Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vibráció esetleg? A mostani kis savas akksikban elég vékonykák az ólomlemezek. Az AGM-ekben be vannak bugyolálva üvegszálas szövetbe, nem tudnak annyit mocorogni és így jobban bírják a rezgéseket. Csak tipp.
ráért volna jövő tavasszal venni, már nem kell az idén füvet vágni
Fűnyírótrakimban megdöglött az akksi és agm volt benne, első akksis boltban mondta a figura, hogy csak az való bele és ajánlotta ami nála volt, másik akksis boltban már árnyaltabb volt a kép mert elsőre egy elég drága ágm-et akart adni mire húztam a szám és mondtam amit a másik akart adni erre kirakott egy olyat olcsóbban, hogy vihetem, de ennek nincs indítóárama mert nem járművekbe szánták hanem szünetmentesekbe, de indítani fog csak hát nem lesz olyan tartós és ennél akkor már jobb egy sima savas ami olcsóbb így vettem egy savas bannert, mondjuk nem tudom, hogy egy fűnyírótrakiba mi a bánatnak agm, talán jobban bírja ha sokáig nem használják? 🤑
Nem mindenki tudja, hogy mi a melód.........legfeljebb aki itt fórumozik. 😁
Poénnak szar. szarnak......na annak is. 🙄
Ennek fussunk neki még egyszer ! 🤔
gamet? Te game-r vagy? (gondolkodós)
Valamikor én is tanultam a Faraday kalitkáról , de ilyennel semmi hangulatom kísérletezni , egyszerűbb lett volna egy 20 perc szünet az esőben ! 🙃
le kell földelni aztán jöhet a villám, befekszel a fülkébe, bent semmi bajod nem lesz a töltés a fémkalicka külső felületén van
A tegnapi nap konkrétan szarrá áztam , zuhogó esőben kellett baszatnom a betont , és még megkértek húzzam lejjebb a gémet nehogy belevágjon a villám . Annyi ész azért nem szorult az emberbe , hogy várjunk addig míg villámlik dörög ! Nem volt őszinte a mosolyom ! ☔️
na
a mai nap volt az idei év eddigi legrosszabb termelése
de lesz ez még rosszabb is 😁
csak a csapolt ér valamit
vettem dobozost üvegest egyik se volt olyan
amíg csóró fiatal vasutasok voltunk havernak a lakásában sokmindet szögeltem, aztán elég sűrűn belevetettük magunkat a pesti éjszakákba
volt valami ír klubb, nem volt szar csak kicsit "putris" ott ittunk ilyesmiket
Nagyon örültem én is mikor mehettem érte.
Még sör nélkül is vidám vagyok , itt a hétvége , és öröm boldogság van , mert meggyógyult a mocikám ! 😊
Ittam ír barnát valami elrohadt szar volt. 😂
régen kedveltem ezt a fajtát, csak nagyon drága
Itt a hétvége... 😇
milyen futó milyen lámpa?

amúgy egy egész komoly összegben mernék fogadni hogy átmegy futó a műszakin 😁
Helló! Ini bocs hogy beleszólok de az a hátsó lámpa amit a futóra szerelt nem lessz jó. Ugyanis műszakin nem fogadják el,mert prizma van benne. Utánfutó hátulján csak különálló fényvisszaverő lehet. Én pont emiatt szereltem le ugyanijet, és tettem fel prizma nélküli ledeset.
Tisztelt Közösség! PIACI ÁRAT MEGHALADÓ, azonnali vételi ajánlattal keresem az UEK-266 rendszámú, 1991.-es évjáratú, kék színű KAWASAKI ZZR-500 típusú motorkerékpárt. Ha valaki ismeri a tulajdonosát, kérem, kössön össze vele. A 06 70 70 30 886 tel számon és az SMW086@gmail.com emailen elérhető vagyok.
Vasárnap délben CB találkozó Cseszneken. Ha nem lesz trágya az idő meglesem a szép hoddákat én is.
plusz kicsit eltört az ék alakú leszorító mindkét oldalon aztán ordított a levegő 😄
A biztonság az első!.........mondta a gőzgéphajtó mikor fixálta a biztonsági szelepet........és a gyorsaság tette hozzá mielőtt molekuláira robbant. 🤑
Jo,jo,vizzel megy,de mi hajcsa?