Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mind,az már.
Így van mindkettő ilyen a képen.
főleg ha belső nélküli gumit lehet rátenni, akkor mégszebb
Kurva szép a fűzött küllős kerék. 🙂
Egy faca esoruhaval nem nezne ki leszallo jumbo jetnek. 😆
írta hogy esett, 2 heti száraz ruhát visz 😉
Aztakurva,haromhullás kufferét neki............gardrobot vittel egy hetre? 😆
Az csak a régi fapados auton működött.
Az agyon elektronikázott mai szarokon visz mindent......
Mégmindig szerbia.......nem rossz hely, de nem is jó 😆 vannak azért jó utjaik is meg szép helyek. Mondjuk ma egész nap szakadt........de legalább nem volt meleg........12-14 fok
mert gondolom nem lehet már a régi réz 2 forintost betenni a biztosítéktáblába a hibakeresés megkönnyítésére 😁
az azért megmutatta villámgyorsan hol van a zárlat
Ez nem füstölt. Még szerencse. 🙂
a wartburgon volt ilyen, csak az füstölt is
Na meglett a hiba nácibárkán, nem világított a redszám pilács, (műszerfalon pirított a hiba) meg csak távgombbal nyílt a csomagtartó ajtó. Ittam is rá egyet... mint munkadíj. 😇
S K H! 😆
Ha úgysem érdekel, akkor csak elmondom 😂
Ide fogok kinézni vasárnap:
https://www.glemseck101.de/
Mondtam, hogy nem érdekel. 🙈 🙉
nekikezdek fát vágni, mindenki itthon lesz aztán kidöntünk pár akácot
csinálok pár tüzelőanyag cellát, kéregettem pár raklapot és ha nem leszek lusta kalodázom, ha lusta leszek csak egy kupacba lesz dobálva 😂
Ki mit csinál hétvégén?...........bár igazából nem érdekel. 💩
pl székesfehérváron egyik műanyagos 200 ért kapja, mert nem az ipari parkban van, ott olcsóbb lenne
ezt egy boros mondta mert tőle vette eddig a kupakot de olyan drága lett hogy már máshonnan veszi, talán bulgáriából
ez onnét jött fel hogy volt nála 3 raklap kupak mert csak raklapos mennyiségben ad el a külföldi
amúgy sorra zárnak be felénk a műanyagosok, 2-3 év alatt 5x alapanyag árak lettek
csak érdekességképp tettem be
a végösszeg ugyanaz de azért van változás
nekem a nyáron 30kwh ment el összesen, a nap meg adott 500 kwh
Nem vágnak át, de adott mennyiség felett már kötelező kimenni a szabadpiacra. A nagykereskedők meg nem.egyformán árulnak. Aztán ha meg nem éred el akkor is a.szolgáltaónál is különböző dolgok befolyásolják ki mennyit fizet ha nem lakossági árszabásban van.
Már bocs,de nekem a te számlád nem releváns. 😆
Szerződés,több évre.Nincs olyan hogy akkor több.
Pont most szop ezzel a finn állam.
Vagyis a bulikirálynő miniszterelnök.
És nem a buli miatt,bár azé is lehetne pofánvágni.

Valójában Marin nem is ezért néz hallatlan problémák elé: kormányfőként bulizhat, ezt nem vitatja el tőle a többség, de a kritikák most egészen másfelől is érik a miniszterelnököt. Ez pedig a hanyagság vagy nemtörődömség címszavakkal jellemezhető. A bírálók az Uniper német gázkereskedőtársaság, illetve az anyacég, a finn állami többségű Fortum katasztrofális helyzete miatt vették össztűz alá a szociáldemokrata politikust.

"Az idei második negyedévben a Fortum ugyanis nettó 7,4 milliárd eurós veszteséget volt kénytelen elkönyvelni a német leányvállalata után, de az egész évre a becslések szerint akár tízmilliárdos kára is lehet a vállalatnak. (Ez 4000 milliárd forintos veszteség lenne, 400 forintos euró/forint árfolyammal számolva.) A Fortum működési eredménye egyébként 9 milliárd euró mínusz lett a második negyedévben, ami 3600 milliárd forintos deficitet jelent – a finn közszolgálati hírforrás, az YLE szerint."
Nem neres a cikk.
https://24.hu/kulfold/2022/08/...

Itt a gond hogy az unipert már a német állam is jó nagy adag lóvéval segítette ki a hülye szankciók miatt,és még a finnek is szívtak vele egy kazal pénzel.
De hát a német fogyasztó az birja,mert megéri az ukrikat babusgatni.
A finn is ugyanaz.
Ez az egész "ukri az EU demokrácia szive,értünk harcolnak maszlag.
Ukrajnától eddig max az ukrán maffiát kaptuk a nyakunkba,az üzemanyagseft,kurvák,kábszercsempészéssel együtt.
számlaváltozás
most 113
lehet 3 hónap múlva több
a 200 csak egy hasraütéses szám
de akkor legyen 100 és 75 ha úgy megnyugszol