Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem semmivel. most meg ugyis drágább lesz mindenkinek
Mikor kötöttem, rám is rám akarták tukmálni, valami 900 Ft-al volt több, mint az 500-as. Gondoltam, mijafaxnak, addig 100-as volt, az is elég volt mindenre IS - akkor minek vegyem a nagyot? Így spórolok évi 10 rugót ezen, az pont egy Unicum Riserva 😁 az se a geci telefonos cégnek megy, hanem be a pociba.
D2 az 70.
Az az 50 furgonyra már 70 😁 de kibírod 😁
nálunk 1000-es a net(legyintős)
Az biztos valami kedvezményes testületes... olyan nekem nem lehet 😂 de nyugi, én a tiédet is fizetem. Haver rendőr örnagy, neki is 3 ezer alatt a havi csomag.
Egyébként biztos 18 lenne?
Kábeltévé jó sok csatorna, optikán 500 Mbit-es net, 3 db mobil minden irányba ingyenes + havi 4G (kettőre csak 1G) net 23-ba sztem nem sok - főleg, hogy ebből 15 cégnévre van*, azt onnan fizetjük.
* vagyis kb. a fele, szóval max. 15-16 az egész mindenestől.
én nem hernyázok megyematricákkal pláne, hogy autónként c1-re épp duplája legalább is régen így volt kiváltom az országost az se tudom mennyi de olyan 50 körül lesz. Én nem nézegetem, hol mehetek hol nem(ujjával nemet mutató) Szóval vagy impala vagy semmi 😂
ez az, hogy már nem tudom összehasonlítani le kellene tölteni a fél évvel ezelőtti számlákat, hogy össze tudjam hasonlítani. (kezei széttáró)
Az a lényeg, hogy akkor is parkoltam és fizettem benne, meg akkor is volt fis und hanting csatornám ami valamiért valami plussz csomag szóval pont ugyanezt csináltam csak kb. egy 10-essel kevesebbért.(kezeit széttáró) ha lesz időm valahonnan előbányászom sajnos a fiókomhoz a belépést sem tudom 😅 valami telefonszámmal beenged néha(kezeit széttáró) azt felteszem azt megmondjátok mivel qrnak át(kezeit széttáró)
Most vettem meg a két autóra 4 megyematricát t-com applikációban, ha ettől több lesz a számlám rájuk rúgom a székház kapuját! 😤
Nekem sincs, ugyhogy nem adok, de egy számlát nagyon jól tudok értelmezni, ezáltal összehasonlitani egy hasonszőrű szolgáltatással. Te csak addig jutsz hogy be kell fizetni, tök mindegy milyen plusz dolgok kerültek bele opcionálisan. Ezen már egyszer vitáztunk, de rád hagyom mert nem nekem kell befizetni. Csak igy nehéz összehasonlitani más szolgáltató tarifáival.
basszus adjál már egy kis észt(imádkozós) Ha már neked úgy is olyan sok van(meghajlós) 😂
Akkor te is madár vagy,mert nekem ez 18 lenne.
Baszki ez ehhez se ért 😅
Csucs mennyire balfék ez a faszi 😅
a telekom egy nagyon bizarr cég
pár éve megkértem az optikai kábeles netet mert be kellett gyorsítani, kitöltöttem a neten az igényt megadtam a telefonszámot is amin elérnek
aztán jött a szerelő és azon a számon hívogatott ami még az emitelnél volt megadva amitól a telekom átvette az ügyfeleket vagy 15 éve
az a lényeg jött a szerelő aztán nem ért el, ki sem szállt a kocsiból és elment a gecibe pedig itthon vártuk ketten is aztán észre sem vettük
basszus ha kijön a számla 37 ezer ft.akkor mit számoljak? Benne van nem? Illetve ki se jön a számla, mert kb. 2 évembe tartott mire a régi ímélcímemről leszoktattam őket mert oda küldték de fríméállel már nem foglalkozom. Nos annyi lett az eredménye, hogy azt kb. 8 szori utánjárásra végre kivették a rendszerből de az új ímélcímemet ami már vagy 2 éve van gímél azt nem tudták behelyettesíteni így én smst kapok minden hónapban, hogy lejárt számlatartozásom van és ezen van az összeg, mert egyik ímlére sem érkezik már 😅 persze számlaszámot ne müldenek az ímélben de azt meg tudom mert átutaláskor benne vannak az előző közlemény rovatok és mindig 1 számmal többet kell ráírnom az a számlaszám(fejét fogó) aztán 1 hónapja felhív valami picsa már nem is tudom mit akart majd mondtam neki ezt a problémámat(kezeit széttáró) azt mondja látja a rendszerbe majd megoldja hát ez sem oldotta meg szóval 9:0 (fetrengős)
baszki a parkolást meg a pálya díjat nem kellene ebbe számolni
akkor én is beleszámolhatnám az onlyfans donéteket 😂
az eddig 26 ahogy számolom ha parkolgatnál meg dumálnál te is mennyi lenne vajon?
Eddig nekem is kijött ilyen 22-26 körül. aztán egyszer felhítak telefonon, hogy amikor tudok mennyek be a szolgáltatóhoz, mert az a tift ami a laptopomhoz mobilnet az majd nem lesz jó valami gigaváltások miatt azt ott adnak egy újat. Aztán mikor bementem azt mondták, hogy ez 30 ezer ft. Mondom ne szórakozzatok már a telefonon a picsa azt mondta, hogy ez ingyé van csak le lesz cserélve(kezeit széttáró) Aztán katingatott a számítógépn valamit azt mondta, hogy úgy tudja ingyen adni ha kötünk új szerződést. Mondom jó van akkor kötök, ha nem lesz drágább mint előtte(kezeit széttáró) aztán számolgatott a gyerek azt mondta, hogy valamivel még olcsóbb is lesz(gondolkodós) Hát én nem ezt veszem észre(szemeit körbeforgató) bár kormányunk is mondott már sok mindent soxor az sincs úgy kicsit később 😆
valami magentás faxsába vagyok. itt nem is korlátlan a mobil hanem valamennyi lebeszélhetőség van benne utána meg jönnek a percdíjak(gondolkodós) Mondjuk a nej állandóan dumál a telefonnal én meg elparkolgatok havi 5-10 ezret(kezeit széttáró) Csak az a furi, hogy edi ugyanez 20-25 volt. Múlt hónapban kíváncsiságból letöltöttem a számláim ott stimmeltek számszakilag a dolgok csak már nem tudok mihez viszonyítani 😅
hát nem és nincs(kezeit széttáró) Ha bemegyek a szolgáltatóhoz meg simán hasbaakasztanak(fejét fogó)
valószínű az enyém sok(szomorú)
nálunk a telekom net 6500, tv 4200, gyerek korlátlan netes telefonja 6000, asszony telefon+net 5000, egy tarr net 8000, nekem meg kb 2ezer a telefon+net
szóval neked valami nem kerek mert nálunk 3 szolgáltatónak van korlátlan net meg 2+1 telefon aztán ez kb 30 ezer
nekem a telefon az lófasz, van 5 giga net meg havi 3 perc beszélgetés, ezt nem is kell nagyon számolni
egy olyan világban ahol stabil minden simán meg lehetne termelni idős korra bármit
de egy olyan világban ahol 2 év alatt a magtakarításod harmada ugrik a levesbe nem tudsz előre tartalékolni annyit hogy abból legalább napi 3 szelet májkrémes kenyérre fussa
mindenki meg ugye nem lehet olyan vállalkozó hogy eltartsák a dolgozói......
Látod, mekkora madár vagy 😄 én 3 korlátlan beszédes mobilért (persze mind nettel) meg itthoni 4 TV és 500 megás net összesen 23.
Pedig nem is váltogatom, úgy még ezen is lehetne spórolni.
Én 24 éves korom óta vállalkozó vagyok... hiszed vagy nem, soha egy percig nem érdekelt, hogy legyen bejelentett munkám, nyugdíj alapom, védőhálóm (alibi állás) meg ilyenek. Úgy voltam vle, ha nem termelem meg a magam szükségét 60 éves koromra, akkor így jártam - egyébként ki az, akit ezek a dolgok 20onévesen izgatnak? max. a beszariak...
Van haver, akinek 25 éve mondom, hogy maszekoljon, és 5 éve kezdte... amihez az kellett, hogy az apósa nyugdíjba menjen a főnöki székből, mert őt 1 hónap múlva kibaxták onnan utána 😅 Azóta mindig mondja, mennyi időt eltékozolt állásban (=állóvízben)
Ment párhuzamosan.is egy ideig