Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hülye a múltkori csajozásomért is kaptam a pofámra tőletek(kezeit széttáró) Már heteró sem mer lenni az ember 😅
Ha te keszulsz a homokos gyerekek elfogadasara.
Bugyuta zoli újra köztünk.
Keresd ki.Neked fog kelleni.
De mégis kik ők?A buzi térítők,vagy mi a hivatalos nevük?Annyira mondtad hogy szakember segítségét kérnéd,gondolom akkor nem csak a levegőbe beszéltél ha már ennyire konkrétan ezt leírtad.
Hat,jobbak mint te bármiben.
Ezt bebuktad.
Én ahogy a kollégámat nézem,mikor kiderült számára hogy buzi akkor azért összetört,de lerendezte a dolgot.Most sem beszél róla másképp mint előtte. Szar ügy,de ezen változtatni nem fog tudni.Maximum elmarja maga mellől a fiát.
jónpár mondatban leírták a semmit
zoli szerint ennyi az egész.Szakemberek azt mondják hogy legyél buzi és te buzi leszel.Tényleg,ezek milyen szakemberek lehetnek?
Mondom, ezt nem akarom megtudni se. Addig meg nehéz bármit is eldönteni amig nem szembesül vele az ember. Az elfogadás és a megtürés azért nem ugyanaz.
A nőkre? 😂
De elfogadnád.....Igaz?
😄
hosszú
Tudsz olvasni.
kivonatold légyszi(meghajlós)
Pedig mennyivel többre vihetted volna ha még fiatalon leszopsz pár pesti politikust 😂
Mint mondtam egyik sem zavar, ha nem erőltetett.
Pl. négger nemesek az angol királyi udvarban? Hányinger.
Fekete, zsido, kínai, buzi, fogyatékos, olyan helyzetekben ahol amúgy reális, esetleg még funkciója is van a származásának, irányultságának? Azzal semmi gond, még jó is.
Erre a témára nincs rálátásom. Ugyhogy se hozzátenni se elvenni nem tudok. Max annyit hogy rühellem a buzikat.
Szülöként kibaszott trauma lehet normális esetben. Nem.igazán szeretném megtudni milyen módon kell elfogadni.
Hol írtam ilyet?
Szegény buzi gyerekeid.
Szóval akkor te egy magányos buzi vagy kutyával.Szegény kutya.....
Nem,nem védem őket,de már ezt is írtam hogy utálom őket.Én csak egy élethelyzetet vázoltam fel ami sokakat hozott már kemény helyzetbe.Érdekes mert csak a pipi volt képes érdemben válaszolni rá.Mindenki más csak hablatyol.
Jelenleg a kutya okosabb mint blődi.
Mint mondtam jobb mint egy önző geci aki 4 buzit nevel otthon. 😆