Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A drótolás meg ugy látom egy korrekciós tényező a megemelkedett nyomás.hatásainak kompenzálására.
Ahogy elnézem egy vizleválasztós nyomásszabályzó.
ez jó néz ki mi ez? Mi az a drótolás az alján(kérdőjeles)
csak meglett
de végül a belső membrán se bírta a 40bar nyomást
akartam macskakő tűzrakót csinálni
400 forint egy kocka
na ennyiért nem lesz tűzrakóhely, lenne 50 ezerbe
Nálunk van egy olyan epizód,ez a 2000es évek elejéből,(na akkor ott nyomtuk intenzíven pér évig,)akkor jöttek a digitális fényképezők,lőttük a képeket videókat ész nélkül.Egy helyre lett gyűjtve és megállapodtunk hogy harminc év múlva nézzük meg,senki nem látta őket.Azt hiszem lesznek érdekes dolgok.
igen, ötven környékén nálam is halványul a tűz
De gondolom azért régen te is intenzívebben nyomtad ezeket.Nekem már jó ha van évi pár ilyen alkalom,régen azért aktívabb volt a dolog.Mondjuk már elég is ennyi.
hát ez nem fiatalkoromba volt, hanem most pár éve, de lehet, h nem normálisan öregszem
Ezek a legjobb bulik,nem?Ilyenek miatt hiányolja az ember a fiatalságát.
Te, ez elég kokesz! de egyébként fasza. Egyszer endurós haverokkal kimentünk csíkba, egy ottani székely enduróshoz, aki a haveroknak a haverja volt. na ő csinált olyat, hogy mondom neki :tudnánk itt egy micset sütni?, mire a székely haver: persze. odahozott egy vastalicska keményfát, begyújtotta, mikor leégett, a parázson nagyon fasza micset sütött, de közben annyira bepáleszesztem, h a végén azt se tudtam ,merre voltam fejjel 😂
biztos nagyon jó fog kinézni 😅
még körbe lesz téglával kerítve hogy tartsa a hőt
valami rozsdás drótot rátekerek hogy ne dőljön el
Az egy dognehez bazinagy mazas kocsog. 😆
ennyire igénytelen valamit még nem láttam(fetrengős) Bár százszor inkább ez mint másfél milláért egy mázas köcsög 😅
😆
3éves tűzifa,az már fasza.Egyébként nem tudom mi volt ez a nagy pánik,voltam az obiba,tele van kandallóval.
a 3éve lopottnak egy kis része 😁
Ezért kell bele vágni,aztán el fog hasadni.
Ez a te "lopott"fád?
Esetleg szerzel egy par olajoshordot,az ablakon kitolod a kemenyt,behegesztesz egy rostelyt es mehet bele a fa. 😆
A számítógép előtt munkavégzés miatt engem is elért pár éve a civilizációs betegség, a csuklyásizom gyulladása.
Na szóval. Az Algoflexben van izomgyulladásra is hatóanyag, így az egyben fájdalom és gyulladásgátló is egyben. Amikor messze megyek motorral és szélben, vagyis feszíteni kell a nyakizmot a sisak súlya és a menetszél ellenében, akkor az izom megsínyli.
Most már az is 90 körül lehet, bántuk, hogy akkor nem vettünk igaz most a konvektorba viszonylag nehezen tuszkolnék hasított akácot, de a klímába talán menne. 😁
Jo hat az ipari az ipari.
Haztajira eleg a 45e ert ujitott aldis.
ez 22tonnás papiron, de télleg félgázon bassza szét a 60centis kuglikat is, ha nagyon görcsös japánakácot hasitunk, akkor kell neki kicsit jobban odaverni a tüzet