Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akarok csináltatni " húzz a picsába" feliratos pólókat pecára 😆
plusz etetni mindig robogóval megyek egész más ruhákban
van hogy oda eszi a fene őket és mindenféle kérdéssel zaklatnak
mindig kell vinnem kamu csalikat hogy azt lássák
aztán a nagy átbaszós tippek hogy 2 csonti közé a giliszta mert evel fogtam 3 darab 2 kilósat 😂
múltkor az egyiket gumi kukorica+ hungarocell golyóra beszéltem rá hogy arra jött nekem a ponty
többször volt hogy reggel nem tudtuk fotózni a halat mert örökké azt nézte mit csinálunk, olyan is volt hogy reggel arra ébredtem a botjaimat nézegeti meg a mellette lévő kamu csalikat, akig bírtam ki röhögés nélkül 😆
De akkor miért nem orca mintás ruhát veszel, a termetedhez jobban illik és kellően riasztó is. 😆
mindenki elől
a pecásnak mindenki az ellensége
van olyan helyem ahová ha megyek kifésülöm a fűszálakat is nehogy észrevegyék
kibaszott csipeszesek ha meglátják hogy etetsz egyből odaülnek
tavaszi-őszi pecán este későn járok ki etetni és ha van a közelben valaki meg sem állok a helyemen, csak máshol és dobálom a kavicsokat a vízbe hogy azt higyjék szórom a bojlit
volt hogy kíváncsiságból visszamentem és már ott ült azon a helyen amit sóderral etettem 😂
nagyon ravasznak kell lenni, és vetíteni milyen szar a hely mert nem jön semmi 😆
Terepmintás a pecához? Ki elől kell bujkálni, a halaktól? 😁
pecához nekem olcsó kell mert sok esetben kiszaggatom az ágas-bogas helyeken
ilyen https://www.decathlon.hu/p/rov...
van barnás mintás full zöld meg mittudomén
sokáig egy ezres volt akciósan vírus előtt 1300-ért vettem utoljára
kis tekercsekben van
de ahogy nézem kurva drága lett ennyit nem ér mert max 1 nyár és összemegy
Konkrétan ez a széria,nem a terepszínű.Mivel a két póló eltérő nem lehet általánosítani.5-6 éve napi használatban van sok darab.Nem nyúlik,max fakul picit.

https://www.decathlon.in/p/838...
melóba gildan pólót veszek nagyon erős és tartós
3xl- ig van vagy 50 színben. 4-5xl már sokszor mértet hiányos
egész olcsó is
a dechatlonban a terep pólókat veszem pecához, de kurva gyors összemegy a szélessége meg nagyobb lesz
ebből is van 5-6 db mindig tartalékba
Feher volt meg.Ez mult hetfoi akcio.
Fekete volt xl de nem mertem megvenni mert olyan ahogy esik ugy puffan mereteik vannak.
Az xxl az jo,de hosszu.Probalni nem lehet csak saccolni.Ja es az igazi kinai nyulos cucc.
Poénnak fasza.
De maradok a decathlnos mont blanc poloknal.
Kar hogy ezt a szeriat likvidalta a decathlon.
Minden evben jott ki 3-4 uj minta,keteve mar semmi.
De van tarcsiba vagy 5-6.
Nyuggerkent is ebben jarok. 😆
Elég szar szín......
Áhh,másikban találtam kéket. 😆
A csomag gyárinál.nem befolyásol, mert automatikusan szintez. A kocsin egyértelműen látom ha sötétbe indulas előtt billegteti, motoron keveset megyek este de az is csinál valamit. Ráadásul az auton meg valami kitakarás is működik ha szembejövőt érzékel
Vigyek?
persze hogy jó annak aki ül mögötte
gyerek motorjaiban gyári led lámpák vannak gyári beállítással
fényes nappal(ráadásul nekem sütött szembe) összefutottunk a csatorna parton és legalább 500 méterre volt de már zavaró volt a fénye a motornak
persze ment össze vissza mert nem egyenes az út, de akkor is vakítóan erős a fénye
sima aszfalton lehet jobb a helyzet de ugye nálunk abból van a legkevesebb....
plusz pár kiló csomag hátra és máris máshová világít
a ktm is ugyanilyen bolt de a yamaha is ugyanez
a ktm volt tesztelve a vetítési kép tökéletes de mégis zavaró ha szembe jött
Veszettul kerestem,nincs. 😡
De.
Jó a gyári led.'.....autón is sokkal jobb, motoron is jobban tetszik
Nem működik a válasz gomb ?
Parkside fanok, pipi, zoli!
Irány a lidl
én azt mondom hogy aki egy 50w halogénnal nem lát az adja le a jogsiját mert alkalmatlan a vezetésre
egy rendes halogén izzó aminek az izzószála ott van ahol kell lenni(nem mint a 200 forintos szarok) avval tökéletesen lehet látni
éjjel sötét van mindig is sötét volt és az is lesz, szóval nem kell éjjel elvárni a napoali világosságot
már a xeon óta egyre szarabb a világítási morál, még a gyári rendszereknél is, 10 kocsiból legalább 9 szarul világít, vakít alig látsz, erre beteszi az embervmagának is a mindenféle egyre erősebb lámpákat
ezek a kedes gecik meg már nappal is vakítanak, többszáz méterről is szar nézni őket
Ugyanezt 20 éve eljátszottuk xenonnal is azok a mókolt cuccok is szarok voltak a gyári xenon meg nagyon jó. Még jó hogy nem engedélyezték, az összes öreg fos tele lett volna mókolt kínai 6000es xenonnal...
Ha ilyen a rendszer, hogy figyeli a fényszóró teljesítményfelvételét, akkor valóban necc.
Több normális minőségű, jó vetítési képű LED armatúra van már manapság. Puig Lumen széria, MTP, BSB, Highsider. Jellemzően kerek fényszórókhoz, persze. Ezeket simán engedni kellene itthon is használni a sok szentjánosbogár-szerű halogén helyett. Talán egy szép napon felébred az NKH...
Rosszul fogalmaztam. Az utolagos ledesites szerintem sok buktatot keletkeztet, nem jo otlet.
Dehonnrm,meg a vegin felrobban az a kátéem motorkecske. 🤣
Ha egyáltalán létezik adott tipushoz ledes fényszóró.....mert ha nem, marad a led égő a halogén fényszóróhoz....
Ebben viszont már komoly fejlesztések vannak végre osram, philips téren is legalább, nem kell kizárag a csájna szemetekre támaszkodni