Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem egy ilyen szituval sem velem foglalkoznának hanem azzal aki nem húzódik ki a külsősávba,vagy olyannal aki tényleg szlalomozik a kocsik között.Keringett a neten egy videó,mikor a rendőrök lassan mentek a belső sávban,a hülyék meg nem mertek elmenni.Hát én ott is simán elmentem volna.Miért ne tettem volna?Aztán megállít mert szerinte jobb ról előztem?Megmondanám hogy haladtam volna én a belső sávba de ott szabálytalankodott egy rendőrautó,a hibámat nem ismerem el,tegye meg a feljelentést. Aztán a többit intézném az ügyben eljáró rendőrrel,természetesen közölném hogy a felvétellel fogok menni.
D

E

I

G

E

N

!

😂
Nem a Te nicked volt a bogyó is? 🤔 😁
Az bogyóka kedvéért. 😅
Tűzoltó, katona, rendőr, nkh-s vagy navos igazolvánnyal kedélyes beszélgetésben ez lenne a végeredmény, az én személyimmel a másik.
Mi van rajta G betű?Mi akart az lenni O1G?
Jó eséllyel már ott a helyszínen megállna a történet,ha ott nem akkor a rendőrségen.Nem kell ám beszarni a rendőrtől,nyugodtan lehet neki kulturáltan nemet mondani és érvelni,jó eséllyel csak hogy ő is elégedett legyen elejtene egy szóbeli figyelmeztetést.Aztán kész.
Egy bíróval szemben miképp nem hagyod magad? Megvered? Vagy haverod esetleg az ügyvédednek vagy ő dönti el "szakértőket" meghallgatva, hogy mi volt. Persze lehet ügyvédd2l húzni, halasztani évekig, de a döntés az döntés.
Ez csak azon múlik,főleg az ilyen esetekben hogy az ember mennyire hagyja magát.Két dolog,nevezzék meg azt a járművet amit szerintük előztem,és nevezzék meg azt a műveletsort amivel szerintük én az előzést végrehajtottam.Ugyani én a jobbratartási kötelezettségnek eleget téve a megengedett sebesség alatt egyenletes tempóba irányváltoztatás nélkül haladtam,irányváltoztatásra akkor került sor mikor a saját sávomba közlekedő járművet utolértem,előztem.(ami lehet hogy 200m de lehet hogy 5km)
Az a baj, hogy ezt nem te döntöd el pedig szerintem is jogos ha csak nem tényleg veszélyesen méterekre a a belül lassan haladótól művelem azt megijesztve, mivel én isbspkat ülök a net előtt így olvasgatok ilyen ügyekről is és még az úgynevezett szakértők sel tudnak egyértelműen állást foglalni.
Na ha én addig kint maradok,már pedig miért ne maradnék amíg nem lesz elöttem senki és eleve ott is megyek akkor nekem jöhetnek azzal hogy előztem......nem,nem előztem.Haladtam a saját tempómba a saját sávomba.
Nézzétek 😁 És Pannónia is van
Meg van mire költöm a lottó ötöst 😂 Na én lépek
Őrölök hogy megismerhetlek titeket sziasztok 😆
http://youtu.be/dQusDO8zQG8
Igen és ez a kétértelműség ad lehetőséget a büntire mert ugye mi számít előzésnek és mi nem, mennyivel előbb kell jobbra kisorolnom és mennyivel később mehetek vissza, hogy ez ne számítson előzésnek? Na ez szubjektív mert nincs rá konkrét meghatározás méterben vagy időben és rendőre vagy bírója válogatja minek látja.
Pedig elég egyértelmű a dolog.Megyek a külsőbe,tök leszarom mi van a belsőbe,130al megyek addig míg nem érek utol valakit,akkor irányjelző és sáv elhagyás,pont rohadt független hogy ki hogy szüttyög a belsőbe,én őt figyelmen kívűl hagyom hagyhatom mert szabályosan haladtam a külsőbe
Egyébként egy normális nő,az embere a kollégám haverja,sokat találkoznak.Azt mondja teljesen normális nem egy cicababa.
szegény aleska már szégyelli azt hogy egyszerre 4 néger puskával is csatázott
https://www.baon.hu/hazai-bulv...
nem is értem mit kell ezen ennyit szenvedni, aki ribanc volt az az is marad, evvel együtt kell élni, én se szégyellem hogy geci lusta és igénytelen vagyok......
Igen ez sok vitát kavart mert a rendőrök büntetnek érte, de páran perre vitték erre hivatkozva és néha nyernek néha nem a bírótól függően, hogy minek látja az esetet ls ezért már csak kirívő esetben ha a jobbról való elhaladás előtt és után közvetlen a belső sávban voltam, leszek.
Nagyon nem, csak a tachográf hitelesített és azt elfogadja a hatóság is, de mást nem még az obd-re között gps-es menetrögzítőt sem mert nincs omh engedélye, nem is lehet persze.
ez a jobbról nem haladhatsz el pont olyan kritérium mint az hogy 130-nál nem haladhatsz gyorsabban
egyiket elfogadod a másikat nem?
De bizony elhaladhatsz ha nem jár sávváltoztatással.
Autópályáról beszélünk, szóval itt rögtön 2 hülyeség is van:
1) nem tudjuk a sebességedet, valamit mutat az órád, de lényegtelen is - a KRESZ nem beszél értékről az akadályozásnál.
2) jobbról nem haladhatsz el, az csak lakott területen párhuzamos közl. esetén van.
Pontosan,kivéve ha elözől........
https://www.autoklub.hu/media/...

Helyes vagy nem, anomalia vagy nem, helytelen viselkedes vagy sem, de ez van.

Az autopalya nem lakott terulet, jobbszelen kell menni kiveve ha elozol. Ha ez szazotvennel tortenik es nem birsagolnak, akkor az a rendorhatosagot minositi.