Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 2004-ben is jártam rajta, a teljes felújítás előtt. A világ legsz*rabb "aszfalt" útja volt, kocsival 10-20 km/6h-val lehetett rajta haladni (katonásan: 1-2-1-2 ), és rikoltoztunk örömünkben, ha a 4 kerék közül egyszerre csak 3 volt kátyúban. Ahhoz képest most is király.
Ez a Bucsin, ez csak így egy random kép a videóból, van jobb szakasz de több a szarabb.
A Bucsint pár éve csinálták, de tavaly már elég sz*r volt, a Békás-tó körül meg egyenesen rettenetes az út (tavalyi állapot).
Hát gyere Hargita vagy Kovászna megyébe, menj el a Békás-szoroshoz, Bucsinon át vagy a Libánon. Amit megcsináltak azt nagyon jól, főutak szinte mind jók, a 2számos utak már nem mind, pláne a magyar részeken.
Ja a Mitsubishit
Egy kaptafára készült tömeg szarok. Mégis egyiket menőnek tartja a nép :-)
Az hagyján. Pont olyan ronda, mint a szomszéd BMW-je :-)
Az 1.4-es Ceed is lajhár.
A hibridek igen. Ez a rendszer lényege. De ugye ez nem mechanikus CVT, hanem elektromos.
Robogókat én is utálom
Na ott mindjárt más az arány.
Vegulis.J,A Hastra sem,ugyanilyen adatokkal.Azert is lett Lajhár a beceneve.
Na jo a rendszam besegitett.
Az enyém 1327 kg és 109 LE (80kW).
Áhh szerintem rosszúl látod, de ha be is torpant volna ott a buli. Bizonyára nem azért mert elkellett számolniuk még is hogy kerult 3 szor annyiba az út mint más országokba ahol alagutat is fúrnak.
Nem olyan vészesen lusta ám. 1290 kg 117 le.
Igen.
Ez az EU valosag na.
Nem mondod, hogy a Lexus is CVT-s? Azt nem élném túl.... … az összes robogót is gyűlölöm a vonyításuk miatt egyébként.
Románba?
Lexust kell venni ha nem elég.
Ugyan az a rendszer, csak 300LE-vel.
Erre nem vennék mérget, most mintha megállt volna az ilyen jellegű fejlődés pláne a magyar régiókban.
Érdekes. A román kamionok anno nekem is többször az életemre törtek (még 125-ösöztem) de nem odakint Romániában, hanem itthon a 4-es főúton. Odakint egy-két kisebb afférom (veszélyesebb helyzetem) volt csak, a GS-sel meg már semmi. (Leszámítva azt, hogy a szépvízi víztározónál teljesen önállóan betakaróztam vele. Igaz, az ottani útviszonyok is okolhatók ezért a bénaságomon kívül).
Nem hokihoki motorral kell motorozni
Nyugi meg 5 év és a legrosszabb utja is ilyan lesz mint nálunk az m3-as!
egyszer voltam romániában motorozni, én többet nem megyek oda, az biztos... anno a gsr futóműve összesen nem kapott annyit, mint ott és a kamionok meg akartak ölni lakott területen, mikor 110-el előztek meg....
Naa hagyd abba!