Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

8 eve vettem egy aldis 5 tonnasat.
Azota pihen a fiscars x27.
ez se nagy beruházás volt, kéccáz pézér vettem a hasítót egy ismerőstő pár éve, aki Dániába hagyatékokat vesz és a benne talált dolgokat elkótyavetyéli. már csak azon visszajött az ára, amiért időnként kibérelték itt a falusiak, mer gecilusták azok is fejszézni
nekem nincs más eszköz, idén kivágok pár köbméter fát aztán 10 évig nem kell fát vágni
emiatt értelmetlen bármire beruházni
amúgy kalapáccsal egyszerűbb mint fejszével, csak aki fogja az ék nyelét az panaszkodik
plusz kell fültok mert kurvára csattog az ék, pár órás meló után egész nap csengett a fülem, mint anno disco után
ez fura dolog
az erdélyi motorozáskor figyeltem meg
ott is volt hőség, ittunk sokat de estére mindig fájt a fejem, ahogy megálltunk egy qualerin 2l víz és elmúlt reggelig
egyszer tábortűz sütögetés stb aztán elfelejtettem bevenni a gyógyszert, ezek meg basztattak hogy vettek sok sört és mi legyen vele
ittam 1 sört utána kaja majd még egyet legurítottam
aztán a fejfájás kis idő után elmúlt
aztán pár estén teszteltem hogy ittam sört-nem ittam és sosem múlt el ha nem ittam csak a gyógyszertől, ha volt sör akkor mindig elmúlt
aztán végül hagyomány volt hogy megérkeztünk az alvó helyre(vagy egy kicsit előbb ahol kocsma volt) letoltunk egy sört
azóta nem volt esti fejfájás
ha még van benned kalória, mi inkább egy tank benyával elintéztük
Nekem nem megy semmiféle csapvíz, hamar begyullad a torkom a klórtól aminek ugyan tájegységenként változhat a mennyisége, de mindenképp kerül bele vagy valamilyen más fertőtlenítő így csak a palackost használjuk és kutunk nincs.
Az is jó szoktunk venni.
Az Algoflex szerintem csak jobb.
Aha, a munkavédelmi, kaplis védőcipő!

:-)
én meg ék+15 kilós kalapáccsal vertem szét a többségét
vettem most én is ilyen sört egy zsugorral, de nem olyan nagyon fogy, a staroprameny az annál inkább 😁
Apu kezdődik. Nekiálltunk a tüzifát összebarmolni.
sört is kellene inni de nem szeretem, fejfájás ellen pedig az a legjobb
A jövő hétvégén nagyjából vége a motoros idénynek, ahogy az előrejelzések mutatják. Kár.
De ha sokat vagy ilyen melegben, a csapvíz nem a feltétlenül legjobb.
egy a jó ebben a melegben nem kell budira futkosni
éjjel többet járok budira mint nappal ha ilyen melegben dolgozok.....
Hát, baszom melegben érthető is, nekem 7-8 liter volt a "rekord", amikor olyan melóm volt.
az elszívott levegőt méri...
néha 50+ fokban dolgozok, 4-5 liter elmegy fél nap alatt is, ezért nem iszok szénsavast
6 liter egy napra?????
Egy termelő cég szerintem nem minden esetben teheti meg a tákolást. Legalábbis ami a pénzt hozza, ott nem jó ötlet.
én sokszor melóba is viszek 2db 3 literes pet kannát itthoni csapvízzel aztán avval többnyire elvagyok egész nap
szopott lenni hűtő mindenhol aztán hol az egyik hol a másik kanna van bent
bár sokfelé van szódagép, de nekem az itthoni víz sokkal jobb
ha hétfőn még nem ürítik a kukát akkor mutatok egy érdekességet, megyünk vissza holnap is ahhoz a céghez
40 báros rendszeren hogy oldották meg a 16báros reduktort hogy működjön....egy ideig.....
úgy gondolták nem kell a 70 ezres reduktor jó lesz a 15 ezres is, na de végül 15+70ezerbe került 😁
Bizonyos dolgokat meg kell csináltatni. Pl. fűtésjavítás vagy balesetveszéllyel járó feladatokat. A tisztasági festés vagy elmarad, vagy kommunista műszakban.
Én meg csapvizet fogyasztok amióta az eszemet tudom, ünnepekre természetesen veszek üdítőt, nyáron néha citromos alkoholmentes sört, de amúgy csapvíz. A kézmosós bojler kikapcsolására holnap teszek javaslatot, beindul a spórolás hadművelet. A 18 fok meg ugye alapból, nekem abból mondjuk semmi személyes problémám nincs.