Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a gázolaj a sofőr bulija volt, az extra bor meg az enyém
mindenki azt csinálta amihez értett
Az eladott gázolajat és árut is hozzászámoltad? 😁
Akkor ez volt a másik lehetőség, de a motorola lett az akksik miatt, hozzáadott akksival csak bekapcsolt állapotban kb. 12 órát bírt a nagy akksival majdnem 24-et, 2 nagy (arany áron)és a gyári akksim volt hozzá.
kamera
akkor ez a xiaomi ér ennyit vagy a gagyibb 15 ezer körüli társai is kb ezt tudják a mindenféle okos francok meg a hotspot nélkül
https://smartlive.hu/spd/Xiaom...
Ugyanez volt, 75000 a kezdő részlet és 3 évig havi 5000 93'-ban viszont a következő hónapban 5x-ösére emelkedett ( 80000 előtte és 400000 utána) a bevétel csak azért mert tudtam saját telszámot adni pl. a Regőczy Krisztinának akiknek már nem az irodán keresztül kellett fuvart rendelni, ez akkor nagyon nagy szó volt, hogy a nap bármely szakában lehetett hívni valakit nem csak munkaidőben.
Gutentag!
Sokan bele is őszültek ám abba. Aki nem, az jól járt.
nyugodtak azok is akik , akkoriban okosítottak vmit, mert már a kutyát nem érdekelte 15 éve sem
Soha nem nyúltam ilyen dolgokba bele. Mondjuk nincs is "vagyonom". De nyugodtan feküdtem le, és nyugodtan ébredek a mai napig.
...de az aranyháromszögben a borkombinátok és az olajipari cégek is jól hasítottak a kilencvenes években
🤘 👍️
akinek most van valamije, az az alapokat akkoriban rakta le. délszláv háború egy kis üzemanyagexport, öt hónap fáradozás eredménye volt akkor egy takaros kádárkocka.
És akkor 30e Ft volt a westelbe egy telefonszám szimkártyával , ma is az a számom, csak a 9-es odaogrott a 06 30 után !
Jónak igen. A gyümölcsösömből viszont, lebontva hónapokra kb 5X annyi volt a bevételem. És még arra a zsebpénz az osztrák műszaki cikkekből. Akkor lehetett jobban tollasodni.
ilyesmire emlékeztem én is , és a 20e Ft jónak számított !
nekem a vasutas pénz elég nagy visszaesés volt a bor hordás után, akkoriban ilyen 6-8 ezer volt a heti fizetésem, plusz napi 1-2 ezer amit össze lehetett maszekolni az "extrákkal"
csak gecire utáltam azt hogy a foshalom szar ifákkal 7 tonnas súlyokkal futkostunk amit egyedül kellett leszednem meg elhordani, felfelé meg 2-3 ember pakolta(velem együtt) amennyi éppen ráért, örökké mocskosan-büdösen boros-retkes volt mindig minden ruhám
plusz volt hogy este 8-9ig toltuk aztán az nekem már huszonévesen is hosszú nap volt reggel 6tól
Megkeresem,bar nem igerem hogy gyorsan. 😆
Nagyon sok a lom. 😆
Kell. Van itthon a régi készülékek közül pár működőképes darab. Az nem baj , ha a 198-as halott.
Valahol ilyen is van.Kell? 😆
95-ben 17.500.- volt a tűzoltó fizetésem. És annyira nem számított rossznak. Előtte viszont bőven jobban kerestem.
96körül már a vasutas fizetés is inkább 30 volt
93-ban a tanuló bérem volt 18 utána ahogy dolgoztam délutános pótlékkal 24 lett
akkoriban elég veszett infláció volt jól mentek a bérek felfelé
Én 87-be mikor bevonultam , nem is hallottunk még mobiltelefonról ! 😉
32ezer volt pár hónaposan. A számlám kb 8-9 ezer a Westel-nél. Nem volt rossz korszak. 😉
Most is van , mindkettő !
Nekem 96-ban lett ilyen telefonom , használtan 30e Ft volt , Pestre kellett menni a Westelbe sim kártyáért , az is 30e Ft volt ! Kb 20e Ft volt egy havi fizetés ! 🙃