az agymosott hülye mint Bogyó is 🤷🏼‍♂️
Van egy szlovák csaj ismerősöm,egyszer valahogy szóba jött ez a migráns dolog,kérdeztem hogy a szlovákoknál mi a helyzet,azt mondja sok van,nem szokott politizálni de a szlovák elnök nyalja az EU seggét,csak annak akar megfelelni,kérdem és az emberek mit akarnak,ők nem akarják a migriket.Majd hozzátette hogy a magyar ember hálás lehet a vityának hogy az nem engedi be őket .és ez a beszélgetés nem politikáról szólt,csak döntésekről.
egyáltalán nem, mert nem vagyok zsiráf. majd 1 másik életben lehet
Nagyon fájt, amikor blankoltak? 😆