Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meguntam(kezeit széttáró) Én mindenre ráunok(kezeit széttáró)
Akkor elmondom még egyszer hogy a bútorboltos agyad is felfogja. (pedig a kereskedelemben dolgozol tudhatnád)
Ha eléd tolnak egy 60ezres komplett kofferben deWaltot nem veszed meg mert drága. Ugyan ennyiért akkor biztos nem fogod megvenni a noname fost.
Ezért elkezdik baromi olcsón tolni a hulladékot, amit már megveszed, mert olcsó és pozdorja csavarozásra jó lesz az.
De hát elhasználódik, viszont beégett hogy olcsó volt, és végül is használható. (nálam ez kimaradt mert minden fosuk használhatatlan volt amit vettem aztán a faszom mászkál vissza a garanciával, inkább soha többet nem veszek...elvből sem)
Ezért megveszed a "Pro/expert/über/tuti" márkajelzést ami végül is drágább, de biztos jobb. És tényleg így van. Később baszódik el, és még mindig ott van az örömöd, hogy olcsó szerszámod van. Meg is van a Pavlovi féle bevésés.
Aztán azon kapod magad, hogy ugyan annyiért veszed a noname cuccot, de még ezt is tagadod. Persze néha akcióznak kavarnak azzal hogy mit adnak hozzá, de az önigazolás megvan. És hát ennyi akkuval meg töltővel már nem fogsz váltani, és meg is alapoztak egy márka befuttatását, ami semmivel nem olcsóbb.
Makita is van huszonpárezerért......meg ötvenért is.....az nem mindegy mire képesek. Nyomaték, fordulat, sebesség, tokmány, nyomatékhatárolás, suly stb. Árat ugy hasonlitsatok hogy a paraméterek egyezzenek.
miaz hogy nem hajózol? most akartalak elhívni egy tiszatavi bebaszós vízitúrára, ha vettem én is csónakot
nem olvasom végig hosszú. látom változtattak 2022 januárban akkor már nem hajóztam 10-ről 20 lóerőre vitték(meghajlós)
27e ert dewalt?
Muti......
Megnéztem. Ez akku nélkül ennyi. Akku nélkül a márkás is ennyi.
itt írják https://shipstore.hu/blog/mekk...(azaz,(20%20LE)%20teljes%C3%ADtm%C3%A9nyre%20n%C3%B6velt%C3%A9k.
szerintem ezek ugyanabban a gyárban készülnek.....
Igazság szerint, de. Csináltam ilyeneket. Akkor szoktam le az olcsó szerszámról.
De térjünk erre vissza, ha 12év múlva működik még a parkside 😁
én a zölddel mínuszban is dolgoztam kifejezetten szerette(kezeit széttáró)
jön fel a parszájd ez kétségtelen, legalább is a többi bazári cucchoz képest. nekünk is van már garázshasználatra fekete kisfleksz, zöld ütvecsavarozó, zöld fúró-véső, bagóért mindegyik, monnyuk az ütvecsavarozóval nem fognék neki szendvicspanelt csavarozni HEB-gerendába
Nezd mar meg a linkeket..........
Vagy kezdjem el 60e ert arulni?
Amugy a parkside ertekesitesi modellje mas.
Az aruhazakban akcioban sokkal olcsobb,de nincs mindig.
A webes feluleten azt aruljak es annyiert amit akarnak.
Nem kell megvenni.
Az akku nelkuli 27e,a dewalt meg 55.
Kereses eleje.
Akku,tolto talan 20e
Dewalt akku 17 tol indul tolto 10e
Mindig dragabb lesz a dewalt ertheto okokbol.
Az hogy valami hibbant kiir valami rossz arat parkside-ra az nem jelent sokat.
amúgy azért szarok ám ezek
pl van egy ilyenem
4ah akku meg ez az átalakító és ez a power bank
de ha hideg van mindig lekapcsol, nyáron fasza de ha 10 fok alatt van a kocsiba be kell tenni a takaró alá hogy töltse a telefont
7 méter testhossz alatt nem vagy köteles kitenni a zászlót 😂
hol olvasod? Változott valami?
😂
én azt olvasom, hogy 7 méter testhossz és 20Le teljesítmény alatt nem kell jogsi, se hajólevél. a 20ló már vinne stabilan egy 4-5 méteres csónakot még sodrásban is
ütve-csavarozóból nekem a zöld van az is tönkretehetetlen(kezeit széttáró)
Mondom hogy jól idomítanak téged, ez ám a márkahűség amikor önigazolásra keresel egy jóval drágábbat a másikból.

https://www.szerszamoutlet.hu/...
én simán kicseréltem egy fúrógépet minden baszakodás nélkül. Vittem a blokkot aszt kész(kezeit széttáró)
Ezt anno 22e volt ket akkuval,toltovel.
Az 1-es fokozat is tul gyors,bar ravasszal lehet szabalyozni,es a racsnija fokozatkialakitasa olyan hogy furason kitepi a kezed,ha lekattintod tul kicsi lesz az ero amivel leszabalyoz.
25 ezerért vésőgép + ütvefúrót vettem a feketét. Pár hete vett a kőműves srác is pont ennyiért ugyan olyat. A lidibe mindig van valamire akció ott kell megvenni és soxor csak felébe kerül mint a parkszájd honlapon. Annyiért lehet készlettel dobozban venni akcióban lídlben parkszájtot, mint az ajnározott márkáknál csak az akkumlátort. Laca mondja a baromságait életében nem dolgozott építőiparban semmilyen szerszámmal 10 percet szerintem semmi szerszám nem volt a kezében. Most dűbeleztünk be egy komplett házamat párkszájddal ami nem különösebben nagy dolog csak érzékeltetni akarom laca életében összesen nem fogott annyi ideig szerszámot se a kezében mint ez a kb. 1000 db dűbel befúrása volt. Vitatkozhat ezen mindenki de a parki olcsó és tud annyit mint bármelyik nagy márka. 😅
ilyen park van nekem is
téglafalat szoktam fúrogatni vele meg hasonló megerőltető dolgokat de az istennek se akar meghalni pedig néha már forró a vége