Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lebaszod a kilátóponton a kotlát és felkutyagolsz a várig.Az igyenes fillérbaszás és a TV-néző izomból is faragsz.
Eső?
és sikerrel jártál a klotyón?
várbelépő 2000/fő vár előtti parkoló 800 ft, bobpálya parkoló asszem 1600 ft mintha(gondolkodós) Lent a városban egységes díjövezet van parkolóórákkal napijegy 1600 ft ha csak órára váltasz 400 ft/óra. A kikötő előtti házak előtt az út szélén ingyen van a parkolás és abból csíptem meg egyet, nagy szerencsém volt 😅
Nem baj, ez az urugyem, hogy ma menjek. :D
Összekopik az magátol,nem köll külön menni.
Szerintem.
Az veszélyes!!!!
Egyelore Pecs autoval, de delutan sanszos. Ossze kell koptatni a tarcsat az uj betettel, szoval muszaj lesz.
Elméletben, a klotyón ülve a horvát 8-asra képzelem magam és többször bedőltem és már 2X fizettem gyorshajtásért is. 🙄
Nos,ma motoroztok?
az egy buzi hely
többet fizettünk a parkolásért mint a vár belépőért
nagyjából ennyi az emlékem, igaz sok éve voltunk
azóta szereztem roki kártyát és bekaphatja mindenki is 😆
rajta van szép fekete betűkkel hogy visszavonásig érvényes szóval amíg skynet tudatra nem ébred addig lehet használni bárhol bármikor bármeddig
az hát pocsecs-magic-hugarolovas a faxé kell állandóan variálni? Ha meg szeszel akkor simán elárulja saját magát utána meg megsértődik 😂
mi mondjuk most voltunk visegrádon de semmi ilyesfélével nem találkoztunk(kezeit széttáró) inkább az, hogy parkolót vadászni kell 4 étteremből küldtek el teltház miatt, de autó-motorversenyzők nem voltak hétvégén(kezeit széttáró)
úr isten ki ilyen ízlésficamos(fejét fogó)
Mehh,a neosport jol nez ki. 😆
Magic, te vagy az?😃
Na még egy traktorfan... 🤣
Nem is csoda!
Triumph a motor a többi csak BIZGERE! 😊
Ahh,siman megy csuklobol a ket kis oldalso betetidom leszedesevel a gyertya ki-be huszperc alatt a cbr-en.
A cb1000 az okozott fejtorest. 😆
A Hondának eleve van egy ilyen becsípődése, hogy Tetrist csinál mindenből. Nem csak ezek az agyoncsomagolt sportmicsodák, de még a traktorjaik is a legkevésbé szerelhetőek a többihez képest. Az esetek túlnyomó részében minden passzentos, mindenhol csak annyi hely van, ami mindenképp kell - te, mint magánzó, aki céleszköz vagy a gyári trükk nélkül nyúlsz hozzá, sokszor beszarsz.
Hogy az milyen szár allapotban van. 😆
Szerintem direkt,mert ha jó lenne telilenne sufnitákolt autókkal. 😆
El sem hiszem, hogy MOST nem a motorosoktól " hangos a környék"
https://kekvillogo.hu/besokall...
Tökéletes. 😍
Na de ilyen? 🤔
Ez kérem elegancia,és izlés. 🧐