Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tom mert nincs fészbukom. Mások véleménye meg annyira nem fontos mert mindkét véglet felé elhuznak az anyázáson tul a dögöljön megig és azokkal se fogok egyetérteni. Csak nem értem miért kell ezt kitenni bárhova is.
Olvasd majd el a hozzászólásokat ha megtudod nyitni , érdemes ! 🤔
Látok itt némi képmutatást a T. Uraktól 😄(na jó, neked a V2 krújzerrel nem) ez egy 150 lovas motorral 2. fokozatban 100 m út alatt megvan. Magyarul: volt egy üres szakasz, húzott egy kövéret.... hú, nem szabad, gyilkos, meg hasonló paneleken most ugorjuk át - de aki nem csinált még ilyet, az nem is motoros. Hülye volt, nem volt szerencséje, ennyi.
Monyuk rendszámot kitakarhattad volna.......sose tudni ki kit ismer
Lófaszt. Fotóztak már hetvennel és nyolcvannal is lakott területen. Egyszer sietve ugrottam ki kereszteződésből, máskor meg benéztem a település vége táblát és 7-800 méterrel korábban kezdtem bedobni a gyeplőt - de mindkét esetben teljesen világos volt, hogy én voltam a barom és nem sajnáltattam magam vagy jaszkariztam vele a nyilvánosság előtt szimpátiáért vagy vállveregetésért.

133-mal városban (lakótelep, kutyafuttató, stb. mellett) dörgölni nem ugyanaz, mint egy a közútkezelő által neccesnek ítélt, kültelki kanyar előtt kirakott hatvanas táblához bezuhanni ugyanennyivel. Szerintem.
Na hát ez pont jó hely a rohanásra, szerintem is igy kell közlekedni. Aztán ha jön a szirénázó mentő és oldalba lesz baszva a mentőst kell majd elitélni emberölésért. Ismerem a helyet, sűrűn járok arra.
Ha véletlen még is lennék olyan hülye hogy ha 140nel mennék és lefényképeznek 50 korlátnál nem a neten sirnám vagy dicsekedném tele a világot hogy a köcsög rendőrök lehuzzák a népet bár szólnak előtte de mégis.....kussba lennék aztán kifizetném nagy duzzogva de magamat okolnám. Én se járok lassan meg ötvennel se de azért a legolcsóbb dijszabásba beleférve próbálok sietni. Lakott területen kivül se megyek annyival hogy kimaxoljam a birság kategóriát.
Dehát a magyar ilyen, mindenki hülye csak ő nem.
kivettem a képet ! Szerintem harapófogóval a körmeit is le kellett volna tépkedni ! Ilyet tenni ?! 🙃
Ez zárt csoport...
Ó ! Ti maszületett ártatlan bárányok ! 😇
🙄
Sőt.
Akkor meg is érdemli
Igen ! 🤔
Erre most mit mondjak.....az órája szerint 140 felett. Nem százas a csávó ha lakott terület.
Lakott területen?
Itt a ríder 50helyett 133-al ment , 390e Ft a bírság ! 🤨
Nem tom mert nincs fészbukom.
De elég naiv gondolat ha elhiszed hogy a polcról néha leveszik némelyikat most meg mindet lekapkodták. Ami pl nálunk van az pl folyamatosan üzemben van hol itt hol ott. Azzal akkor most mit csináltak a hir szerint?
Sajna van akiknek nem sikerült , többnek sem !
https://www.facebook.com/photo?fbid=2822806681205400&set=gm.3623595994530095&idorvanity=1576483045908077
Mert amit te linkeltél ott nem ez volt a téma.....
Ezt nem írták sehol, de biztos így van.
Mégegyszer leírom,remélem megérted.Amire te gondolsz az türelmi idő,az,nincs.Viszont ha a műszaki lejárta előtt elmész és kérsz időpontot,de kérheted hosszabításként is,akkor tudod használni még legfeljebb 30 napig(ha nem esik bele a vizsga dátuma),ha a 30 napon túl esik a vizsga dátuma akkor is csak 30napig lehet a használni + a vizsga napja.
Ez az akkori kivétel amiről írtam a covid alatt: https://index.hu/gazdasag/2022... , ez pedig ugyan az azelőtti, de most is érvényes: https://www.autoscout24.hu/inf...
Igen, mert egyébként is mindennap megy az összes. Nem a polcon porosodik. Semmi változás csak a priccos seggű közlekedők ettől a hirtől befosnak. Pont ugyanannyi az esélyed hogy bemérnek mint máskor.
Pont annyi működött a meglévőből,mint egy hete,vagy egy hét múlva.