Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hívtalak, gyere ide 2őre akkor menek...
Nem tudom, kora du...
Mikor , hova ?
Én ma is megyek.
Mikor lődörögjünk ? 🤔
4 éve van magánszámlám pedig törvény írja elő, hogy a fizetést bárki kérheti kp.-ben, de az igaz, hohy ez a cégeknek nagy plusszal járna, de attól még én is jobban szeretném ha borítékban kapnám mert ugye hasi tasi nem kér kódot. 😁
utánvét drága, majd a gyerek utalja a zsetont, nekem szerencsére még mindig nincs számlám
mondjuk ha neked sincs akkor marad az utánvét, de ilyen maradi pöcs mint én aki számla nélkül éli az életét már nem sok van
Doboz van nejem tud hozni. Utánvét majd elküldöm... Jövőhét hozok haza akkor.
Szia Zoli!
Akkor viszek kevesebbet, a többit meg neki adom Ekecsnek medence alá meg ahová akarja...
nem jó a muz aszfalton, igazándiból terepen is annyi az előnye hogy mindent is bír, de a különböző talaj típusokon nem tudsz a légnyomással variálni
erre találták ki a tublist, de az ismét nem jó aszfalton, ezt teszteltem is mert nem hittem el 😆
tömlős gumival elég szopó a defekt ha egyedül vagy, nagyon ritka de szopó, főleg külföldön
pl én ki tudtam cserélni a belsőt bárhol bármilyen motoron, de pl a gyermekem nem fogja tudni
na de ez legyen az ő gondja 😁
Én a tömörgumit is fontolgatnám, még volt olyan 24"-es bringám gyerekkoromban illetve az az egy bringám volt gyerekkoromban és csak az általános után tudtam venni az 2lső nyári keresetből egy orosz versenynek mondott csodát, na az tényleg csoda volt főleg ha menni tudtam vele. 🤕
kellene de nem ezer négyzetméter 😂
most agyalok hova a fenébe lehetne tenni az impala méretet......
amúgy a kevesebb elfér egy kis dobozba is kár a benzint pazarolni
Bocs ! Man !
Hali man ! 😉
Na most akkor kell műfű te gyerök? El is viszem felétek azt valahol össze gurgulázunk... egy kisebb utazókoffer méretre összetudom hajtogatni így akár a motorülésen is elfér, vagy a robeszen láb között.
az 1200es 2010ben már belső nélküli volt
t700 visszatért a kezdetekhez
Azt nem tom.....
t700 belsős, 2022-ben........
A tenere 1200 biztosan tudja
Dehogynem......melyiknem?
A képen nagyobbnak látszik mint a valóságban. Igazábol ha ketten megyünk akkor van jelentősége.
yamaháék még nem tudják.....
Eladó:))
Egyikbe csak pálinka meg sör.....