Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,ki kéne.És ha nem teszi?Élég sok az anomália.Pl ha én megyek a megengedett legnagyobb sebességgel,akkor a szabályokat betartva engem senki nem érhet utol,szóval miért is kéne nézni a tükröt?Ha te utoléred a szabálytalanul haladót szabálytalan sebességgel,na akkor miért törvényszerű hogy neki kéne engednie?Mikor végülis te jobbról is elhaladhatsz.
Én? nem kényszerítem semmire... Neki kéne magától ki húzódni mikor látja hogy mögötte gyorsabban jönnek. Hogy mit mutat az órája, lényegtelen, ez nincs ott a jogszabályban
szerintem valamilyen szinten hitelesített mérőeszköz, különben nem is vehetnél részt a forgalomban, a gépjárművön az utolsó kárpit bolháig bevizsgált alkatrész van
fejlettebb kocsikon már olyan 15 éve át tudod írni a gumiméretet a kocsi agyában hogy jól mérjen az óra
a keresznél azért nem említik külön mert nem mehetsz ettől gyorsabban, egy szexuális felvilágosító órán se említik külön hogy kell egy 5 éves kislánnyal dugni, hiszen avval nem lehet, a 14-18ig terjedő intervallumot külön tárgyalják hiszen ez bizonyos feltételekkel engedélyezett
szóval bármivel is próbálkoztok ti kis nótórikus gyorshajtók, olyan itélet sosem lesz hogy szegény 150el hajtó bmw drivert(akinek persze buszjegy miatt kellett gyorsan menni) fenntartott egy 130al közlekedő jármű
Mint ahogy neked sincs jogköröd arra hogy sávváltásra kényszeríts egy másik autóst.Egyébént meg a gps a pontos adatot mutatja.
És honnan gondold, hogy a te 130-ad az 130? Hitelesítve van az órád? (és ha igen, akkor sincs jogköröd ezt érvényesíteni). Ha meg csak 129-el mész, máris bukik az elméleted...
Nem véletlen, hogy a KRESZ-ben ennél a passzusnál nem említenek értéket. Gyorsabb, és kész, te meg feltartod.
Ja, Magyarul van aki elvárja hogy a szabályosan közlekedő alkalmazkodjon a szabálytalanul közlekedőhöz.
még mindig ott tartunk hogy a gyorshajtás az olyan dolog ami teljesen természetes és megbocsátható, kb mint a kisbaba puki
szóval mondjat bárki bármit és lehet értelmezni a jogszabályt akármennyi értelmezésben is akkor is az egy alap dogma hogy autópályán nápunk 130km/h a maximális sebesség
szóval ha valaki a belső sávban ennyivel halad nem tarthat fenn sennkit sem hiszen senki sem haladhat többel
persze a jobbra tartási kötelezettség ettől még fennál, de az hogy bárkit is fenntart az jogszabály szerint lehetetlen
Nincs nagy baj,mert kirakja az irányjelzőt és meggyőződik hogy szabad-e az út.
De nem kerülgetsz.csak haladsz,majd akkor fogsz kerülni ha valakit utolérsz.Addig te csak mész egyenesen előre a saját tempódba.
Ez baromság,én haladok a saját sávomba ő halad a másikba majd úgy dönt hogy kihúzodik,ha nekem jön akkor nem győződött meg arról hogy szabad-e az út.
Sávlátásnak is van szabálya
Tükörbenézés indexet kitenni és ha minden rendbe sávlátás meg kezdése 😊
Még mindig ott tartunk hogy egyik szabálytalan nem vészes, a másik meg horror
az, hogy a mamlasz villog a szarjával attól még nem lesz baleset legfeljebb mosolygok egyet a bajszom alatt amikor látom az idegbeteg állatot a tükörből 😅 Viszont ha jobbról kikerülök egy úrvezetőt Ő meg pont akkor gondol egyet, hogy hát visszasorol, mert pont akkor érintette meg a lelkiismerete abból viszont nagy baj van. A kettő szituáció nagyon nem ugyan az(kezeit széttáró)
Az is veszélyes ha seggedbe villog valaki mert úgy ítéli meg hogy most 150 a szabály hanem már a 190-en 😒
Szerintem van szabály ,és utána nincs méricskélés hogy ez nem olyan vészes ,az meg tök gáz, ez meg már túl sok
Ez így elég hülyén hangzik
hááát ezt így nem tudom(gondolkodós) Szerintem ez ilyen formán vélelmes(gondolkodós) A legnagyobb baleseti veszély jobbról kerülgetni szerintem(gondolkodós)
Remélem elévült
3,5 t Mercivel gumikat szállítottam 90 évek vége Főnöki utasítás kikel érni mindenképp Mexikói útról -18 kerület végébe SOS van rá 20 percem 😬 mennyek mindet fizet mindet áll a börtönből is kihozz 😂 na ott volt hogy a szirénázó mentőt előztem és hagytam állva 😟 mellesleg fel is hívták a Good-ot hogy a melyik állat sofőröd az . Akkor nagyon vagánynak érzetem most már nem annyira vagyok rá büszke de ez is meg volt
Városban szabályos, de pályán nem... az a baj, hogy biztos akad majd egy kamera felvétel, amin látszik, hogy te épp haladnál el mellette kívül, mikor neked megy. Akkor csöcs van...
Ez nem előzés.Te mész a saját sávodba a megengedett sebességgel.És ha ő visszasorol te meg pont ott mész,miért te lennél a hibás?
Az hogy alkalmazkodok a forgalomhoz az alap
Csak az nem szabályos
És most arról volt mi szabályos és mi nem
Amúgy pont ezért nem szidok senkit nem villogok
Ha eleged amikor mögé érek akkor csak meg köszönöm ha nem akkor megoldom 😁
Nem,csak elkezdődik a farok méregetés.
20%,ennyi volt eddig is.150ig nyugodtan lehet menni.
Nekem pl soha nem volt célom ,de akkor velem miért akarja betartani más ????? 😂
Ha 130-al akarok döcögni a belsőbe akkor én nem szabálytalankodtok 😂 de legyek tekintettel hogy 160 akar szabálytalankodni akaróra 😂 remélem ez nem volt komoly
Ha 160 sietek és egy csoda cammog előttem 120 akkor nem érek rá villogni én simán kikerülöm jobbrol és GO
Nem szabályos menni belsősávba tartósan nem szabályos jobbrol előzni és nem szabályos 160-al menni a 130 korlátozásnál se 😉
hát ha azt a felvétel visszanézte volna a hatóság szerintem a kamionost viszik el a diliházba(fetrengős) Büntifékezés nem volt féklámpa sem(kezeit széttáró) Legfeljebb véletlenül rosszul választottam meg a sebességi fokozatot (kezeit széttáró) és amint tudtam korrigáltam 😅
Na, a büntető fékezést mindig orbitális baromságnak tartottam, de aki kamionnal csinálja, az biztos befér a Magyar Válogatottba 🤣
Jól kibasztál volna vele, ha beléd megy 😂 leginkább azért, mert a legtöbbön kamera van, szóval még rád is verik a bulit 😁
ritkán csináltam én is ilyet de megmondom őszintén nagyon fosok jobbról előzni így ez nálam nem bevett gyakorlat(kezeit széttáró) Ha az a kalapos öregúr aki előtted nem veszi észre, hogy balfasz és feltart, mert 3 évente egyszer keveredik autópályára az arra is képes,hogy váratlanul visszasoroljon a belsőbe amikor meg pont mellette vagy még csak nem is lát(kezeit széttáró) Egy ilyen balesetből kérdés nélkül te vagy a hibás.(kezeit széttáró) Meg egyébként is ki szeretne balesetezni mind1 ki is a hibás(gondolkodós)
egyszer egy kamionos csinálta ezt felem egy sima 2 számú főúton(kezeit széttáró) Isten lássa lelkem én nekik ott segítek ahol tudok és általában a zöme normális is(meghajlós) Na ez az egy nem volt az(kezeit széttáró) Nem mostánaba volt már szép tavaszi idő volt így élveztem, hogy végre lehúzhatom az ablakot a tél után(meghajlós. Megyünk a 2 számú főúton és előttem vagy 15 autó a haladási sebesség 60-70. Előzni esélytelen(kezeit széttáró) A mögöttem lévő kamion dudál, villog(meglepődős) Hát nem is értettem, mit akar(kezeit széttáró) Először arra gondoltam valami lehet az autómmal, defekt vagy ilyesmi azt csak figyelmeztetni akar. Aztán ezt elvetettem, folyamatosan villog, meg kürtől 😆Kikapcsoltam a biztiövet, félig, meddig amennyire a hely engedte felálltam az autóba,hogy az ablakon ki tudjak bújni hátrahajolni,hogy mit akar? Az ökélt rázta a balfasz de fogalmam sincs mit akart, mert lehet, hogy én voltam előtte de nem én tartottam fel, hanem az előttünk lévő kocsisor ifa felvezetővel 😆 Nem hagyta abba, dudál villog, meg rángatja a kormányt jobbra balra az idíóta kígyózik az egész kamion 😆Hát bünti fékezni nem akartam, mondjuk az autót nem sajnáltam annyira 4-esből visszaszurtam kettesbe lett egy nagy motorfék a kamionosnak meg rá kellett satúlnia csak hallottam, hogy csörömpöl valami a raktérben 😅 Na hát a rakományrögzítés is fasza lehetett na nem baj aznap is tanult legalább valamit 😅