Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem egy napkollektoros szakács jön be. Arra gondoltál?
https://m.facebook.com/reel/341150205623622/?referral_source=reshare_feed_unit
namármost ha egy autókereskedő szemét akkor ez a hölgy mi?
🤣
Azt tudnam csak mondani, hogy koszi, cserebe a becsuletes valaszert en akit csak tudok, mindenkit lebeszelrk a keteskedes meglatogatasarol.
Vállat vonna m9ndván ennyi van benne és mivel sajnos nem kötelezik a kereskedőt és a magáneladót sem a jszp-s adatot átadni így nyugodtan állíthatja amit állít, elég baj ez és hátha változik.
A lehetoseg is ertekkel bir, ha nem is elek vele.
Elso forgalombahelyezes 2008 aprilis 5, elso Magyarorszagi forgalomba helyezrs 2018 junius 12. Es azt irta, magyarorszagi forgalombahelyezes .
Azert kivancsi lennek, hogy egy szar-szemet mit mondana a szembesitesre.
jó csizmába szerintem simán meg lehet úszni
egyszer felakadtam egy fatuskóba, olyan durván hogy az íves spiccvas az orrán kiegyenesedett, egészem hátra csúsztam a csomagtartóig és nem tört el semmi
persze fájt pár napig, és biztos nem tett jót neki
egy crosscsizma olyan mint egy satu, rengeteget véd, persze a hoki 30 ezresek nem annyira
akkor mégsincs szükség a nagy hatótávra lehet menni megvenni a villanyost
szívesen 😉
Na de akkor forgalomba helyezték magyarországon.Nem mindegy mit írt.
Le és joggal hisz még manapság is kevesen néznek utána még azon a kevés lehetőségen is ami adott. Én azt várom, hogy végre az eu-s határozat érvényben legyen, hogy ha járművet veszek akkor a szervizek az előéletéről kötelesek legyenek tájékoztatni mert jelenleg személyiségi jogra hivatkozva nem adják ki az új tulajnak.
Ezért a keresésnél a magánszemélyekkel kezdtem. Ami fura, tudja, hogy rajtakapják, de csak csinálja. Remélem, az ilyennek a kurva anyjának is így iratozzák fel az életmentő gyógyszereit.
Köszönöm a lehetőséget, de most nem élnék vele.
Ez tuti eltort.

https://www.facebook.com/share/r/FqCWyg61J1TZjCpT/
mind buzi
amikor a a futás így alakul hogy 320-360-380-170-190 akkor 190 ezerrel árulja
5 régi kocsiból kb 3 össze-vissza van a méter rögzítve
2010ben volt 15 éves, az ilyen robogók meg 15 év után nem öregednek tovább
legalább 10 éve van nálam se semmivel se néz ki szarabbul, bár most félig eltört az első sárvádő de anélkül sokkal fiatalosabb a kinézete 😆
de a lényeg kurva messzire lehet vele menni, és mentem is
a jobb oldali meghatározhatatlan fos színűről van szó
a balos jog az levégelt a túra után, a szállásra érve le lett állíta és nem indult többé
Már érdekesség.
A gyerek is autóvásárláson töri a fejét, a hirdetésben oda van írva, hogy magyarországi forgalomba helyezés, a JSZP-n meg simán látszódik, hogy nem, mert különbözik az első és az első magyarországi forgalomba helyezés dátuma.
Most ennyire leszarja a sok szar-szemét autónepper, hogy lebuknak egy fél perc alatt?
2010 utáni?
ha a zsigulihoz elég volt akkor csak elég a hondának is nem hinném hogy többet enne mint a zsiguliemlékeim szerint a szimónál is egy percen belül megtelt a sörösüveg benzinnel pedig az vékonyabb cső volt
akkor mese nincs meg kell venned a robogómat, 8 literes a tank és 2,9-3,1 liter között eszik százon 150+ kilóval
szerintem egy normál testsúllyal gyári görgővel simán tartható a 2,5 literes fogyasztás így egy tank lazán elég 300km távra 😆
Ja, nem szóltam.
Honda,a robogoban megy a vakumos.
Tudom, hogy a dinamikája egy 2T-hez képest sovány.
Az utolsó két év alatt a 2T robogó 95%-ban munkahely, visszafelé a mutterék és a bolt. Oda a kisebb dinamikát tartom a kisebb hátránynak, mint a ruhába beivódó szagot. Azt nem mondom, hogy két rossz közül kell a kisebbik rosszat választanom, mert ezzel indokolatlanul hátrányként tüntetném fel a robogós közlekedést, de nevezzük kevésbé jónak a 4T melletti választást.
Nem tudom, hogy a kor teszi-e, de pár dolog megváltozott bennem, a 2T és a visító sportmotorok iránti lelkesedés a múlté, a cukorborsó és tökfőzelék iránti ellenkezés a múlté.
Még nem teljesen tettem le a 2T-ről, de nagy szerelmeset kell látnom, hogy őt válasszam.
A töltés meg olyan, szeretem azt, hogy többszáz km-t haladok és öt perc múlva megint több száz km áll előttem. Az eelektromos járgány nagyobb fegyelmet kíván, én meg egy gépnek azért nem szeretnék egy határon túl lefeküdni akaratban, és ez, nekem már kissé átlépi azt a határt.
Az NRG-re?
Én a csőbe építettem bele egy csapot.
(Kézit.)
Nem tudom hogy a 7mm eleg e a kurva hoddahoz. 🤔