Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a baj, te ehhez egyáltalán nem értesz. Nincs a családba senki?
nem váltotta mert egy ideig egyszerre működtek, csak a 450 nem volt már fejleszthető
ismerős valahogy kapunyitót fabrikált a 450es telefonból, már nem emlékszem hogy csinálta
Ez nekem 15ezer.Vagy a tiéd sok vagy az enyém kevés.
Felénk az "inger" nem csak felingerelést jelenti. 🤘
A munkahelyen, az étteremben is, a parfümériában...... is érnek ingerek. Más és más.
Igen , az volt a Westel 450 !
Az 450-es rendszer volt,a 900 as valtotta.
emlékeim szerint abban az időben volt még valami 60-as szám is mintha az is valami vesztel származék lett volna. Aztán sokkal később jött a vodafon átnyergeltem oda az kedvezőbb volt de aztán egyszer csak nagyon megdrágították 2012-ő körül a díjakat a kormány 2 ft. adójára hivatkozva otthagytam őket a picsába 10 előfizetéssel. tkomos lettem szerintem az a vesztel utódja. bár itt is lejárt valami meg kaptam új beltériket meg ajándékba egy lapostelefont amit a gyereknek adtam azt mondták még olcsóbb is lesz az előfizetésem mint eddig volt aztán azt vettem észre az eddigi 20-25 ezer ft helyett most fizetek 35-40 ezer ft-ot egy tv előfizetésért egy itthoni internetért egy mobil internetért meg két mobilért előfizetésért (gondolkodós) Ráadásul azt sem tudom ez sok e vagy kevés(kezeit széttáró)
hát ingereket írtál.(gondolkodós) Bennünket egerben nem ingerelt fel senki(kezeit széttáró) legfeljebb a főtéri forraltbor(gondolkozós) még olyan pocsék valamit nem ittunk(fejét fogó)
akkor költöztem el a szüleimtől és az új kecóban nem volt vezetékes telefon, a matávnál akkor azt mondták, h fél évet kell a bekötésre várni, ezért lett gsm, mert az akkori megrendelők már nem akartak nekem levelet írni, hanem inkább minden fisz-fasz munkát telón akartak lebeszélni . nekem is pannon volt, mert az akkor futott fel és akcióba 5ezerért adta a simkártyát , viszont elég szar volt a térerő még akkoriba és volt a telóhoz autós töltő/tartó plusz mágneses antenna a tetőre, aztán azzal vhogy fogott egy kis jelet. A munkatársam meg westel 450-est hordott magával, az mindenhol működöt csak cserébe nagyon nagy volt.
A család az szent és sérthetetlen!!!!!!
Kecsón a pihenésé volt a főszerep.
na mi történt? felmérgeltek azt felpofoztad a rokonokat? 😆
Más ingerek értek 😉
fasza volt a z9 -re raktam is képeket(fainat mutató) fürdőztünk éjszaka szalókon. a kintibe. Voltunk demjénbe, megmászattam a srácokkal boáig érő sárban az eged hegyet, 😅 borpincéztünk meg éttermezgettünk eltelt a 3 nap(meghajlós) Gondolomehhez képest kecsó unalmas volt 😅
most még 😅
én nem tudom de olyan nehezen tudom értelmezni a mondandódat mostanság 😅 Tulajdonképen az összefüggéseket nem értem az anyósod költözhetnékével és a mostani taxizásával kapcsolatban.(kezeit széttáró) Pláne, hogy pont fordítva volt nálunk a családban(kezeit széttáró) Kersztfater vadászpilóta volt és állandóan költözött a család épen hová helyezték a századot Taszár, pápa, pest. Kecskemétre már azért nem jöttek mert nyugdíjas lett(kezeit széttáró)
ja nekem is van egy cimbi egy idősek vagyunk de már Ő rég nyugdíjas a rendőrségtől 😅 Bár őszintén mondva ezek mellett a szakmák mellett mindig csinálni kellett valamit mert nem volt olyan fizu amiből jól meg lehetett élni. Volt amelyik szódát hordott, volt amelyik kútat fúrt, volt amelyik ácskodott stb, (kezeit széttáró) Van egy gyerekkori cimbim épen 25 éve rendőr alesként, jó beosztással ma már elég jó pénzt visz haza ami mellé nem feltétlen kell a maszek. Az utóbbi években feltornázták ezeket a béreket(kezeit széttáró)
Nem bonyolult a képlet. ✌️

Milyen volt az egri kiruccanás?
Ilyen egyszerűen átlátod? 👍️
Van akinek nem megy, vagy csak játsza a mamlaszt?

Örülök annak, ha valaki napi 8 órában dolgozik, abból igényeihez mérten mindene megvan, utána hazamegy és lógatja a lábát!
Egyébként gyarló az emberiség többsége. Elér egy áhított szintet, de utána több-több kell. Az viszont több tevékenységgel jár. Ehhez, több munkát, elfoglaltságot vállal az ember. Valakinek ez tudom, furcsa 🤔 😀
gondolom a bejelentett munkahely miatt (kezeit széttáró)
ment a pancsoltbor bisznyic 😅 inikém akkor élted a virágkorodat 😅
az akkor qrva nagy pénz volt(gondolkodós) fel akartál csak vágni a csajoknál 😅 94-ben még bunkofonnak nevezték el az irigy emberek. Még akkor kezdett bimbózni a terjedése(kezeit széttáró) én 96 ban vettem 16 ezer ft-ért egy erikszont. emlékeim szerint akkor igen drágán telefonálgattunk pannonos voltam ha van még ilyen(kezeit széttáró) 1 perc telefonálás 102 ft volt és perc alapú számlálás volt. 96-ban az elég soknak számított. Majd a telefonok terjedésével csökkent az áruk. (kezeit széttáró)
Ezt a 2014-et azért lapozd át!
na az a 6310 volt vagy 6 évig. Aztán elvesztettem (kezeit széttáró) Kaptam egy ugyanolyat egy cimbitől. 2 évig azt használtam azt meg leejtettem(kezeit széttáró) Aztán vetten az asszonynak az első lapostelóját valami lg-t én vettem magamnak egy hüvejt. Na én hamar ráuntam azt elkértem az utolsó nyomógombos telefonját az egy c2 volt(gondolkodós) Használtam egy darabig hát az meg szoftveresen hibás lett, kénye kedve szerint kapcsolta ki magát, meg volt olyan amikor be sem lehetett kapcsolni(kezeit széttáró) Ezt elég rossz tulajdonságnak ítéltem meg(gondolkodós) aztán kéz alól szereztem egy másikat. Azt sokáig használtam majd kiesett a zsebemből amikor létráztam. Nem tolerálta. Vettem egy másikat. Az kiesett egy pláza slozijában az övtáskámból, mikor lehajultam bekötni a gyerek cipőjét, majd vettem még egyet kéz alól, de ezek zsír új darabok voltak ám a fóliát én szedtem le róluk(meghajlós) Most az van. De nem merek tartalék telefont venni mert azt mondták több helyről, hogy valami hálózatot ez nem tud kezelni és majd nem fog működni(kezeit széttáró)
Mindenesetre a c2-essel az a konklúzió a hosszú évek alatt, hogy nem bírja a mechanikai behatásokat 😅
Nem a te magasröptű gondolkodásodnak való, hidd el!

A gyümölcsös idény jellegű, nem igényel folyamatos munkát, járulékok, több lábon állni.....Én is jobban őrültem volna, ha az asszony keresi a nagy pénzt én meg alibizek, de az nem az én világom 😂
Azért kell némi elméleti tudás a gyakorlatot alapozni. Dodor könyvét nem ismerem, de alapvetően nem hülye. Viszont van pár furcsa mániája, mint a súlypont áthelyezés, ami hasznos, de túl nagy jelentőséget tulajdonít a neki, miközben az alapvető ellenkormányzás technikát meg nem hajlandó elismerni, hogy létezik és hasznos.
A két technika külön is működik, de együtt igazán hatásos.

Ha már könyv akkor egy szerényebb, és szerintem tapasztaltabb embertől ajánlanék könyvet.
https://moly.hu/konyvek/ifj-pe...

Szerintem ez alapmű, aztán innen lehet továbblépni. Bár szerintem könyvek helyett érdemesebb kijárni pályázni, ha az alapokkal tisztában vagyunk.