Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz! Te is ám... megyek mindjárt bejáratom a noje tarhonyát...
Hy ! De koraiak vagytok ! Ill. Józsi késői !
Ja vödör!
Jó mulatást. Aztán csak mértékkel!!!!!!!
Holnap (illetve ma) legénybúcsú(m)
Hétfőn jövök...
Givi gyárt hozzá:
Van egy kis 50es Fantic Clubmanem. Eredetileg trial de van rajta ules. Uj lancszet, elso telo szimering, stb. Ennyiert odaadom azt is
Egyszerűen ereszd el. Nyilván már régen nem aktuális a hirdetés május óta.
Boltban nincs?
34 ha jól emlékszem, de nem sportmotoros lovak hanem baszottizmos muraközi
610 forintért nemmindegy?
https://www.kepesmotor.hu/hond...

most akkor hány lóerős egy xr400?
Sziasztok! Mit lehet csinálni, ha van egy kis yamahárol egy hirdetés ami eléggé érdekelne, de csak kepesnotoron belül tudok üzenetet küldeni, arra meg nem kapok reakciót. Esetleg nem ismer rá valaki a tulajra vagy nem tudtok valami megoldást?
https://www.kepesmotor.hu/yama...
lakatost én is tudok(53as út, akasztó) , saválló a fő profilja, ha nincs dömping meló akkor szeret bügykölni-agyalni mindenféle lehetetlen dolgokon
ami elég ritka tulajdonság
a közelben van fagyizó-pizzéria el lehet tölteni az időt, bár amennyit beszél nem lehet unatkozni
nem kókler, számla és garanciaképes
ritkán járok kecskméten nem ismerem őket
Nekem is csak most sikerült, hogy felnőttek.
Háát szülés után nem könnyű visszafogyni.
Túl fiatal vagy még....akartam írni, aztán megnéztem az adatlapodat...:) Én 31 éves koromig egyszer voltam 68 kg felett, amikor egy két hónapos továbbképzésen vettem részt és qwa jól tartottak, meg egész nap csak az iskolapadban ültem. Akkor 1 hónapon keresztül elértem a 75 kilót. 31 éves korom óta meg 100kg vagy fölötte vagyok... Mióta megint van motorom, tavaszra fogyóznom kell, hogy beleférjek a marhabőrbe....Fasz kivan a genetikával.. is
Azon ne muljek, en elvinnem addig is, ha nem kokler munkat vegez. Ha csinal esetleg dobozkonzolt is, akkor meg foleg, bar ilyet tudnek Pilisvorosvaron, de egyszerubb egy helyen intezni.
Nőből vagyok, szeretek derekszogben eldolni, kell a bukocso
Én se szopné vele. Itt a 4 $ a gond és hogy nem bírnak ki egy évet. Tehát nem bánom én ha 6 ezer darabja csak bírjon mán ki 5 évet, faszom...