Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem. Tengelyteljesitmény.
Egyszerű az oka, ha egy berendezést egy kilowattal kell meghajtani akkor olyan motort kell rátenni, az meg a villamos teljesitményből nem derül ki pontosan mennyi. Ez a tervezőknek, gyártóknak szempont.
na ezt a teljesítmény dolgot nem tudtam
azt gondoltam a fogyasztás van feltüntetve mint a többi kacaton
Amugy van valami most a bótba 99ért de annyira nem néztem mit tud
Ühüm
Parkside a best off.
Na még az kéne 😀
Igy is meg vagytok szédülve vele 😄
Aztán én is csinálhatnék fényképeket róla
Vette volna parkside-ot. 😆
Ez is igaz, de nem volt tulhajszolva😄
Inkabb mustar,de nem nekem,a csapagynak talaltam hatha kijon a kajaszagra. 🤣
Szerintem ha 10 évet bírt akkor azzal elégedettnek kell lenni.
Magasnyomásu mosóba van értelmes ötlete valakinek? A mostani ugyanugy járt mint elödje, a nyomásfokozó műanyag háza elrepedt és folyik a viz. De ez legalább tiz évnél tovább birta. Hajlok az aluházas verzio felé még ha drágább is.
Kis majonézt még enned kellet volna hozzá.....
Aszinkron motorok kördiagramja jól szemlélteti ezt a folyamatot, de még a nyomatékgörbe is. Jól működik és itt is mint a dobos hosszabitó esetén az induktiv reaktancia lesz a tettes. Egyébként a motorteljesitmény ami fel van tüntetve az a tengelyen mérhető teljesitmény és nem pedig a felvett villamos teljesítmény.

De ezt csak ugy leirtam mert ugyse igy lesz a szakemberek szerint😁
En kolbász-szalonna comboval probaltam de egy het alatt se volt hajlando kijonni a feszkebol. 😆
Ja, azt vagy 40 év óta párszor csináltam, de ma már inkább kihagynám főleg mert ezen van egy luk is na meg vagy 14 éve benne van (ha még gyári) és ha úgy bele van gyógyulva mint a túloldali amit a préssel kíméletesen ki tudtam nyomni akkor a kenyeres módszerrel nem biztos, hogy kijönne és persze az aluöntvényt püfölni sem nagyon akarom. 😁
Friss kenyerrel ki lehet szedni...
Ilyenem van régóta, de belső kihúzó kell olyanom meg csak 22mm-ig van ez meg 35-ös.
kb. 3 hete vettem egy ilyet a pécsi vásárban, 10 pengő. Nyilván kinai, de olyan minőségű anyag, hogy a villa részt megütve cseng vagy 15 másodpercig, jó magas hangon 😃
https://gebotools.hu/products/...
mennyivel jobb volt régen amikor a balesetek többsége a pia miatt volt 😂
ilyen akkor történik, mikor már túl sok a jóból
De a motor induktív terhelés, a hatásos, és látszólagos el tud térni.
Ha nem áramlik a víz, akkor nincs munkavégzés hiába van nyomás. Csak a veszteséget fogyasztja.
Attól függ milyen mérő. Az enyém mér mindent is.
aki ért a villanyhoz oldja meg
pedro szivattyú 0,75kw motorral ami ugye 750w
ha megy a locsoló akkor felvesz 900w, azt gondoltam azért ennyi mert fojtja a nyomás, bár az az 1.8bar nem mondhatni nagynak
ledobom a csövet és minden nélkül nyomja a szivattyú a vizet és 960w a fogyasztás.....
visszateszem a csövet és elszorítom a csövet hogy ne menjen a víz akkor meg 850w a fogyasztás
ennek nem fordítva kellene működni?
vagy a mérő nem tud mit kezdeni a meddő árammal? ohmos ellenállású fogyasztóknál remekül hozta ami rá volt írva
Ez igaz csak unalmas volt mindig a havert megkérni, hogy segítsen aki megkérte a helyi gépműhelyest, hogy használhassuk a prését, holnap belső csapágykihúzót megyek venni a kecsói piacra mert a burgonyában megint csak 1 db csapágyat kéne cserélni, a haver azt mondta megoldja, de inkább nézek szerszámot, ha kapok párezerért inkább veszek. 🙃
Ez a no nem valami tavol-keleti szarmazek?