Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én már csak ilyen rosszindulatú irigy geci vagyok, aki utálja és megveti az europai motor tulajokat
Ha valaki provokál, az ne csodálkozzon ha sikerül
Olyasmi,bár fordítva.Ebből lett a hornet csak a vázat cserélték le egy MZ vázra.Meg elfogyott a használt petpalack.
Burkolt hornet ahogy szoktad emlegetni.
Huhh az inkább állatorvosi ló.
Mondjuk hogy felnőttlegó pénzért.
Ne röhögcséjjé itt nekünk, ott a bizonyíték nálad is!
. . . . .
Mert azokat nem kell szőrvizenyi. Csak a végtelenségig hajtani...
Mondom én, hogy full gáz!
Hondájuk bezzeg nincs.
Szutyukit is árulnak ezt elQurtad drusza!
nnna mentem megkeresni a vacsorára valót, szépen játszatok...
Na jó, de az a cég full gáz.
Hja az egyik egy bizniccbuszlimuzin a náciktól a másik egy landrover discovery városigumikon az eltévedt labancoktól.
Körte-alma.
igazad van, van egy jópár multistrada is
Mindenki mondja hogy mekkora szar motorok ezek aztán amikor leszállnak róla, nem vallják be csak megy a hát igen meg a na igen es ott a vigyor az arcukon aztán 1-2 év és a segge alatt az europai, lehet az triumph, duci bmw vagy ktm...
Ott van dukáááti is.
Csókolom!
Vinné jó magyar konzerv baFFőzeléket kóbival!
Na mizu Lyanó? Visszakötötték a netet ?
Ne idegeskedj, semmi sem változik, ha rosszindulattal írsz, ugyis neked esnek, olyanhoz szól j hozzá csak amivel nem vered ki a biztit vagy ha igen, tartsd a frontot
nem gs, gsr volt vazze amúgy mondhat bárki bármit a bmw-re és a ktm-re, kicsit nyugaton és délen szinte csak ezekkel motoroznak és milyen érdekes, egy motort láttam lerobbanva, az is japán volt
De ha ktm-et vettél volna, azt mondta volna hogy ő is azt venné

Nem egy liga a két motor, mármint a gt meg a ktm.
De a ktm sem egy liga a gs-sel, tudom hogy ezt baromi nehéz beismerni egy elfogult bmw-snek de ez így van
nem igazán amúgy jó kis motor volt, van is benne erő gazdagon... bár a full gas-nál egymás mellett van a bmw és a ktm szalon, egy cég, és amikor a ktm-s srácnak mondtam, hogy én maradok az 1600gt-nél, csak anynit mondott, hogy ő is azt venné....
Gondolom az neked túl nagy falat volt