Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat csak tenerifere fussa dodor kanyarkepessel,micsoda csorosag........pfejjjj.
Na-na! Micsoda pesszimizmus ez tőled?
Hat ja,szegenyedik a magyar.
Igazából ügyesen eladja a semmit sokan követik és potenciális fizető ügyfelek lesznek. Állitólag idekint is tart vmi kanyarképzést az is tán két kiloba kerül de csurig van a létszám mimdig.
Azt hallottam. Meg pár sztorit mekkora lóvékat akaszt a marketingjével. Ezzel a motoros vonulgatásokkal is kiadott vmi kedvezményekre jogositó kártyát darabja vmi 20 ezer de már több ezret adott el.
Győrben nyit bótot.
Nem akarok. Nem követem a munkásságát meg hasra se vagyok esve tőle
Ménem?
Bratyizhatnal dodorral.
Arra még lesz idő mert nem tervezem belátható időn belül 🙂
Viszont van útiköltség,pályadíj,komp.....nem biztos hogy a végére olcsóbb,de hát ezt nektek kell mérlegelni,mondjuk én személy szerint ha olyan szándékkal mennék mint ti,akkor az utat is motorral tenném meg .
Ut szelen arulnak kb. ugyanazok a csaladok a kornyekbeli falvakban, ketszamjegyu foutak menten. 1700- 1800Ft-ert latom kiirva, Pecsett is elmentem egy ilyen bodega mellett, ott 2500-at kertek. Anyosom szekesfehervari, ott is 4500 Ft.

Itt nagyon sokan foliasatraznak. A srac, akihez palantakert jarok 400-500 negyszogol teruleten szamocazik, a friss szedest viszik a piacra (2500-ert adjak ott), a maradekot lekvarnak megfozve osszel sutik el.
az 1700is kb duplája mint amit adnék érte
amúgy van egy 20x60 méteres területem ha nem lennék lusta ültetnék pár sort, de nem szeretem annyira hogy egy percet is foglalkozzak vele
pedig kb lófasz meló van vele, rotálni kell egy menetet, 2 cseppszalag kihúzva rá a fekete fólia aztán terem pár évig
ha leterem le kell csapatni a lombot fűszegélynyíróval és összegyűjteni aztán ennyi
Gondolom különben nem csinálná. Dolgozik épitési vállalkozóként és közbe pesztrálja a motorokat. Van kiadó ingatlan neki is, dodornak nem annyira. De sok magyar tulajdonol ide kint kiado apartmant. Mi is magyaroktól béreljük
Ha így egyeztek, akkor hajrá! De gondolom jól működnek együtt, mert szalad nekik.
A versys kb egy árban van a helyivel. De ott vannak fiatalabb motorok is azok drágábbak de amit linkeltem meg tudod nézni mennyibe megy a helyi
Nem mondod, nálunk ahogy Ini írta annyi vagy drágább, lopják? 😆
Azé nem mert nem gazdaságos.
De azért ennyire nem egyszerü a képlet. Ketten csinálják és hát igazaból dodor csak a pénzt veszi fel. Az itteni magyar társa adja ki szervizeli bajlodik vele.
Igen? Na erre végképp nem gondoltam volna, akkor Janinak igaza van legalábbis ha nagyjából annyi az ár mintha a helyitől vennéd bérbe.
Beszélgettem vele erről, nem is áll szándékába hazahozni. Jól hoz neki a konyhára, de legalább magyar zsebbe marad a pénz. Ami ugye fontos számunkra, hogy itthon maradjon, ne külföldiekhez vándoroljon a pénz. 🤣
Banánról nut eszembe itt termesztik azt is. Mondjuk mást se nagyon mert csak vulkániszikla van. Városnyi területek vannak besátorozva körbekeritve. Viyzont az itteni banán öt nap mulva se barnul meg és az ize se lesz fás. Ugyanolyan az ize mint első nap
Gyere Baranyaba, 1700 a termeloi eper. :D
A dodor motorok magyar rendszámosak. Meg is bámulták és kérdezték hát honnan hogyan. Viszont ezek itt is fognak elrohadni mert hazavinni nem éri már meg majd.
Na ja főleg ha kerül egy kis por rá a kartonokba rejtett cuccból ami feldobja. 😁
Hááát bár nem vagyok és szerintem soha nem is leszek érdekelt ilyesmiben, de úgy vélem, hogy a bárhol bérelt motorokat mindenki a helyi kölcsönzőstől bérli ki csak továbbadja, hogy ugyanannyiért mint amennyiért más is ki tudja venni a kölcsönzőstől azt nem tudjuk, de attól még a nagyrésze a helyi erőé. 🤔
A banán olcsóságáról az eu-ban nemrég voltak cikkek, hogy miért ilyen olcsó pedig sok szállítás meg ilyenek bár akkor írtunk is itt róla. 😁