Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól vagytok?
Ez a hülyegyerek sem emlékezett, hogy hogyan kell közlekedni.
azért van fogalom zavar rendesen
elszívsz egy vicces cigit tart a hatás pár órát, fél nap múlva arra sem emlékszel hogy szívtad, de lazán kimutatják egy hónap múlva is a szervezetből
evvel nem azt akarom mondani hogy nem volt a szer hatása alatt(bár a fűtől nem pörög az ember) csak az hogy kimutatták a szervezetben nem jelenti azt hogy be volt állva
Ha én lennék a bíró, és ilyen hülyeséggel akarnának megetetni, az illetőt a teremszolgával azonnal nyomorékra veretném.
Na, a bíróságot meg hagyjuk is.
Láttam részletet a tárgyalásból,ott elhangzott hogy nem füvezett,csak a társaság ahol volt,erre mondta a mentő sofőr ügyvédje hogy akkor nem lett volna a vérében thc.Ugye sajnos ez a dolog úgy van a kéklámpánál hogy akkor van elsőbbséged,ha azt megadják,amúgy simán elkaszálnak ha valami történik.
Ezek után nem csodálkoznék, ha ott állna a mentő a pirosnal megkülönböztető jelzéssel. Főleg ha a bíró egyik kedves rokonához kell menni 🙈
https://index.hu/belfold/2024/...
..
Csak a bukósisakot láttam rajta, más védőfelszerelés nem volt rajta,...
...azért találhattak THC-t Dávid szervezetében, mert a környezetében valaki elszívhatott egy füves cigit....
...a baleset után tíz nappal megtartott boncolásnál is jelen volt a szer a holttestben....
...édesanyja zokogva utalt az OMSZ által kiadott szabályra, miszerint a kereszteződésbe 5 km/h-val mehetett volna csak be...
...nincs olyan az OMSZ szabályzatában feketén-fehéren, hogy a mentőautó a kereszteződésbe mennyivel hajthatott volna be. ...
...A fiú anyja a rendőrségen tett vallomásában kiemelte, hogy megbízható sofőrként ismerte meg a fiát, aki gyakran a négy kiskorú testvérét is szállította az autóval...

Na. Egy drogos, buzi, problémahalmaz gyerek száguldozik, aki persze az anyja szerint rendes gyerek volt, mert furikáztatta az öccseit, ez pont, mint amikor valami falusi bajkeverő van a híradásokban és a szomszédok rendesnek tartják, mert mindig köszönt.
Meg lehet keresni a videót, úgy csattant a mentőbe, hogy majdnem fel is borította, szerencse, hogy nem éppen valami problémás embert szállítottak benne.

Ennyi, megkapta a ratyi is amit érdemelt, meg az anyja is, mert ilyen gyereket nevelt, ráadásul - számomra- vérlázítóan pofázott a bíróságon.
(Feltételezve, hogy a firkász úgy írta le, ahogyan volt.)
Egy drogos anyja kottára mint a többi problémás, nem is gondolja, hogy a szakértő, a rendőrök, a bíró, a sofőr és bárki, aki hozzáfér az internethez, megeszi azt, hogy őszerinte mi van az OMSZ vonatkozó szabályzatában a közlekedésről.
És persze... valaki csak mellette füvezett, a gyerek biztosan nem, mert az jó gyerek volt.

Persze lehet kérdezni, mire a mérgem, hát csak annyi, ezt tette egy drogos faszkalap egy kisteherrel, mi lett volna, ha valami kisebb autó bal első ajtaját találja el, esetleg egy gyalogost, bringást, bárkit.

Az élet alapvetően igazságos, mindig ezt mondtam.
...hogy mikor a tulaj megy felé a parkolóházban, már akkor lássa, melyik az ő autója? 😅
Igazad van, én azt gondoltam, hogy csak a mögöttes forgalom számára jelezték, mire számítsanak... 🤣
Egyszer vagy 25 éve egy mint kiderült politikusnak a szeretőjét költöztettem és ő is segített és a kocsiban beszélgettünk miközben szóba kerültek a kifizethetetlen adóterhek és, hogy ez miért van erre csak annyit mondott, hogy legyen mivel megszorongatni azt akit éppen kell hisz épp azért olyanok amilyenek mert nyilvánvaló, hogy mindenkinek trükközni kell. Arra vigyázz, hogy ne lépj olyannak a lábára aki ehhez hozzáfér. 🙃
Nekem a kardánt is kidobta az M7-esen, nem ritka pedig, kevesen nézik, hogy lóg-e az a csapágy.
De biztos elő lehetne,de pont erre írtam hogy erre nincs kapacitás,hogy engem téged a harmadikat elkezdjék ez alapján vegzálni.
Álló helyzetben hullott szét? 😁
Nehogy azt hidd, hogy téged nem lehetne elővenni semmiért, köszönhető ez a gumijogszabályoknak, minden attól függ, hogy akinek éppen jogában áll értelmezni a jogot annak mi az érdeke. 🤷‍♂️
Annak a csapàgynak mindegy hogy nyelezed vagy sem , nincs rajta terhelés a kardán közepén van függesztve ! 🙄
Mert nyelezted már megint fogadjunk, élvezted hogy üresen gyorsul mint állat 🤣
Van úgy , hogy a mixernek sem adja ki ! Hála a jóistennek üres volt mikor szétrobbant a függőcsapágy ! 🤔
Fizikálisan gondoltam.Tehát ha mindenkinek van valami vaj a füle mögött,akkor ott lennie kell valami retorziónak miután az fel van dolgozva.Túl van ez gondolva,segít majd a pedofíloknál a drogosoknál esetleg a gyilkosságoknál.......
Jelentem kész a magaságyás fából, ki van bélelve drénlemezzel, elvileg föld sehol nem ér a fához, remélem sokáig fogja bírni 😊
Pont ezért írtam, hogy az MI feldolgozza helyettük, már csak a 3 soros jelentést kapják. Te veszed meg a hardvert, fizeted az áramellátását, nekik gyakorlatilag ingyen van ez a számítási kapacitás, zseniális 🤣
Engem nem zavar.
Neked mégsem sikerült megugrani és feldolgozni a látottakat,mert nem csak a hátsó lámpába van beleírva hanem az elsőbe is.
De. Elég a kínai megfigyelésre gondolni ahol pontozzák az állampolgárokat az utcai vagy bármilyen kamerák, telók, besúgós megfigyelés meg ilyenek által az MI meg hatalmas segítség ebben a megfigyelésben.
Ha mindenkinek van,akkor viszont azt a sok adathalmazt úgysem tudják feldolgozni.
Mindenkinek van miért legfeljebb azt hiszi nincs.