Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgysem érti...
A kamion legalább tartja a saját maximumát, ennyivel mehet, ez van. De ahoz ini meg zoli is írta, a személyautóval kódorgók összeszedik a kocsisort és már nekem ciki, hogy egy 75 lovas kocsival előzgetem őket 2-3-assával, hogy a végén az elöl haladó elé kerülve újra mehessek normálisan.
Ráadásul minden kibaszott nappali utam során találkozom ezekkel.
Gyanús vagy te nekem, hogy nem érted ezt a problémát, vagy nem jársz messzire vagy te vagy a sor elején.
múgy csak mondom a nagyobb bótokban,lidl,hofer stb pékárúból meg ilyesmikből jobb kaját lehet venni mint a koszlott babkonzerv ami még helyet is foglal.Hótt felesleges otthoni reflex páncélshordozás.
40e-ért meg elvből nem éttermeznék.
Én eddig csak úgy tolom a biznicct.
Na de egy 30 forintos víz öccázé', érted?!
nna, megint megmagyarázod a semmit..... nem villogni voltam kint, ellentétben a brunnyogással, hanem a CERN-ben.... szemben a nagyképűséggel, első nap késő este ettünk a mekiben, mert nem volt kedvem 40e Ft-t elszórni egy vacsorára, ellenben másnap felfedeztem, hogy ott a nagyobb boltokban van önkiszolgáló kajálda, ahol uúgy szerény kb 4-5e Ft-ból/fő egy meleg kaját össze lehet rakni.... de én így kedvellek látatlanban
Ezt pofáztam én is.
Dolgozok
ha nekem annyi pénzem lenne hogy svájcba tudjak villogni akkor biztos nem a mekibe enném a fost
inkább néznék valami helyi cuccot amit amúgy se ennék se előtte se utána
ha meg csak villogni akarok akkor marad a babkonzerv napi 3 konzervvel ki lehet húzni egy hétig meg némi tartóskenyér
Szabadnapon vagy?
Aha.
Hamar meghalt a mai buli
Egyel is fárasztó.
Miért ne?
Minek?
Már csak azt kellene megoldani, hogy miként lehetne egyszerre két motorral motorozni
Összecsukva kisebb helyen elfér,mondjuk kocsiban,fal mellett stb.
Hát így ránézésre nem kell agysebésznek lenni egy ilyen szerkezethet. Bár azt nem értem minek van két darabból.
A fene emlékszik,így öregen minden összmosódik.
Manapság az foglalkoztat hogy nem a pincében kéne tárolnom mert azt a dögöt ki kell tolni,és nyögök annyit.
Ez a cucc nem rossz.Két alulétra?
Mondom vasárnap Bár a fene tudja, a garázs is kellene újitgani, hogy jobban elférjen a két motor, szerszámok stb..valmai ilyesmi szerkezet is praktikus lenne.
Szomszédnak mindig mondom, hogy te könnyen vagy mert alulról szagolod az Ibolyát!
Én is Téged
Pontosan így van!
Megvolt már a Grand Tour?

Globusz székelykáposzta konzerv minden napra egy. literes főzőedény, meg egy kicsi kemping főző.
Egy rúd téliszalámi, margarin, pár zacskós leves, fűszerek, tea cukor, aztán kenyeret meg zöldséget lehet kapni mindenhol olcsón.