Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hús nélkül az ember bús. 😂
én egész komolyan megfenyegetem az asszonyt már akkor is ha havi 1x kimarad a hús
ha már összekapartam fáradtságos melóval ezt a testet ne sorvasszuk már el minden ok nélkül 😂
Nálunk, csak akkor nincs 🤔
ez valami vallási szertartás? hogy csak vasárnap lehet rántotthús?
Így már érthető 👍️
Vasárnap melózik nejem, ma meg nálunk vannak az uncsik is. 🙂
Ne baz! Tudtok ám élni. Nálunk vasárnap esélyes csak a rántott hús 😭 😅
Ja és a ketkomponensű ragasztót ajánlom hozzá, ha nem kapsz új úszót.
Üdv! Én Thomos-ra gondolok. Nekem volt régebben rotakapa ez a típusú úszó volt benne.
én tarját akartam sütni a vadiúj grillrácson, csak elfelejtettük este bepácolni
szóval inkább csak holnap lesz ebből valami
Mi szeretjük a zöldséget, de ebédre ma tepsis rántotthús lesz fűszeres, meg hagymás törtkrumplival.
elég fura hal(gondolkodós)
szeki ilyet kivágsz habszivacsból 😅
biztos jó lehet, de én annyira vidéki vagyok hogy meg sem kóstolnám 😃
mondanám hogy azt se tudom mi a cukkíni, de ez nem igaz mert kertészeti suliba jártam és volt zöldségtermesztés tantárgy is, de még kezembe nem volt sosem, de a lila kivitelű haverja sem
én úgy vagyok evvel hogy a zöldet egyék meg a növényevők, én meg a növényevőket eszem
Cukkínis tojás közepében sajtal, sonkával, szalonnával.
pedig olyan formája van
kicsit öregszik a szemem, nem látok olyan jól mint régen, a fiatal lányok is egyre szebbek emiatt
Ez nem hal, de szeressük minden formában...
én jövőre terveztem halat enni
a mostani horgászott csatornát hanyagolom, a másikra váltok engedélyt az meg színültig van törpeharcsával, azokat nem sajnálom mert gecik azt meg lehet enni, ráadásul szálkamentes és finom sütve
motor és karbi típus nélkül nagyon elvetemült fanatikusnak kell lenni hogy megmondja valaki
Halló ! Kérdés a motoros pecás csónakmotoros brigádhoz. Milyen elveteműlt 15-25 év közötti feltehetőleg szoci származássú csónakmotor karburátor úszója lehetet ez itt a képen. Tudom, goggle a batátnőd, de ő sem segített, hátha bűvölt valaki közúletek ilyen karburátor. Sajnos eltört, meg kellett volna hegesztenem, de valami habosított műanyag, hő hatására nem olvad hanem szenesedik és szétfujja a hőlégfúvó ereje. Az már extra lenne ha valakinek lenne is ilyen eladó. Kösz.
Ja,csak a mostani donteshozok akkor meg homokozoban es altalanosban voltak.
kb 20 éve volt
mindenki avval hordta
Még akad de az meg nem manager, csak ért hozzá és ott tartották
Van még öreg manager? 😆
Nem csak a lazacinges hosszorrú cipős szűknacis fajta? 😆