Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van.
Akkor neked a holt tenger való ahová vigyél magaddal elrejtve pár halat és mikor előrántod valamelyiket akár a szatyorból is akkor te leszel a király. 😁
na az ilyen helyekre ingyen se, kb mintha a madaras teszkó akváriumába(van még ilyen??) pecáznék
a dvcs ezért volt fasza, felépjtetted az etetést aztán ha volt hal a környékben megfogtad
és persze az évi pár ponty nem egy nagy durranás de itt a környékben kb 5 ember hozta azt a szintet mint én és amelyiket is merrem mind nagyobb költségvetéssel pecázott
öreg rabsic évi 300 napos vízparti ténykedéssel közelembbe sem járt, igazándiból ez ami nekem számít
amúgy örülnék a sok halnak ha megenném, de én sajnálom a nagy pontyokat felvagdosni
hát 20+ os most nem volt. 18,1 volt a legnagyobb meg volt egy halom 12-15 ös meg még egy halom 7-10 es. (kezeit széttáró) Nekem nem kellet várnom 2-3 napot 15 + osra, volt amikor elég volt 2-3 percet várni 😅 Nem tudtam csak 1 bottal horgászni, ha véletlen 1 óráig nem volt kapás megváltás volt(fetrengős) Éjszaka nem pecáztam, kivettem azt az 1 botot is(kezeit széttáró)
na azt meg végképp utálom
legyen 2-3 naponta 1 hal de az 15+ esetleg 20+ kilós
haver szelidre akarna menni de én nem akarok szarozni a sok 5-10 kilós vackokkal
mivel úgysem hozom haza minek fogdossak kis pontyokat
én is. Rommá fogtam magam(szemeit körbeforgató)
hát az írásképpel még mindig baj van 😅
én kicsit meguntam a pecát, idén szeritem nem is megyek ki a partra
Én aggódtam érted pipi, gondolom helyesírást voltál tanulni. 😂
tudtam 😆
Aham...
fogadjunk kérdezgetted a többit merre lehetek, mert hiányoztam(meghajlós)
Hat,mint szar a zsebbe,ugy hianyoztal.Menj vissza.
Vagy keresd bogyot.
horgásztam egy hetet (kezeit széttáró)
szokott minden hónapban 1-2 alkalommal
állítólag.....
én egyiknél sem voltam jelen
Mé,elmentel?
Nem is tunt fel. 🤔
szereted az ilyen dolgokat? én vettem kb 5 éve 10 liter szőlő(aletta, illatos) pálinkát betettem egy demizsonba aztán azóta is ott van
szerintem a temetésem után avval(meg a többi féle pálinkával) öntözik a sírt hogy nem nőjjön a gaz
Grappa szőlő pálinka.
upsz
az emlékeim kicsit megkoptak, szóval helyesen:
a verebek kerestek a szemétládában, később még visszajönnek
a verebek kerestek a szemetesben, de majd visszajönnek
de az már durva nem, hogy a sör mellett valami mosogató szer van vagy mi van ráírva(gondolkodós)
na megjöttem(meghajlós) Hiányoztam? Sokan kerestetek már? (kérdőjeles)
kis krumpli nagy hús, látom fejlődsz
ha van még 3-4 ilyen adag jól is lehet lakni, lefekvésig még le lehet mozogni egy részét 😂
Jó volt lődörögni... 😇
4mm saválló köracél 2,5mm pálcával
spórolni kell az anyaggal geci drága a rozsdamentes....