Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Varjút? Eh.
(A galamb még hagyján, mondom ezt úgy, hogy azt SEM ettem soha...)
Elengedtem, felbaszott. Sokkal jobban világít, több a fény. A vetítési képe pont ugyanolyan mint az izzóval, tehát nem vakítana. Viszont egy 4milliós motorra nem akarok csúnya ellenállásokat felrakni, nem tudom elrejteni. Majd ha kitalálnak valami elektronikát akkor megveszem azt.
a méhkas meglepően csendes, ha bssztatod akkor egy kicsit hangosabb
Igen, de ez zajos, mint egy mehkas. Ha csak susogna, nem erdekelne. :D
Ha csak ennyi baja lenne........ 😆
Amugy enyhe surlodas mindegyiken szokott lenni.
Azért közben egyet egyet titokban megettél mikor apád kiadta és nem figyelt ugye? 🍗
Az enyem meg zizeg, mintha egy kabelkotegelot huznanak ossze a villan, amikor fekezek.
Holnap baszom is ki belole az EBC felszinter betetet, az hotziher.
Hatt,fekezeskor raz mint a csorgodob,olyan 90 merfold/h rol.
Nem nyersen , és kopasztani is kell ! Apám bent a galambházból adogatta ki őket , én meg mutató középső újj közé a fejét , és letépni ! Utána a kopasztás ! Gyerekként sok hétvégén galambleves volt az ebédhez ! 6-8 tökösgalambból ! 😉
5 tized feletti az utes? Az szep :)
0.3 korul szokott lenni a max megengedett.
Míg össze nem ér a két betét felesleges. 😁 Ráadásul a fékezés ugye tudjuk kiknek a fegyvere. 🧐
Legalább nyersen? Fiókát még kopasztani sem lehet. 🤢
No,unalombol raneztem,a ket ibtervallum a tarcsan amit a mutato kileng.
Szeribtem nem sok remeny van.
Csere? 🤔 😆
Nem csak a varjút , a galambot is úgy ettük , amelyik még nem repül ! 😉
szerintem meg sincs már, lakodalom után levettem aztán azóta sem volt rajtam
rakd ki a házassági gyűrűdet azt szeretik ha csillog valami az legyen a csali 😅
mert egyszerűen a lidlis szerszám olcsó és jó ezt nem hajlandó itt beismerni egyik hobbybarkácsoló sem mert bevásárolták magukat drága szerszámokkal 😅 Nekem kijöttek a démásztól vacakolni valamit az órán parki szerszám került elő. Az ablakos srác aki reggeltől este dolgozik a szerszámokkal ő milvókis de ott lapul a parki behajtó a szerszámai között csak jókat tudott róla mondani. a kőműves srác aki makitás kezdi begyűjtögetni a parkis cuccokat azt mondta nem csalódott még benne. Asztalos rokonnak is vannak fekete és zöld parkis cuccai azt mondja tönkretehetetlen, sógorom aki autóvillamosságis neki nincs is más csak parki rá se lehetne beszélni mással. Neki max akkor kopnak a cuccai ha kölcsönkérem nálam nincs becsülete semminek ha a földön útba van odébb rúgom és hasonló. 😅 Persze használhatóságból nem esik bántódása de nálam 1 hét szerszámhasználat után külalakra úgy néznek ki a szerszámok mint aki 2 éve használja de vigyáz rá 😅 Nálam karistolódik, kopik a külseje stb. De tönkre tenni még nem sikerült egyet sem 😂
kap érte a vadőr valamennyi patron pénzt, aztán egy légpuska lövedék sokkal olcsóbb mint egy 12es sörétes
amúgy avarjút addig kell enni amíg kicsike, ha tud repülni már állítólag rágós a húsa, régen akasztó után solt felé volt egy kibaszott nagy varjú telep, fater egyik munkatársa tucatszám hordta haza a varjakat
Mondom én, hogy vidéken a varjak rettegnek az éhes lakóktól. 😖 🦅
Mert vidéken a varjak rettegnek mert megeszik őket ezért húzódnak be be a városokba terrorizálni a népeket. 😁
A párhuzamos kötésnek pont az a jellemzője, hogy a feszültséget nem befolyásolja a vele párhuzamosan kötött fogyasztónál. Tehát az rendben lesz. Kérdés múltkori intercomos kérdéseddel kapcsolatban. Az utasod használ füldugót?
A fiammal vettem észre, hogy a füldugó nem volt rendesen bedugva a fülébe. Ugye a motoros füldugónak 2 " ernyője" van és ha nem zárja mindkettő a hallójáratot, nem szűr annyi szélzajt. A lényeg: mióta bedugja rendesen, azóta tudunk beszélni 120 fölött is , előtte 100 körül alig hallott ő engem. Én hallottam eddig is 120-130 körül.
Leginkább mást sem. 😋
Mindennek ez a rohadt eső az oka ! Most is szakad Győrbe ! Pedig 13-kor indultunk volna motorozni ! Gondoltam megyek én is egyet , Csesznekelek !? 🤔
rozsdásodhat, rozsdamentes zártszelvényre hegesztettem rozsdamentes lemezből fület rozsdamentes pálcával aztán a hegesztés és a környéke rozsdás
szóva avval a pálcával jó eséllyel átkúrtak, mert még le is lett drótkefézve-savazva a varrat