Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönheti a szerencsének.
Konyvbol akarnad megtanulni?
Ajjaj.......... 😆
Tuti van benne valami mert meg el az ipse......... 😆
Kérdés, dodor fanok előnyben. A kanyarvadászat könyvét lapozta már valaki? Ér az annyit, vagy szokásos paradigmák.....dodor annyira nem kedvelem hogy rohanjak huszezret ellocsolni az irására, de ha értelmes lehet érdekel'
Én meg enni.
Kissé vontatottabb az igaz, de ez is csak az éberségüket jelzi. 👻
Hugyozni is felkelek hajnali 2-kor, nem nagy ügy... 😂
De gondolom ha munka miatt ébreszti fel őket akkor nincs kapkodás
Nem menne? Nálunk mikor a targoncás alszik éjjel a raklapokon és a műszakvez. elszólja magát hajnal 1-kor, hogy lehet hazamenni nem telik el 1 perc és az összesnek már jár az autója a parkolóban.
Az alvás szolgálatban és a faszverés egész szolgálatban hol fedik egymást?Mert úgy gondolod hogy 24órából 24et ülünk az autón beöltözve és várjuk a riasztást?Nem,mi is alszunk éjszaka,viszont ha riasztás van hajnali kettőkor akkor két percen belül el kell hagyni a laktanyát.javaslom próbáld ki,gyanítom nem menne.
Apósom ex-repülésirányító, helikopterszázadoknál volt Fehérvár körül többfelé. Ha anyósomra nem jönne rá a költözhetnék néhyány évente, lehet nem is kéne pluszban taxiznia :D
Renccerváltás után a rendőrök is húztak 40pár évesen nyugdjba, kettő ismerősöm is van... ott még 25 év se kellett. Gondolom, a tüzeseknél is ügyeskedtek ezzel. Katonák, HÖR-ök dettó.
Utána meg egyébként az ami az.összes sok szabadidővel járó munkahelyre igaz. Bejelentett munkahely, bármennyivel, összes járulék.meg kötelezettség letudva a többi mellékes meg tiszta pénz. És azért 7-8 napot egy hónapban ki lehet birni, annyira nem.szar.
Ami nem is.25 év, hanem kevesebb volt 😁
Hát, aki 2014 előtt ment, annak lehet játszott a 25 év szolgálat utáni nyugdíj, mint érv.
Pláne ha az illető összehozta, amit akart, megvan a tehermentes ház, megtakarítás, satöbbi. Nem mindenkinek kell mindig több és több, embere válogatja.
Nekem van egy Philips asztali audió CD íróm, 90-es évekből, mikor még az valami volt 😄 Máig megvan egyébként, sajnáltam kidobni, retró.
Na az valahonnét Ferencvárosból származott, vagonrakodásból "lett" 😃 valami átutazó külföldi cucc lehetett, mert 110 V-os.
Nyilván nincs tüz meg egyéb havária a nap minden percében, felénk is jó a müszakjuk, különösen a tvk-s társaságnak, itt ugyanis két tüzoltóság van. De ha menni kell nem mindig cserélnék velük. Ugyhogy inkább aludjanak meg főzőcskézzenek bent.
Ennyire nyilván nem sarkos, de lehet, hogy csak a mi környékünk nyugodtabb mint az ország többi része. 🙂
Emiatt nagyon sokan.voltak tüzoltók. Kevés volt aki nem.csinált semmit mellette. A volán.ugyanez volt csak a végképp mindenre alkalmatlanok nem.csináltak.semmit mellette. Legrosszabb esetben máshol is sofőrködtek.
Ha valaki 100 egységet keres, akkor miért megy el mellé 20 egységért több műszakba, parancsuralmi rendszerű munkahelyre?
20 évesen még OK, lehet a muffoknak villogni vele, de később?
Alvás? Szolgálatban? Mikor én múltkor megemlítettem, hogy faszverés van egész szolgálatban, meg mind elhízik 35 éves korára, akkor nekem estek, hogy mennyi vonulás van, meg állandóan csecsemőket mentenek égő házakból...
Most akkor melyik az igaz?
vasútnál nem volt nagy üzlet
amikor a kínaiak bent vámkezeltek akkor adtak egy-egy valamit, kabát-cipő stb
de igazándiból ebből nem lehetett megveni a nagy mercit
sokat mászkáltam feltört konténerekkel darabszámolni, de ami jó cucc volt azt valahogy sosem kaptam meg, volt pár vén fasz azok mentek ki mindig az értékesebb cuccokkal
gondolom inkább mellette, nem helyette.
Nem fura, nálunk is dolgozik tűzoltó másodban, a lényeg, hogy ott a munkaidő napokban számolva viszonylag kevés (kolléga azt mondta 7 napot dolgozik tűzoltójént a többiben nálunk teljes fizetésért) és ha nincs vonulás akkor alvás is van így pihenten jön a másodba.
A vasútra gondoltam, hogy akkora fizetést adtál meg azokból az időkből. 😄
És az őstermelésből meg a seftelésből elmentél ötöd annyiért tűzoltónak állásba? Furcsa...