Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jó de két trabant lámpa ilyen közel egy máshoz minek?
Vagy ez is olyan mint az ifalámpa, hogy ennél a fénynél baszni lehet, de vezetni nem? 🤣
Éreztem hogy tetszeni fog. 😆
Köszönöm! Az esztétikai élmény odab.sz! 🤭
😆
Csak neked,mer kell.
Jah,az ataaa-val egyszer cseréltünk F4i-vel.
Remegő lábbal szálltam vissza a béna tehénre.Annyival jobban kanyarodott. 😂
Ne vedd komolyan, a fele vicc vót!😉
Tudom, hogy jó motorok a gülük, van ismerősöm aki Hondáról ült át, na meg Pocses históriás énekei is meggyőzőek voltak. Lassan már az ábrázatát is megszokom, bár megmondom őszintén, sokáig úgy néztem rá mint a székely ember a zsiráfra.
Azt viszont őszinte szívvel kívánom, hogy a 60 éves szülinapos alpesi motorozást jó egészségben teljesítsd! 👍️
Kihoztam belőle,most is megy..............vagyis megyeget.
Hameg a hondások állandóan bugyis viccekkel szórakoztatják magukat,csak javítom az egyensúlyt. 😆
Mmmmm,raktam össze cb1000R-t.Egy próbakört mentem.
Eléggé érztem a súlyát.
Azt a blokk-váz dolgot tuti nem inyektorra tervezték.Vagy nem erre az inyektorra.Baromi passzentos és szűk minden.láthatóan vért izzadtak hogy a serclit bezsúfolják.A régi street se volt egy lenge léghűtéses egyhengere,de ezen azért senyvedtem.Főleg hogy beszerelt inektornál nem megy be az airbox,azon anyáztam.
Nem tudnak elszakadni a hornet MZ vázától,így maradt ugyanaz csak aluból.
Ebben a cbr jobb.
Amúgy fasza motor.
Nem ismertem az előzményeket, mármint azt, hogy milyen állapotban került Zolihoz, de ha tényleg a bontástól mentette meg, akkor megkövetem magam! Ettől függetlenül úgy gondolom, ennyi év alatt már ki lehetett volna belőle hozni egy használható állapotot, ahelyett hogy állandóan tiporja a márkát.
Az a baj, hogy vettél egy szarrá rúgott foshalmazt és ez alapján ítéled meg az összes hondát.
Biztos, hogy mindenből ki lehet fogni jót és rosszat is. Az én fos hondám épp most a szardíniai úton lépte át a 60-63 ezret. Igaz, nem 6 éves, hanem 14, ezért nem gyári már benne az akku, de azon és a kopó-fogyón, "cicomákon" (karok, markolat, kipuff, rendszámtartó, index stb...) kívül minden az. Szóval jahh, vettél egy rossz állapotú motort és ez lett a vége. Vagyis a vége még alakul. Ha jól emlékezem, abban már volt hornet motor is, a teleszkópja-fékei sem jók jelenleg. gondolom, a hátsó gátló is ugyanilyen állapotban lehet. Hogyan kéne mennie, fordulnia? Egyszer keress egy ugyanilyen, talán F4-es? CBR600 -t és próbáld ki azt és ha az is olyan szarul megy/kanyarodik, akkor talán lesz értelme összevetni egy 21. századi (2016-17?) technikával.
My bad..........de akkor már inkább a duc scrambler vagy valami 797. 🤔
Hát szegény hoddánk nem a legmegóvottabb dolog.
De ha azt hallom hogy soseromlikel,japan minőség,meg az összes toposz megvan.
Majd szemmel láthatóan gyári állapot és gyakorlatilag mindenrossz.
Most csak apróság,az általad lesajnált gülü fékje olyan tiptopp volt hogy csak lesek,a hondáén kráteres rozsda,nem csak ennek egy bontott készletnek,a hondán van rozsda a vázon.
Amúgy a szürke lassan 6 évesen köszöni szépen beindul,gyári akkuval.A honda nem,azt többször kellett infúzión nyekegtetni.
Igaz mostmár van benne a jellegzetes surrogó honda hangból.
Alapjáraton.Merthogy a kupung rendesen morog,ahogy hallom felhasználóktól minden japon morog,az is érdekes hogy a jellegzetes hondas vezérműlánc feszítő és fesszab gond incs meg,de van bontott váltó lada tolókerekes sivítással.
Viszont ami a legnagyobb bajom hogy egy kora közepes sportmotorja milyentohonya,béna vonatszerű a kanyarodásban még az én szintemen is,a szürke meg amilyen könnyedséggel és lazasággal veszi ugynanezt az nekem gond.
Pedig nem vagyok kiemelkedően nörd motoros.Csak olyan sima átlag.
Sokmindent elviselek,még némileg elviselem ezt a csikós zsolt féle szopáscunamit is ami vele van,de hogy közben tohonyán mozog botfékkel nemállok meg és meg olyan 90-es évekbeli bénácska a üléspóz is azon picit morgolódom.
Ingázni fasza mert kinnhagyom,nem érdekel ha felborítják,szeretek néha bíbelődni mert megtanít szrelni,addig se kell a szürkét kínozni.
De nekem messzivan az őszinte imádattól.
Ezért elnézésedet kérem.Remélem nem haragszol,én inkább megpróbalom a csudi gülüt 60 évesen felpöfögtetni a nockalmra,a 8-as útra vagy pordoi-ra kb 60-80e km-el a blokkjában.Most haladtam el a honda 32e-rétől vele.
A hondát megvárom mit ad év végéig,megpusztul vagy nem,és elbúcsúzunk.
Amúgy ha erre jársz eskü vidd el egy körre,nem biztos hogy a jó kis motor lesz az első gondolatod. 😆
A szürkét is,azt még mindenki aki tényleg ment vele csak vigyorgott hogy milyen fasza.
Szerelőnél? Nem csak Zoli alakítgatta?
Varjal, Laci... ezt a motort mar majdnem elbontottak, doglotten allt szerelonel, darabokbol lett osszelegozva Zoltanunk altal. Nem az a normalisan karban tartott peldany, ami 25 evesen is max meg van fakulva meg karcolodva itt-ott.
Az övének sem volt soha és most sincs elviselhetetlen csak szeret vele szórakozni. 😁 Ha én vettem volna anno a mai napig úgy lenne és szerintem menne. 😄
Állandóan szidod azt a jó kis motort, közben mész vele töknek paszúlynak!😀 Nekem volt sokkal öregebb Hondám (1974-es), annak fele annyi baja nem volt mint a tiednek, mondjuk én nem biliárdoztam vele a forgalomban...
Hány éves a CBR? 25? Majd a gülüt nézd meg ennyi idősen, ha addigra nem öntik újra vegyesipari alapanyagként. Mondjuk jó ládazár, szíkvíz adagoló stb... még lehet belőle! 😄
Azt meg sem említem, hogy Szardínián nincs kirendeltségük ,tehát ahogy nézem, másik motorkölcsönzőkkel az alábbi honlapon kooperálva adnak motort és abban a kínálatban csak BMW- Harley gépek vannak 🤣
https://de.motorentsardinia.co...
Ott a Tracer. Az is 3 henger, majdnem otthonos. Nem ur, aki nem pazar :D
Mondjuk eleg ocsmany kawaződ......
400 korul r nine T van ha jol neztem,de béjemvé........fujj. 😆

https://www.hpmotorrad.rentals...
Wizzairt neztem,az kb 75-80e,meg a hp-motorradrenal-t.
5 nap egy versys 650 336 erregő ötnapra.Meg az 1500 kaukcio.
Na itt vesztettem el az erdeklodesem.Ennyibol atbuszozok kompal.
De kell meg ket masik hulye hogy teszkogazdasagos legyen a tortenet.
két kiló mi? a motorbérlés? vagy a repjegy?
Szállást hol?
miért a felninek? a tárcsát már kimérted, az tuti üt. meg, ha már ott voltál, nem sokból tartott volna a felnit is kimérni 😅
Teleszkópszerviz... szimmeringek, csúszógyűrűk meg vannak már?
Igyekszem na. 😁
Itt,es mindenhol,mindig.
A köcsög hodda adja az alkalmat.
Kene teleszkopot szervizelnem.
Meg ellenorizni az z uteset a felninek. 😆
Meg neztem wizzair jegyet olbiaba,es motorberlest.
Ket kilo+szallas.Es 1500 euro kaukcio motortoresre. 🤔
Mer te csak trollkodni jársz ide, mer a bótba senki nem megy be és unatkozol 😁