Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudtam hogy sorozat 😂
most a úrembereket néztem meg de a nagy film jobb volt 😊
Nagyjából ennyi. Ne gondolj bele többet 🤣
Taschner kamuzik, Zoli meg nagy rajongója 😆
Ha kapacitív a mérési elv, akkor két koncentrikus cső, amelyek egy kondenzátort alkotnak. A kapacitás a dielektrikumtól függ, a kijelzés pedig a kapacitív reaktancia mérésével történik, minél nagyobb hosszon cserélődik le a levegő benzinre, annál nagyobb a kapacitás változás.
De lehet párhuzamos nyák csik is.
Ha szar akkor kuka.
A neteddel lehet baj. Bármit nyitsz meg pinákat mutat......
engem nem botránkoztat meg 😍 buzikat meg leszarjuk 😂
🤣
Valami brutal 18e plusz posta.
Inkabb belenezek elemlampaval. 😆
Neztem hogy sehol futomuben serules,csak az idomok.
Ebeyen van fenn mar alkatresz bontva.Maltan talaltam lampat 170e ert,amugy minden van markakereskedestol,akar nemet akar angol,csak legyen zsozso.
Penz kene ra,meg hollandiaba menni erte.
Hát ezen nincs úszó megcsiszoltam réz a belsejébe valami nyáklappal de ki van öntve ez van egy csőbe zárva aminek az alja le volt dugózva és volt rajta 4 pici lyuk gondolom hogy bele tudjon menni a benzin
létezik nyomás szenzoros szintmérés is amit utólag is be lehet építeni, pár led aztán látod meddig van a tank, először be kell állítani a minimum-maximum értéket utána viszonylag pontos
kb mint nekem a gáztartály szintmérő 😂
aszfalton nekem is csak maxigáz létezik, ami most 55km/h
nehezebb görgőkkel fel lehet tornázni a végsebességet 63km/h-ig, de akkor kurva lassan gyorsul, aztán a csatornaparton kell az erő, inkább pörögjön többet mint kevesebbet
Na, ilyet se lattam meg...
Csak olyat, amin van uszo is.
🤣 robogóval minek km óra én annyival megyek amennyivel bír a gázkar is felesleges csak on-off módon használom 🤣
Valami olyasmi lehet 🤣 ez sepeciel egy Benelli-ben van de az Apriliám-ban is valami ilyesmi van meg sok robogóba ilyen van leonárdo-ba is találkoztam már ilyennel
nekem meg egyedül a benzinszintmérő jó a robogóba 😁
a km óra halott, mert nem jó a meghajtó csiga, nekem 14es kerekem van 10-12-16os kerékhez van csiga de a 14eshez a világon nincs
de már olyan rutinos vagyok hogy a levegő nyomást érzékelem a bőrömön és tudom hogy mennyivel megyek
Az a trijumf nem is tűnik olyan rossz ajánlatnak, bár mióta az angol nem eju, azóta kicsit nehezebb lehet onnan cuccolni hozzá... ☹️
Könnyen lábra lehetne állítani, ledobálni a törött műanyagokat róla, és GO naked 😁 mint a régi sportmotorok.
(azt írják, a vas egyben van, aztán ki tudja...)
ez nem valami kapacitív szonda? robogóban nem láttam még ilyet csak egyéb tartályokban
Én vettem volna újat de én meg azt nem találok de fel nem fogom hogy egy totál mozgó alkatrész nélküli ami ráadásul gyantával kiöntött izé amibe a benzin se tud belemenni hogy méri a szintet 🤣
Nekem se megy,bontottat meg nem talalok.
nem akartam már a nyilvánosba betenni egy nagy csupasz muffot, még a végének valakinek hasfájása lesz tőle
Nem tudja valaki véletlenül ez a rohadt üzemanyag szint jelző milyen elven működik csurig van a tank a robogóba de villog a szegénység jelző és üreset mutat már mérgembe levágtam róla a burkolatot semmi mozgó alkatrész nincs benn egy réz szerű télalap alakú valami van a belsejébe abban szerintem valami nyáklap szerűség mert a végéből kilóg pár millimétert és ki van öntve valami anyaggal vettem egy bontottat a régi meg az új ellenállása is ugyanannyi de az újjal is ugyanúgy villog a szegénység jelző vezetékek jók mert ha kihúzom a jeladót akkor eltűnik a villogás is meg a digitális kijelzés is
Te ezt tudtad követni ?
Sajnos ezek szerint akkor a proli vagyok hogy 3x nézem meg de mégse értetem, azon kívül hogy nem hasonlít a két óra
Ki rajzol ilyen "gyerekrajzos" pinaszőrt ennek a szépségnek 😆
neked ilyen tuti dolgokat mutat a twitter? nekem csak ilyen rossz ribiket dobál fel