Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze, te már ott fénnyel táplálkoznál vazze..... ez a víz téma megint kicsalta belőlem a röhögést....
Nem látod mennyire dolgozok most is?
amúgy szintén... vissza nem térítendőre gondoltam, nagyobb összegben,,,,,
baszki te is egy ugyanolyan zsugori fasz vagy mint én
és még te röhögsz rajtam hogy nem iszom meg az 20 forintos vizet 500ért
ha én svájcban lennék tuti nem a fos mekis kaját enném.....
Jujj de kicsípett a pisi ma reggel téged az hogy nem baszok ki egy vacsorára 20e-t az ablakon, nem biztos, hogy hülyeség.... tudom, neked nem probléma
Kéne.
nem támogatni kellene őket hanem kialakítani egy olyan életvitelt amiben meg tud élni támogatások nélkül
mert hiába tömöd pénzzel azt a réteget semmit sem tud kezdeni vele, mert egyből cigi-pia vagy épp nyalóka-jégkrém lesz belőle
és ha több a pénz akkor több "extra" lesz de attól még lyukas cipőben fog a gyerek futkosni
pénz hegyek mennek el mindenféle támogatásokra nagyjából nulla eredménnyel, az eu se különb szerintem a támogatott projektek fele hiábavalóság pl nálunk is csináltak 3km vadiúj aszfalt utat a semmiért, de az utak meg olyan fosok hogy ha esik az eső 3 napig állsz a töredezett aszfalton kicsit mozogsz és látod hogy az aszfalt résén jön a víz felfelé......
de út karbantartásra nem lehetett azt az eu-s pénzt felhasználni csak az "ipari negyed" fejlesztésére
az ipari negyed az áll egy cégből az úttól 10 métere
mondjuk az a 3 tanya ami így az aszfalt mellé került az jól járt
Sírtok rítok itt egész nap, mint a fürdőskurvák, pedig rohadt jó világotok lehet, ha ráértek egész nap az üzenőfalra hányni a szót
BMW-re telik, kajára svájcban meg nem. Na ez az igazi csóróság Adjak kölcsen
Na az tényleg nem budget.
Svájcban meleg "kaját" én is a boltok saját kis önkiszolgálójában vagy a mekiben ettem, mert ott csak 4000 volt a menü (ami nálunk 1000), mert nem tudtam beülni egy étterembe esténként 15-20e Ft-ért/fő, éreztem, hogy csóró vagyok....
majd ha kell egy eldobható, veszek egy ktm-t, de ültem már a tiednek a férfi változatán is
ez uúgy magyar tulajdonság is... betéved az erdőbe és ahol lát egy gödröt, vhogy zsigerből érzi, hogy tele kell b@szni szeméttel....
tényleg mint két tojás van mindkettőnek lámpája, meg gépháztető, meg lökhárító.... semmiben nem hasonlítanak....
Igazad van, van ebből problémám akár lelkileg is, nem bírom nézni a szegénységet azt meg főleg ha én ott jampizok olyasmivel amiről azok csak álmodhatnak, számomra ez a táj szépségét totálisan felejteti főleg ha a táj amúgy teljesen le van pusztítva, igénytelen és a szemét elborítja....voltam vagy 10 éve motoros ismerősökkel egy árvaházban valahol nógrádban ahol a gyerekek műsort adtak és átvették amit vittünk utána meg motoroztatás volt (én az oldalkocsissal voltam), nagyon megható volt, kis pityergés meg ilyenek és jött a motoroztatás, nyilván az oldalasba akart beülni mindegyik és meg örömmel vittem őket körről körre....csakhogy a ház a falu végén volt ahol már csak romák laktak mély szegénységben....ahogy vittem a gyerekeket körről körre feltűnt, hogy egyre több kisgyerek néz minket és tapsolnak, viháncolnak ahogy felemelem az oldalkocsit néha.....sokkal többen voltak mint azok a gyerekek akiket vittünk (gyakorlatilag az egész sor kint volt) és engem elöntött egy rossz érzés ez miatt, azok a gyerekek sokkal rongyosabbak és soványabbak voltak mint akiket meglátogattunk egy tulképp szép házban, rendes nevelőkkel egy tűrhető (bár szülő nélküli) életet élve (tény, nekik is nagyon rossz volt, de legalább figyeltek rájuk).....akkor elment a kedvem az egésztől mert sült a pofám a szégyentől, hogy őket nem vittem, egyiket sem és ezért sem támogatom ha ész nélkül "támogatunk" határon túli szegényeket, árvaházakat mivel itt is van bőven belőlük akiken segíteni kéne, túl sok is....
Te szimplán hülye vagy de ettől független csípem a pofád!
dukáttival szegény.....tudod én meg anorexiás vagyok
Én szegény vagyok a TSanyi adott kölcsön nittelőt is!
mint írtam vannak nívós helyek is már, és egyre több helgyi utat(is) felújítanak
kb 10 éve mászkálunk kint, egy csomó murvás út már asztalt lett
és ahol aszfalt van oda egyből nőnek a szállók és megy a sok vendég....... és kb el is lett baszva minden
sok példákat nem tudok mondani mert ezeket sosem jegyzem meg
de pl ez http://smidapark.ro/en/ egy olyan helyen "nőtt ki" ahol a faluban még bolt sem volt a mellette lévő faluban heti 2x volt kenyér a magazin mix elnevezésú csehóban(ez még megvan de sokat fejlődött)
ezt is csak azért ismerem mert ott laktunk mellette párszor egy faházban
de a dragannál is láttam fissen épült szállókat meg összevissza mindenhol
szóval van lehetőség ott is na napi 2 fürdésre, nem csak nyugaton

amúgy a román nép tényleg elég trehány, ha olyan falun haladsz át ahol mondjuk felesbe van a magyar és román többnyire szembetűnő a különbség
azt én is utálom hogy ha az erdőben valamit szerelnek akkor minden el van dobálva, az olajszűrőtől kezdve az elhasdt gumiig mindent meg lehet találni, de a sok buzi kiránduló sem jobb pet palack hegyek vannak mindenfelé, ezt sosem értettem hogy ha a 2 kilós teli felakont el tudja cipelni akkor a 30 grammos üreset amit ötödére könnyedén összenyom miért nem tudja tovább vinni
A 6+2 be én is olyan voltam totál felborított a kettő nap az nem zavar össze.
Az még nem megy, napi max 2 óra alvás van, olyan vagyok mint a mosott szar, de legalább jövő héten délelőttös leszek.
Sanyi, elég komoly lelki probléma lehet nálad hogy nem tudsz tovább lépni a pénzen meg hogy ki szegény és ki nem.
Totál leszarom hogy hogy vagyok gazdag és hol vagyok csóró, azért megyek motorozni hogy szép helyeken motorozzak.
Menj oszt feküdj le pihenj.
Eh, ma nekem is 12 lesz....szar az alkalmazotti lét.....mondjuk a vállalkozói még szarabb...
Nem pihenős vagyok. Holnaptól kettő nap 12-óra este 6-ig. Már 2+2 van hónapok óta. A legjobb műszakbeosztás, vagy inkább a legkevésbé szarabb.