Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aszta........... 😂
már hogy lenne mindegy
csak vannak az embernek elvei 😉
Akkómeg nemmindegy hogy 240 vagy 550? 😆
mennék is de lusta is vagyok meg a pénz se kell annyira 😁
Csapj fel cukorcsempésznek és add el a szerencséseknek. 😂
astra elbírt 750 kiló térkövet
+200 kiló élősúlyt
a fékezés kicsit szar volt 😂
akinek sok kell azt csinálja
5 mázsánál 100 ezer a különbség megéri ennyiért elmenni 300 km távot
Egom kiskőröstől 350 km,egy zsák cukron mondjuk nyersz 6000 forintot,ha elbir 250 kilót az asztma akkor 60 rugó ami befolyik haszon,ebből 12e a rezsibenya.Tehát a netto 48e.
Szerintem most indulj el,és te leszel a kistérségi cukorszőkítő maffiás. 😂
Ok,akkor most bevágod magad az asztmába,irány esztergom?
Kiskőrösről?
amúgy asszonykettesével hirdja a cukrot haza, minden nap 2-3 kör
még kell egy nagyobb adag őszibarack lekvárt csinálni
lidlben egyszer bírt venni az elmúlt pár héten
a lényeg ugye nincs meg?
északi szomszéd teliárban kurva drága euróért adja kicsivel drágábban mint itt a rezsicsökkent ár
Altalaban ket raklappal van kirakva,eddig mindig a raklapok fele vagy tobb volt meg,szoval passz.Azt ugye tudod hogy a zsakos az ipari,arra nem vonatkozik a rezsicsöki?
Es hat a palinkafozo ne az adobol tamogatott cukorbol csinalja az eladasra szant palinkajat.
kiskőrősön csak a teszkóban van cukor, lidl kirak minden reggel kb 10 kilót a coop meg a többi kis bolt nem is fárad a látszat árusítással
ahol zsákos cukor van ott 550 forintért adják, van bármennyi
a szlovákot elírtam mert 300 alatt van, egy pálinka főzős enberrel beszéltem most hozott egy kisbusznyit
Ne bassz már fel direkt kinézed a legdrágább helyet?
A madarasban 239 a tényleg rezsicsökkentett.
És pont azért vezették be a maximált mennyiséget mert felvásárolták és drágábban továbbadták.Így egyszerre max 2 kilot vehetsz.
A lidlnél detto.
https://online.auchan.hu/shop/...
az úr szereti a hülyéket, teremt belőlük mindig jó sokat
Nem szopna, mert senki sem fog menni sehova... ezek szerint te sem érted a csalás lényegét 😄
nálunk 550 a zsákos cukor, a szlovákoknál meg 400 alatt
akkor hogy is van a rezsicsökkentett ár?
Rengeteg hülye van, és ahelyett, hogy fogyna, folyamatosan újra termelődik... ☹️ Ilyen jellegű lehúzások 20 éve működnek...
Megadni a buzinak valami jo buzi cimet valami mocsaras területen, aztan szopjon egyet.
Nyilván. Nekem is ott lett gyanus, kérte a szállitási cimet de számlaszámot nem. Itt már kezdett érdekelni vajon hogy akar fizetni, direkt nem kérdeztem rá. Aztán egy teljeaen más számról jött egy sms mint a házhozszállitósnál higy a terméket megvásárolták meg egy link. Az valami idiota betűk de egy gls lapot adott be a vevő adataival meg a szállitás körülményéivel. Meg egy gomb a pénz átvételére. Na onnan már kellett volna kártyaszám meg később gondolom más is cvc vagy fasztuggya hogy lopnak. Kártyaadatokat meg csak ugy nem irkálunk semmilyen oldalra pláne a gls-ére. Az még sose fizetett csak pénzt vitt.
Hát hallod, ezekután nekem is elmegy töle a kedvem. Eddig mindkét irányba el lehetett üzletelgetni, egyszer basztak át régebben tizenezerrel amikor nem küldték a cuccot, de nagyértékűt meg mindig csak személyesen. Ezt leszámitva nem találkoztam csalókkal.
Én számlaszámot adok meg, hogy hova utaljanak. Vagy utánvét. Ennyi és nem több. Kártyaadat minek is?
Passz. Elsőre nem tünik furcsának, de amikor már kártyaadatokat kér ott azért csak nem mennek tovább. Meg aztán a gls honlqpján ami azért nagyon jól lett kopizva, nem nagyon lehet pénzhez jutni.
Meg jo hogy nem harcolok jofogason. 😆
És ennek bedől valaki?