Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmm... valamiért az akadt be nekem hogy F4-ed van, az F4i előtti karbis.
Ez 95-98,Utana mar karbis F4 volt.95 elott hasonlo az F2 de az is idomokban,muszerfalban apro kulonbsegek,muszakilag a DAI volt a plusz,es a kattogos pumpa kezi benzincsappal vakumos helyett.
Nem ugy ertettem, hogy NEKED telt ket evbe osszelapatolni, hanem hogy 1999 es 2000 volt a ket gyartasi ev es slussz. Emiatt cucc se nagyon van hozza.
Arra kiváncsi leszek, de ha 600 alá megy a kisker ár már boldogság.
Mert kurvasokat mesz.Az azert szemmel jol lathato osszeg de allitolag beszakad az uzemanyag ar es 3 het mulva mar hatosagi alatt lesz a piaci.
Hmm,a kepek datumozasa alapjan 21 nov 15 tol 22 jan 12-kor mozgott.A munka mellett ami igencsak sok ilyen hobbiturkalas,altalaban hetvegen estenkent par ora matatas,neha otthagyom ket hetig is hogy nem nyulok hozza.
Ez nem egy nekiesek es csak azt csinalom mert azert fizetnek dolog.
Aztan asszem dec vegen rendeltem a csapagyakat es addig fajront volt mert karacson elott ert ide utana meg elkevertem egy olajfuvokat,az is ido volt mire megjott,persze amikor kesz lett megtalaltam.Szoval az ami raer az raer.Most pl a kocsim egesz nyaron bakon fekszik,mert van masik,es motorral gyorsabb bejarni.Szoval ez van.Nem idore keszul.
Majd kiderül. A 2009-es válság se vágta padlóra azt a réteget akiknek dolgoztunk. Mi jobban megéreztük. Egyenlőre ez a kivárás érződik mindenhol. Bár akikkel mostanában beszéltem, egy részük nem igazán aggódik rajta. Ez persze még változhat. Az üzemanyagárakon is többet aggódok lehet én, mint a bérból fizetésből élőkl többsége.
Az lehet,viszont az elszabaduló gáz villany árak miatt sokan lehúzzák majd a rolót,legalábbis meg kell húzni a nadrágszíjat,és ilyenkor ahogy lenni szokott a luxuscikktől válnak meg vagy mondanak le róla ,motor, hajó,lakóautó stb pár hónap és teli lesz velük a piac.
Gondolom az se segit, hogy ket evig keszult az az isten csapasa. Most molyoltunk egy ilyennel, meg a japcsiktol se lehet cuccot szerezni.
Az nem mozgat,ha vesznek az jo mert kell butor.
Ugy legyen.
En impulzusvasarloken vettem egy rusnya kozepso idomot a hoddara,mar csak egy oldal es egy sarvedo kell.Meg lampa.
De egy ilyen idos szarhoz mar nemigen van motyo.
Viszont az ingatlan piacon nagyobb felbojdulásra számítok.
Szerintem meg lesz az a réteg. Inkább új motort fognak kevesebben venni. De még ez se biztos. Uri hobbi, a nagyrészének eddig se számlákra kellett.
Nem,jovore nem biztos hogy motort vesznek.
Kinézetével semmi probléma. Nem lehet minden triumphból :)
Hát majd kiderül. Tenni ellene nem tudok. Legfeljebb ennek is esik az ára.
Ahogy kinez lehet tovabb is. 🤔
Az a baj szerintem tavaszra nagyot fog esni az ára,nem kifejezetten a tiedének,az összesnek.
Bár szerintem tavaszig a nyakamon marad, de jó kis motor dobozokkal is meg anélkül is :)
Egeszsegere. 😄
Nekem olyan volt, ami nem nyomta be eléggé az érintkezőket, és nem ért bele a vezetékbe.
Csavarhúzóval benyomkodtam és jó lett.
Aztán kezébe nyomtam a főnöknek hogy kenje hajára ezt a szert vegyen egy rendeset. Lett is jó fajta amivel többet nem volt gond, de azóta az alkalmi UTP szerelést ezzel a csavarhúzóval szoktam csinálni mert elég jól bevált 😁
Jár hozzá. Meg egy faszányos gyári top case is.....
méretet csak tud tartani...... és az elkövetkezendő életemben szerintem 10 végnél nem lesz több nyomva rá
Viszi a kredenceket is?
A dukátinak csinosabbak. 😃
nekem se sok van az ilyen párezres szarokkal
ha heti szinten kellene akkor vennék egy rendesebbet ha 15 ezer akkor annyi ha 25 akkor meg annyi
de arra kellene hogy a szomszéddal megosztom a netet és valami miatt pár évente elveszik a jel, ekkor új kábel és megjavul
na de sok éve elbasztuk mert hajlékony gégecsövet húztunk ki a 2 ház között föld alatt és nem lehet áthúzni a kábelt ha a csatlakozó a végén van, szóval egyik felét forrasztgatni kell
így meg 10 méterrel több kábelt húzunk ki aztán amikor elmegy a jel levágunk fél-fél métert új végek és boldogság mert újra jó a kapcsolat