Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki mondja. Sivár élete annak van, aki csak tudatmódosító szerekkel tud kikapcsolódni vagy felejteni.
Sivár életed van.
Tudtommal te csak a B jogsiig jutottál.
Hát én azért azóta összesen megittam talán egy decire tömény szesszel egyenértékű dolgokat, kolléga gyerekszületése meg ilyesféle indokok mentén.
De lehet, talán kettő deci is megvolt az utolsó 25-30 év alatt.
Laci ! 1983-ban , a ballagásomkor ittam utoljára alkoholt , egy pohár sörtől , szerintem a nyelvemnél fogva húztak volna ki ! 😉 😙
Te most amúgy miről beszélsz? nem vágom...
Mert nem en vagyok a prezident.
Motorversenyen volt egy srác aki bevágott verseny előtt egy keveset, mert jobban ment neki úgy 🤣
Na meg aztán a B megszerzése is nehézséget okozott,mi?Persze,vannak ilyenek is,örülhetnek ha személyautóval el tudnak közlekedni A-ból B-be.
Lehet ,hogy innom kellett volna nekem is ? 😯
gyerek koromban mindig hányingerem volt a buszon,de sosem kellett rókázni. aztán szakközépes koromban mentünk csehszlovákiába ott már a buszon lerészegedtünk és elmúlt a hányinger, utána sosem jött elő az buszon azóta sem
Valódi , esetleg vízes pályának biztos haszna is lenne , rosszullét nélkül ! 🤔
Igen , a szervezet így reagál , amit el sem akartam hinni az oktatóknak ! Aztán sorra kerültem , jó hogy nem ettem ! 🥴
Érzékszervi ellentmondás van a szimulátorban. Mozog a táj, de ne érzi a gyorsulást, és ezt mérgezésnek tekinti a szervezet, amire a hányás a megoldás. Egyéni dolog hogy ki mennyire bírja. Idővel szerintem megtanulja az agy, hogy ez rendben van. Végre van valami haszna a számítógépes játékoknak 🤣
Hátha annál is liftezik a gyomrod , szívesen kihagyom ! 🙃
A számítógép meg a játéktermek nekem se okoztak gondot , a sebesség sem volt gond , edzésben vagyok a bivallyal , 5.-ben megy 300-at , de ez a szimulátor feladta a leckét ! Nem találtam viccesnek ! 🤭
Videó szemüvegben FPV drónnal, akkor ne próbálkozz. 😆
http://youtu.be/j0OL9Q44wEM?si=-q4TXgLmm6qO7Q4V
Srác azt hitte, hogy a vice cityben van? 😃
De nekem is liftezett a gyomrom , egyáltalán nem bántam ,hogy végeztem , és sikerült ! 😒
Ehhez nem értek , de több embernek problémát okozott ! 🙄
Aki ezt nem bírja ki, azt hogy ültethetik be igazi kamionba?
Először nekem is az jutott eszembe, mint a sofőrjeidnek, de aztán tovább gondolva ha egyszer gyerekkori álom, akkor rajta 😁 bár a legtöbben ezt azért kinövik 😁
igen , valami hasonló !
Ez az? 😺 (el ne hányd magad)
http://youtu.be/xjTn8qkfzfc