Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cégre veszik. Gondolom nem ugyanaz a liga, mint magánszemélyként megélni az értékcsökkenést és a drága kötelező szervizeket.
Értem, mire célzol, de Mlas esetében lehet, hogy így megérős.
Csak annyit kérdezek,jó befektetés egy új autó?
Nem spur,tudatos.
Bizony bizony.
Inkabb csak kiszamithatóan kispolgari,vagyis hogy inkabb az a regi dohszagu kadarkorszaki spur kisember.
Meg ideologiat is gyart hozza.
Naneeee,egy kinai gumipapucsot se?Baszkiiiiiiii.
Nem,mivel tudok venni használtan.Nem vagyok én hülye hogy ellocsoljam a milliókat.Nézzük meg a teslát,ami ugye sosem romlik el,egy új ára 20+millió,a 4évesé 9milla,miért is kéne elkölteni +tizen milliót?De ugyanez van minden autónál,vegyék az újat,fizessék évekig a többszáz ezres szervizeket hogy legyen gari,aztán mikor ellocsoltak 5-10milliót akkor eladják,én azt az 5-10 millát inkább olyanba fektetem ami hoz,nem visz
Dehogy csinált... 😁 hallod, ő annál sokkal okosabb, minthogy újat vegyen 🤣
És ez most hogyan is kapcsolódik ide? te is lemész pipi szintjére?
Nem említettem még, hogy egy családi cégünk van?
Csinaltal valaha olyat?
Mármint hogy az asszony minden fillérje,igaz?
De te nem is dolgozol.....
Te is tudod hogy ezen kár elmélkedni.Na meg aztán a magam részéről ha nincs használt,akkor legfeljebb veszek újat.
Hát aki nem másod állásban schwarzban tüsszögi az autókat, hanem a nav előtt van minden fillérje, annak más szempontjai is vannak...
Például 5 év felett már nem tudok amortizációt elszámolni, az új autónál meg évi három gurigát...
Ha senki nem vesz ujat nem lesz nektek használt se később........
Hát ha lenne eszed,a jelek szerint nincs,akkor megtartanád a bömbit,ott már a nagy bukón túl vagy,most veszel egy másik újat,amin szintén lesz egy nagy bukó.
kifújatom és körbenézek, egyenlőre áram se megy a tekercshez, tápkábel is hibás
Az aszma örök. 🤣
Vélhetőleg sönt lehet de látni kéne hova van kötve
Neked a haverod, vigyed😄
ez töltő meg bikázó de nem akar működni
nagyjából minden vezeték/összeköttetés full korrodált, rendbe kellene valahogy tenni
a diódasor tuti ki lesz baszva, beleteszek valami ilyesmi kacatot: https://mikroelektronik.hu/ele...
csak az ellenállást nem tudom miért van, így állíthatták be a feszültséget?
Ez öregebb, mint te 😁 nekem is van egy hasonló, abban még az egyenirányító is szelén lemezes 🤣 meg van ellenállás is, hasonló. 1x belenéztem, hogy lehetne korszerűsíteni, de inkább hagytam a faxba... működik, ha fél évente kell valamire. Ha meg beszarik, rendelek bele az Aliról valami töltésvezérlőt, ezeöccá frííposttal 😅
nekem azért volt bukó rendesen 2004-ben kb 8 havi munkabérem volt az astra, most meg ha jó áron el tudom adni 1 havi munkabérért
20 év alatt több mint 6 havi fizetésem elfüstölt a kényelem oltárán