Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre nevelik a embert 😑 lassan ap lesz a képernyő húzogatáshoz is nehogy elfáradjon a jó nép keze 😬 😂
Az egy dolog hogy a kazetta ceruza kombó nem áll össze de majd a kalapács szögnél is csak a fejük tetejét vakargatják akkor lesz a jó világ
Nagy valószínűséggel otthon is csak akkor van muff ha kell valami.Ezért nyáladzik ennyire erre a macskára.
A hülye az megvan, sőt jó sok is: fogyasztónak hívják 😃
Sztem örülne, ha egyáltalán jutna neki bármilyen muff az xnxx-en kívül 😂
Az asszonya se tűnik egy szex ciklonnak, meg a gyereket is pénzért vette... 😟
És fel vagy háborodva mikor azt mondom hogy bunkó pestiek.nem csak bunkó,még ostoba is.inkább átmentél másik boltba csak mert ott neked kellet volna lehúzkodni a terméket.
kiskőrösön nincs is reggel pénztáros
pár éve csak álltam az automatánák mint a fasz mert fingom nem boot hogy működik ez az automata izé, nem találtam hová kell a pénzt dugni mert kiírva nem volt csak valami fogyatékos ábra volt ami nem is hasonlított a pénzre
évente szoktam vásárolni egyedül 3x szóval nincs nagy rutin
van olyan helyi bolt ami megvan vagy 15 éve aztán sosem voltam még benne, de olyan is amiben általános iskolásként voltam utoljára
A ződ sokkal nyugtatób.
No no senor 😁 DeWalt 👍️ 😂
Legyen parkside. 😆
Én is ott hagytam volna 👍️ multi lassan rám se bír nézni emberekre de a pénz jó neki
fizesek máááááááá az menyek a gecibe ,de ő sajnálja a fizetést a pénztáros alkalmazottól
Előző héten ezen vesztem össze egy tecsóban a pénztárossal mikor sorrakerültem és kijelentette, hogy zár mire kérdeztem, hogy mikor jön másik pénztáros (egyedül volt nyitva) és mondta, hogy az nem jön viszont a háta mögé mutogatta, hogy ott fizessek, pár mp-es hangos nem tetszésem után a félig telt kosaramat otthagytam a pénztárban mondván így akkor lesz idejük visszapakolni is a cuccot. Felháborító, hogy a pénzemért még dolgoztatnak is és embereket tesznek ki, épp a héten jelentette be a tecso a kirúgásokat országszerte.
pl a villanyosban a fűtés is kehet opcionális
minél energiahatékonyabb annál drágább lesz mint pl az itthoni eszközöknél
lesz itt még kőkemény szopatás 20-30 éven belül
Ha gyorsan kattingatunk mozog kép lesz , olyan Chaplin fél-e mozgókép 😂
Majd aláfestésnek rakok zongorát
Okos autó ,okos telefon ,okos ház
Akkor valakinek hülyének is kell lenni 😂
Na ezért fizetek nagy madarasba inkább pénztáros néninek , ingyen nem húzogatom magamnak .Szolgáljanak ki 😊
Ez jó. 😀 Persze nem csak a bmw tervezi ezt hanem gyakorlatilag az összes gyártó, hogy rohadnának meg.
Ki gondolta volna hogy pont a dacia fog gúnyolódni a bmw-n
https://player.hu/auto-motor-2...
A toka és a rózsaszín veszedelem találkozása.Tulajdonképpen tudtuk hogy a pipi igénytelen,miért lenne másképp a nők terén
Nem tud. C2- vel nem fog menni
Max csinál rola 47 db fényképet
milyen kis prűd lettél 😂 nemrég meg felnőtt filmek kód nevét vesézted ki 😎
Előbb fesd rózsaszínre!
de hát nem mutiba készült 😆
Ha össze jön celluxozd a fejedre a mobilod és jelentkezz be a facebook liveba , mert nem hiszük el bemondásra 😂
😂 😂 😂 😂
na az a nem baj már(meghajlós) azzal nem okozok galibát 😆
Azt mondod Parksiderbe nincs annyi nyomaték 😂 😂 😂
Mondtam én neki Dewalt kell ide 😉 😂 😂