Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha a fázist és a nullát összefogod, akkor a nullán visszafelé folyó áram kioltja a fázison folyót, tehát optimális esetben nulla ampert kellene mérned. Az a 0.2amper kb. a meddő áram lesz a szivattyú fázistolása miatt. (azt kb. COS fi 96%-nak számolom, tehát jó a motor)

Szóval igen. Csak egy darab tyúkbelet lehet egyszerre mérni.
Nem muszáj hazajönnöd - ha emigrálsz, onnan is tudsz marhaságokat irkálni a Sportmotorra. 😆
Egy koszlott szardarab ez a labancfasszopkodó! :D
ez a lakatfogós amper mérő csak fázison mér?
mert az 1100w szivattyúra0,2 amper felvételt ír csak
nem nagyon méregettem ilyennel még max ahol 3 fázis volt és ott nézegetni a fázisok terhelését melyikre lehet plusz eszközt rátenni
Annyira nem, mint amennyibe kerül. Ha jól tudom az egész országban van 5000 mozdonyvezető, ha teljesen automatizálnák csillió millió euróból is kellene egy csomó készenlétes, aki kimegy terepre ha nem működik valami (ami nagyon is gyakori dolog, van kb. 50-100 üzemzavar naponta). De persze sokkal egyszerüebb lenne mint a közúton megoldani, de mégis azon erőlködnek, ott ugyanis van pénz fejlesztésre és ott tízezrek, százezrek munkáját lehetne kiváltani és a biztonság is nagyot nöne álltala...
Jó utat! Forst sört igyál sokat 😃
Oké ebből nem sokat értek összefüggéstelen az egész mondandód(fetrengős) " Hogy multhónaptól milliós tétel lett, hát az lehet csak azt meg én nem hiszem." pl ezt sem tudom mire vonatkozik 😂

Na összegezzünk azt én nagyjából be is fejezem mert nem tudsz bizonyítékkal szolgálni tehát semmi értelme(kezeit széttáró)
szóval 1-ik sztori: Valamikor régebben mondom és kérésre mutatom a számlát mennyi volt a 20 ezres szervizem. Erre jössz azzal, hogy engem átbasznak és ehhez is fasz vagyok,hogy ilyen sokat fizetek(kezeit széttáró) Én is elmondom, hogy szerintem is sok 5 liter olaj 57 ezerért és ugyan ennyi munkadíjköltség egy olajcseréért. (kezeit széttáró) Aztán felkerül a 40 ezres szerviz számlám és tovább ismételgeted magad, hogy milyen sokat fizetek és engem átbasznak, mert neked ez csak fele. Ismét elmondom, hogy szerintem is qrva sok de ennyit kérnek a garanciáért cserébe ez az ára(kezeit széttáró) Majd jössz azzal, hogy én azt állítom,hogy nekem mindenből a legjobb van és olcsón. 😂 De te állítod azt folyamatosan, hogy felébe kerül a szervized 😅 Aztán leírom, ha ennyi a szervíz hát kifizetem mert ha volt majomra pénzem banánra is van(kezeit széttáró) Majd jössz azzal, hogy telesírom a fórumot, hogy milyen drága a szerviz te a sajátod szó nélkül ki szoktad fizetni(fetrengős) Folyamatos ellentmondásba vagy a saját mondandóddal és az enyémmel(fetrengős)
Aztán kiderül nincs is már autód garancia időn belül(gondolkodós) Utána már olcsóbbak ám a szervizek(fetrengős) Gondolom ezzel tisztába vagy bár kétlem 😅

Másik sztori. Csak a szívódízel hajesz megy el 1 millió felett(kezeit széttáró) Nekem 4 hajeszom volt volt közte olyan is aki a 75 lovas szívóval elmegy 1 milliót ott nem az autónak kell gratulálni hanem a pilkótának (fetrengős) Én már csak tudom 3 év múlva eladtam a picsába lusta volt zúgott mint az állat cserébe sokat is fogyasztott szóval nem vártam meg az 1 milliót(fetrengős)
Ellenben az utód autóról a d4d-ről raktam 1 cikket. A tulajt ismerem az autót minden évben többször látom. Ott a cáfolat a 2-ik sztorira.
na mennyé klímát szerelni mert nem jön össze az első részlet az új fordra(fülét bedugó)
Jó utat!Én is megyek a jövő hónapban,eszek egy kis kerítést ami kolbászból van.
Ez miért olyan nagy szám?Vagy te azt hiszed csak a toyota tud ilyet?
https://www.vezess.hu/vezetunk...
Nyah autókázzatok, én meg megyek az osztrák bőségszarut megnézem Stelvio felé menet aztán hozok az ottani ájerből hátha tényleg itt szar csak minden:))
Nyilván.....Mindenki hülye csak te vagy helikopter :) Aztán mi hasznom lenne mást állitanom? Hogy egy ilyen okostojással vitatkozzak? Nekem is meg vannak a számláim ergo tudom bizopnyítani, és szerviz költségekben egy sem volt eddig hatjegyű. Hogy multhónaptól milliós tétel lett, hát az lehet csak azt meg én nem hiszem.
Neked politikusnak kellett volna menned. Annyi faszságot összehordasz néha mély meggyőződésből saját magadból kiindulva, hogy azzal választást lehetne nyerni.
Ha meg kéri az árát akkor mé nem egyforma hajszálra?
Mé nem egyforma áron adják az ugyanolyan autókat?
Ne gyere! Ebbe az országba be ne tedd a lábad te gyökér.
Citroennel amiben pont ugyanaz a motor van mint a fordban ? 😂😂
egy csomó pénzt tudnának spórolni rajtatok(gondolkodós)
ehhez is teljesen hülye vagy mint minden máshoz is 😅
Pistivel találkozni fogok ősszel megnézzük mennyi van az autójában azóta(kezeit széttáró)
Nekem ugyan ez a gépem volt ugyan ezzel a motorral.(puszit küldő)
A szervizeidet továbbra sem hiszem el mert nem bizonyítod, hisz nem is tudod. Márkaszerviz már megkéri az árát a garanciának, függetlenül attól milyen putriba lax mindegy, hogy pest vagy mucsaj röcsöge felső.
Ez itt egy 2 éves cikk olvasgasd ez is csak a hülyeséged bizonyítéka 😂
https://www.autonavigator.hu/c...
Helyes, megyek egy villámlátogatásra, így belefér a 3000 Ft-os lángos is :-)
Egyenlőre nagyon nem. Elöbb lesz önvezetö kamion, mint vonat, holott ez hülyeségm mert vonatot könnyebb lenne megcsinálni, de hát az a szállítmányozás mostohagyereke. Mindenre jut pénz, de járműfejlesztésre soha...a kamionokat reszelgetik még mindig...
2 euro alatt is lehet tankolni Ausztriában, én még 2 Euró felett eddig nem tankoltam.
Na jó csak a hajesz szivó dizel adagolóval amit ha nem gyújtasz fel el megy millió km-t is akár a csepel vagy a régi rábák. De ma már nincs adagolós szivódizel.
Te dolgod, ez meg az enyém. Nekem se drága nem volt eddig egy fordom se sem pedig szar. Mondjuk személyautót dizel ford motorral nem vennék, de benzinesben a régi 1,6 jók. Na mindegy majd ősszel megnézem mennyi lesz az annyi ami nyilván több lesz mint a novemberi szervizem de az nem volt száz feletti. Hogy duplájára mentek az árak bő félév alatt kizártnak tartom, de inkább hiszek neked és biztosan lesz már félmillió is majd addigra a ford szervizem.......
nem mondták, hogy az jó minden esetre hosszú magas citroent vetttek a hosszú magas ford helyett. Azt láttam még náluk 3 évesen is 3 száz ezernél nem ugrott szét a blokk az m7-en hazafelé(fetrengős) Ha tartosságról beszélünk akkor szerintem bátran jelenthetem a hajesz messze a legstrapásabb járgány minden közül(gondolkodós) 1 millióval tudok már egy olyat ami nekem volt, majd ha pista jön hozzám ősszel megnézzük mennyi van a hajeszbe 1000 000 után kapott ingyen egy új órát a debreceni tojotától az autójába azt mondta 1,5 millióig szeretné hajtani (kezeit széttáró)
akarta a fasz ezt venni de már csak ilyet adtak(kezeit széttáró)
Én értem amit mondasz csak egyszerűen nem hiszem el mert nem igaz amit mondasz(kezeit széttáró)
Cáfolom a mondandód a saját magam merítéséből és cáfolja a márkatársad haverom akinek szintén nincs sok esze, hogy fordot vesz amikor már egy zsír új kugával megégette magát. 😂3 éves autót kellett eladni egyszerűen olyan szar volt,hogy állandóan a szervízbe hordta(fetrengős) Adott egy 20 egy 40 és egy 60 ezres garanciaadó számla(kezeit széttáró) ami neked csak fele(fetrengős) "neked minden tökléletes olcsón." Nincs már bruttó 20 alatt az óradíj az országban márkaszervizben de neked csak fele a szerviz(fetrengős) Kit akarsz ezzel átbaszni? Én tudom bizonyítani,hogy mennyi az annyi te nem tudod bizonyítani csak kifogásokat keresel. Annyit tudsz,hogy engem faszozol, hogy milyen sokat fizetek egy szervizre aztán azzal baszogatsz, hogy magam is sokallom ezt az összeget. (gondolkodós)
De van kapcsolatom az egri toyotával ott szervizelik az előd autómat pont ugyanezek az összegek(kezeit széttáró) Mondhatsz te bármit 109/2= 54500 Ft-ból nem lesz 20 ezres szervized mint ahogy 178/2 = 89 000-ből sem 40 ezres(puszit küldő) Ha igen akkor kinyalom a picsád itt mindenki előtt(meghajlós)
Megint a hülye dumád. A citoren kurva jó a ford szar. Én meg jónéhány citroenesről tudok akinek pont a citroen volt gyalázat. De majd mindenki huszéves teliszemetelt hajeszt fog venni mert az kurvajó autó :))
Milyen öt évvel ezelőtti? Az a gyártási idő volt de olyan ostoba vagy hogy ezt se tudtad értelmezni, pedig ott volt a kiállitás dátuma is. A te autóid valóban lefosott szarok, ez most lett gari időn túli 8 hónapja és ettől függetlenül ugyanoda, ugyanabba Ford márkaszervizbe viszem ősz elején is majd ahová eddig is. Leszarom a haverod dolgait, vélhetően ugyanolyan ostoba lehet mint te. Na mindegy, hagyjuk ezen nem vitázok mert semmi értelme, hiába próbálsz belemagyarázni faszságokat, nekem ennyi, neked annyi a te dolgod. én kibirom fizetni nem nyavajgok Te szarásig vagy pénzzel mégis mindig nyihogysz mekkora lehúzás hogy elszedik a kuporgatott lóvédat. Mondjuk az ilyentől el is kell.....
Képzeld, újonnan veszem és ugyanilyen fostaligát, ha hiszed ha nem másnak is tellik rá. Most én is szórhatnám mekkora szar a pözsó amin japán elektronika se fog segíteni, de nem mondom mert valóban egyforma szar lett az összes. Neked az kellettt, nekem meg az nem fog kelleni. És ha kétkiló lesz a szerviz kifizetem azt is anélkül hogy telesirnám vele a fórumot.
Azt még mindig nem tudod felfogni azt sem hogy a szervizek is magán tulajdonban vannak és bizony ugyanaz a szerviz az egyiknél nem annyi mint a másiknál. Ettől függetlenül nem gondolom hogy ahová én hordom a legolcsóbb, de konkrétan tudom hogy van drágább is a közelben.
volt 1 cég aki szállított nekünk 1 söförös. 130 ezernél leszakadt az egyik turbólapát fossá vágta az egész blokkot(fetrengős) 130 ezernél baszki(fetrengős) Azóta citroennel járnak(fetrengős)