Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És az minek a rövidítése ? 🤔
én taszáron is kafévre emlékszem, valami barna ruhában járkáltak, dzsipszi volt szte mind
Mi Taszáron KAÉP-nek neveztük.
még jól is jöhet, ha jönnek a hoholok elfoglalni az országot, te majd ezzel távol tartod őket egy negyedóráig
Na ! Lesznek ott kötelező fényképek , mint a bálák , vagya repce ! 🤣
Körforgóba megy, mint a MiG Pápán.
Ez látszik a teraszról:
A 42-es KAFÉV-nál voltam a külső Váci úton a Flotillások után a Dobó laktanyába , és onnan indulva országszerte , ahova mixer kellett laktanya építéshez , vagy Sárbogárdra a rakétasilókhoz ! 🙃
mit akarnak azzal a kimustrált kőhajítóval?
KAFÉV-os , Katonai Főlpítési Vezetőség !
KAÉP-es.
Láttam már ilyent.
Ilyen katona voltam 87-ben ! 😉
De , voltam ! Összesen 3 lövedéket lőttem ki az AMD-ből , egy egyest , meg egy rövid sorozatot ! Az volt a maradék kettő ! 😂
Nem igen akar a nap kisütni , pedig terelgetném valamerre a bivalyt ! 😉
Nem voltál katona?
Megkerestem wikin ! Már nem hülyén halok meg ! 😂
Van olyan löveg.
Is.
Két dolog:
1. az, hogy miért nem iszok azt látom másokon.
2. a hasonlóan nem, vagy szinte alig alkoholizálókkal remekül elvagyunk.
+1
Aki igényli az alkoholt - bármilyen mennyiségben, az már alkoholista.

https://felepulok.hu/blog/13-a...
Na mind 1 a lényeg , hogy daruzzák ! 🤔
fene tudja
én nem nagyon iszok szeszt, ha összeöntögetném amit az elmúlt 5 évben ittam és újra m eginnám még akkor is tudnék sétálgatni, de ez a teljes alkohol mentességet sosem értettem
néha néha szét kell csapni a szervezetet ahhoz hogy tudjuk miért nem iszunk 😂
plusz azért egy-egy aljas mód leittasodás remek csapatépítő tréning, bár ezt te sosem fogod megérteni

hozzátenném hogy azt sem értem hogy sokan otthoni környezetben megisznak 50-100 liter pálinkákat meg egy teherautónyi sört-bort mellé
van olyan ismerős aki főz évente 80-100 liter pálinkát aztán ketten az asszonnyal megisszák esténként, és ők nem alkoholisták.....
Pár hónapja már ideírtam, hogy lesz és a Zoli találta ki elsőre. 😁
D20 ? Az mi ? A P20-at ismerem ! 😂 🤔
Most daruzzák D20-at, látványosság lettünk. 😆
Ugye, milyen csodálatos, amikor egy alkoholista ekézi a józanul élőt.
Nekem sem hiányzik az alkohol , még a sütit sem eszem meg amelyikben aroma van ! Egyszerűen az íze nem ízlik ! És igazad van , szesz nélkül is tudok vidámkodni én is ! 😉