Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyémnél jobb nevelést kapnának,és megpróbálnék segítséget hívni.
A tieidnél lenyelném a békát és elfogadnám a nevelési kudarcodat.Nehezen,de megállnám röhögés nélkül.
egyik osztálytársam is ilyen volt
kicsit molett és nagyon ronda plusz még szemüveges is
na az kettesével verte a faszokat a diszkó budijában
állítolag nagyon profi kígyóbűvölő volt
így utólag már sajnálom hogy nem teszteltem de ez a vonat már elment 30 éve
szóval azért mert ronda nem kell egyből buzinak állni
amúgy az a vicces hogy most 50 évesen (de 40 évesen se) semmivel se néz ki szarabbul mint azok az osztálytársaim akik akkoriban szebbek voltak az átlagtól
Na akkor tőled is megkérdezem,bár te töketlen vagy a gyereknemzéshez.Szóval ez a beletörődés.Miért te mit csinálnál?Gyereked(már képes lettél volna nemzeni)bejelenti hogy buzi,mit csinálnál?
Nerm,blődi gyerekei gyanusan olyasmik lehetnek. 🤔
Ha nem az jó,de blődi siman beletörődne ha azok lennének.
No. Mámeg buzik vagytok-e 😆
Micsoda témák 😁
Persze,míg nem vagy benne nem is érzed át.ja emlékszem a 20as éveimben azt mondtam hogy ha buzi lenne a fiam kitagadnám,most itt vagyok 40+osan 3 gyerekkel és azt mondom hogy dehogy tagadnám ki hisz a gyerekem.Nehéz lenne?Biztos.És?
Igen, pont ilyen könnyen veszi ezt a normális ember - ha mással történik... 😟
16 a legnagyobb.
Félreértitek,én maximálisan megvetem ezt a buzis dolgot,sőt a cigányokat is,én ebben a szellembe nevelek.A kérdésem arra irányult hogy ha ezek ellenére mégis buzi lesz,akkor mi van?Mit fogsz csinálni?Semmit,mert a gyereked.Nekem van egy kollégám,pár hónapja szembesült vele hogy a 22éves fia buzi.össze volt törve.Aztán?A világ nem áll meg......megy tovább a dolog.Persze nem ez az optimális és nem így tervezi az ember a dolgot.
Nyugi, a homároknak már nincs sok ideje - ha az euban az iszlám lesz az uralkodó vallás, ezeknek meszeltek - vagy visszabújnak a rejtekjeikbe, ahol 30 éve meg azelőtt voltak.
lesz egy buzi a családban(kezeit széttáró) Nyílván ettől még a te véred marad bár általánosságban azt mondanám, hogy jobban örül az ember ha nem így alakul(kezeit széttáró) levinek igaza van abban, hogy nem ezt kell mutogatni, mert nem a buziság a természetes létforma, átlag ember viszont elfogadja, hogy ilyen is van(kezeit széttáró) Viszont az utóbbi időben elég rendesen túltolták ezt, mutogatni és oktatni nem kéne szerintem sem(kezeit széttáró)
És mekkorák? Mert ha nagyon kicsik, akkor még nincs baj, de amikor 10+ lesz, na akkor jönnek a gondok.. akkor már hatni fog rájuk a kortárs minta meg a rejtett libsi propaganda ☹️
Barátom lánya középiskola végén fordult... kövérke is volt, nem is a legszebb, gondolom nem sok hódolója volt, ez lett a következmény. Sajna egyre több ilyet hallok a környezetemben - mi lehet akkor a "haladó szellemű" nagyobb városokban?
ott hibázol hogy nem azt kell mondani a gyermeknek hogy követendő példa
és nem is természetes, maximum elfogadott
biztos nem örülnék neki, de ha az lesz akkor nem tudok mit tenni
de amíg a kardom fel tudom emelni addig nem biztos lép be a házba a buzi barátja....
mint írtam én nem vagyok a buzibarát mert nem így szocializálódtam
hát ezt most nem is értem(kezeit széttáró)
Na hát aztán neked nem kell bemutatni számomra a gyereknevelést.3 lányom és egy fiam van.A kérdés nem ez volt.Hanem az hogy ha ezek ellenére bejelenti hogy buzi,akkor mi fog történni?
Itt azért mindig változik az arány... pl. amikor csak te vagy itt, akkor 100% 😂
Már megint az első szavadtól hülye vagy.
Nem tudom, hogy van e gyereked de ha van is, ez alapján nem nagyon vehetsz részt a nevelésében mert ha ott lennél akkor tudnád hogy milyen könnyen formálhatóak. Persze az alapvető, örökölt jellemét nem tudod megváltoztatni, van aki genetikailag lesz meleg, elfogadjuk. Van sok meleg ember akit lehet tisztelni, nincs ezzel baj.
A baj azzal van, hogy a kisgyerekeknek is azt mutogatja egy bizonyos réteg, hogy ez teljesen normális és követendő példa.
Nem kell messze menni, ha a fiad azt látja hogy te otthon meg tudod szerelni a csapot, tudsz füvetnyírni, vagy szereted az autókat, motorokat, focit akkor ez lesz neki is egy követendő példa. Viszont ha faszokkal kardozást lát, azt hiheti hogy az egy követendő példa. Pedig valljuk be, az embernek is valahol tudat alatt( egy ép elméjűembernek) a szaporodás egy fő cél. A buzik pedig szaporodásképtelenek.
Az hogy ha fiú a gyerek előbb utóbb egy másik fiú farkalja,ha lány akkor egy másik lánnyal simogatják egymást.
Te meg a családi ünnepeken jopofát vágva fényképezkedsz az aktuális választottjával.
Mindenki boldog lesz.
Nyilván nem örülne az ember,de ha azt mondja akkor mi történik?
Akkor ez csak szocializálódás kérdèse? Tehát ha mindnehol ezt nyomják, ez lesz belőlünk? Te örülnél ha a gyereked azt mondaná hogy mától buzi mert mindenhol ezt nyomják az arcába ?
tegnap belenéztem egy filmbe ilyesmi címe volt szerintem valami sorozatféle lehet.(kezeit széttáró)És ott kapcsolódtam be amikor egy szőrös faszi áll egy kútaknában a másik szőrös szakállas faszi meg puskával fenyegeti és ott kapcsolódtam ki, mikor ugyanez a 2 faszi ebédelés és borozgatás után elkezdett smárolni a zongoránál 😅
Én azt sem tudom miről beszéltek?Beütöttem ez a last of us-t a keresőbe és valami ps játékot adott ki.
fogyatékosból már ebben a kis sm közösségben is nagy arányban van ennek nem lehet gátat szabni 😆
hajnal 1 körül láttam amikor két idős szőrös szakállas faszi lesmárta egymást a zongoránál 😆 Én akkor kapcsoltam ki a tv-t nem nagyon bírom az izgalmakat 😅