Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

8ezer elégedett ügyféllel csoda hogy csak kettő van.
Azon agyalok, hogy el kéne adnom a bőrgúnyát és a csak motorszerelésre jó szerszámokat, jó ha nagyrobogót vennék és már rég nem akarok szerelgetni még a sajátot sem. 😁
vagy csak allergiás az olajra és idegrendszeri elváltozást is okoz
Erősen komplexusos......
Egy egész szállodád van nem ? Két lakás…
Nekem mindkét lakásban fáj a hátam, ha otthon alszom. Bezzeg a szervizben meg semmi bajom. 😅
volt időszak amikor úgy fájt a hátam, hogy az ágy előtt a földön aludtam 😆 mivel padlófűtés van nem is volt rossz(gondolkodós)
nekem mindig fájt a hátam akármilyen ágyam is volt a kókuszos cucc vásárlása után nem fájt többet
lassan le kellene cserélni rajta a gumihabot mert a nagy seggem alatt kicsit puhább mint a végeken, csak ez több hétig tart és addig aludhatnék mindenféle szar habszivacsokon
amúgy aki a keményebbet szereti annyk teljesen jó lenne a 6-8 pokróc ha egyben maradna nem gyűrődne össze-vissza
peca közben már aludtam így a földön és nem volt gáz
szerintem is túl van már tolva ez a matrac marhaság, csak, hogy qrvadrágán el lehessen adni a sok hiszékeny embernek(kezeit széttáró) Ahogy mondod(meghajlós) Vastagabb osb lap, pokróc, lepedő oszt kész a fekhely 😆
Keményet a legkönnyebb, rátesznek egy osb lapot oszt örülj. 😁
állítólag az enyémet is forgatni kéne(kezeit széttáró) télen az egyik fele elméltileg melegí,t nyáron a másik fele hűt, belűlről meg van még valami kókusz is azt meg már a fene emléxik az mitől olyan jó nekem 😆 Hasbaakasztottak ezzel a matraccal még jó, hogy azt nem mondták, hogy el is ringat alvás közben meg ki is veri 😅
12 fokban? Sosem horgásztatok (gondolkodós) egy közepes vagy attól egy kicsit gyöngébb hálózsák azt jót alszol(meghajlós)
Egy eszkimó igluba hány fokot csinálnak vajon? Gondolom a +12 fok rekord meleg lenne(kezeit széttáró)
Memóriásban én úgy érzem, mintha gyurmában vagy iszapban feküdnék. Volt ilyen párnám, azt is kibaxtam.
Nekem is pont ilyen van itthon, én nem tarom egy különös valaminek... működik, kész. Mikor vettük, 4x ennyiért is árultak matracot
Osztrák szállókban olyanok vannak, amiket itthon 3-4 kiláért árulnak, rugós, 40 cm vastag... jó, de annyit nem adnék érte.
Inkabb zsakrugos,a szivacs büdös,a hideghabok tul kemenyek a memoriahab meg ha tul vastag kurvara szigetel,nyaron megdoglesz.
Te csak tudod, te ágyat is árulsz... vagy 10 centis szivacs, oszt' csá? 😁
Nekem a kókusz magos matrac egyik felén 4 centis latex van a másikon kettő( bármilyen vastagot kérhettem volna) szóval nem olyan sokból tartana változtatni egy igényesebb helyen csak meg kell fordítani
Bár nem hinném hogy ilyenek vannak szállodában mert nekem 20 éve is 100 felett volt a 2 matrac, igaz a mai napig hibátlan pedig nem vagyok vékony.....
A matrac fontos. 😂
Nekem 12-t mutatott az autó 😉 De abban is befagyna a segged aludni, matrac ide vagy oda 🤣
Minek a legkondi 7 fok volt max ma is. 😂
Ne öljétek egymást, inkább segítsetek olcsón találni GREE GWHD(28)NK6LO klíma kültérit. Ez tűnik a befutónak H tarifához.
Persze, itt te vagy a legokosabb 🙂 mondjuk érdekes hogy csak te tudtál ilyenről de amikor bizonyítani kellene, azt már nem 🤷🏼‍♂️
Közel nem csináltam ebből akkora ügyet, mint ahogy látszik - viszont az kicsit meglep, hogy senki se tudta, hogy ilyen egyáltalán létezik. Sajna ez titeket jellemez inkább, nem engem 😃
Viccet félretéve, el tudom képzelni hogy mekkora büszkeséggel tölthet el tèged az amikor te kemény matracot kérsz és azt mondják hogy olyat is kaptál. Közben meg röhög a markába az ember hogy ezt jól elhitted… tudom, nem éltél a lehetőséggel.
Szobát se kötelesek neked adni... akkor így jártál. Elfogadod, amit tudnak adni, vagy elhúzhacc a faxba, nem fognak megsiratni 😅